Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Здоровье

banner12

Асцит черевної порожнини: причини, симптоми, проведення діагностичних досліджень

Згідно класифікації МКХ 10, асцит черевної порожнини кодується як R18. Під цими символами ховається патологічне вторинне стан накопичення в області очеревини рідких виділень – ексудату, транссудату. Стан супроводжується збільшенням габаритів живота. Людина страждає болями, порушується дихання, виникає відчуття тяжкості. Можливі інші неприємні стани,... ( подробнее )

Лікування парапсоріаз: причини, симптоми, діагностика та поради лікарів

Інший парапсоріаз – цілий комплекс хронічних дерматологічних захворювань, з неясною етіологією. Незважаючи на численні дослідження, і сьогодні незрозуміло, чому ця патологія з'являється. Але виразно виділяють ряд провокуючих факторів: схильність до алергії, хронічні хвороби в гострій формі, порушення в роботі ендокринної та імунної системи. Недуга... ( подробнее )

Флюорографічні обстеження населення: мета проходження та результати

Актуальність флюорографічного обстеження грудної клітки в тому, що в даний час ця процедура являє собою одну з найбільш доступних і поширених, дозволяють своєчасно визначити наявність сумнівних, потенційно хворих ділянок в дихальній системі. При виявленні затемнення на знімку людини направляють для додаткових досліджень або призначають контрольний... ( подробнее )

Вітаміни «Велвумен»: відгуки, склад, інструкція по застосуванню

«Велвумен» являє собою біологічно активну добавку, створену для жінок. Цей препарат – унікальне поєднання мінералів і вітамінів. Розроблений у відповідності з усіма вимогами нинішнього способу життя. І призначається для тих, хто хоче бути в оптимальній формі будинку, в тренажерному залі або на роботі.

Відгуки про вітаміни «Велвумен» будуть... ( подробнее )

Алергія на парфуми: причини, симптоми, методи лікування, відгуки

Алергія на парфуми може виникнути у будь-якої людини, незалежно від віку і статі. Не завжди симптоми алергічної реакції з'являються відразу після використання парфуму. Недуга може мати накопичувальний характер і проявитися після тривалого застосування туалетної води, духів або дезодоранту. Причини

Існує кілька причин розвитку алергічної... ( подробнее )

Губчасті нирки: можливі причини, симптоми, проведення діагностичних досліджень, консультація лікаря і лікування

Губчаста (медуллярна) нирка є вродженою мультикистозной деформацією збірних ниркових канальців мальпигиевых пірамід, яка надає ниркової тканини вид пористої губки. При виникненні ускладнень (пієлонефрит і нефрокальциноз) відзначаються ниркові коліки, піурія, гематурія. Патологія діагностується при ретроградної пієлографії та екскреторної урографії.... ( подробнее )

Катаральний апендицит: можливі причини, симптоми, необхідна діагностика, варіанти лікування

Статистичні дані говорять про те, що в області хірургії апендицит є найпоширенішим захворюванням і припадає на 90 % всіх операцій. Ця патологія не вибирає людей ні за віком, ні за статевою приналежністю.

Апендицит проходить через кілька стадій. Катаральний апендицит – це оборотна стадія. Зустрічається в 90 % випадків, його часто називають... ( подробнее )

Санаторій «Митино» (Тверська область): профіль, лікувальна база, перелік послуг

Якщо ви мрієте про повноцінний відпочинок і оздоровлення, зверніть увагу на санаторій "Митино" у Тверській області. Заклад з багатою історією і високими стандартами обслуговування надасть вам широкі можливості для лікування і організації дозвілля.

Місце розташування

Санаторій "Митино" в Тверській області розташований в мальовничому... ( подробнее )

Що таке сім'явиверження, як воно відбувається у чоловіків

Чоловіки і жінки відрізняються один від одного ще з раннього віку. Хлопчики і дівчатка починають цікавитися фізіологією людини вже років з 13. Тому в школах починають вивчати деякі особливості та відмінності дітей жіночої і чоловічої статі. Старшокласникам відповідають на питання про фізіологію людини. Один з таких питань, яке цікавить молодих людей,... ( подробнее )

Чому пропали місячні: причини, патології та їх усунення

Аменорея (відсутність менструації) є тривожним для жіночого здоров'я симптомом, що потребує негайного звернення до лікаря для встановлення причин такого стану. Якщо місячні не приходять у визначений термін, найпоширенішими страхами жінок є незапланована вагітність або можливе захворювання репродуктивної системи. Але причини порушень можуть критися... ( подробнее )

banner13