Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Ястремська: «Тепер змагання в Гонконзі — мої улюблені»


Опубликованно 10.01.2019 19:45

Ястремська: «Тепер змагання в Гонконзі — мої улюблені»

Даяна Ястремська

18-річна українка Даяна Ястремськадала емоційний коментар відразу після перемоги на турнірі WTA International в Гонконгу:

«Я не знаю, що сказати. Нарешті настав момент, коли я можу розслабитися після такого напруженого матчу розіграшу. Якби не підтримка трибун, я б не змогла виграти цей непростий матч-поінт.

Звичайно, я запам'ятаю цей турнір. Якщо мене спитають, де я здобула перший титул WTA, природно, я згадаю Гонконг. Впевнена, що тепер змагання в Гонконзі – мої улюблені.

На жаль, у мене немає можливості познайомитися з містом після турніру, тому що в 8 годин я вже лечу в інше місто (наступного тижня Ястремська виступить в Люксембурзі – прим.). Але в наступному році, коли я приїду, я побуваю в усіх відомих місцях і побачу всі пам'ятки».

Цей трофей став першим в кар'єрі Ястремської. У фіналі вона обіграла місцеву тенісистку Ван Цян, яка раніше вибила першу ракетку України Еліну Світоліну.Вже на наступному тижні Ястремська виступить на турнірі WTA в Люксембурзі. Читайте також:


banner14

Категория: Спорт и Фитнес

Ястремська: «Тепер змагання в Гонконзі — мої улюблені»


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.