Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Здоровье

banner12

Кому противопоказан силикон?

Если операцию делает неквалифицированный специалист, силикон в губах также может расположиться под кожей неравномерно, в результате получаются огромные бесформенные губы, плохо поддающиеся коррекции. Еще один минус силиконовых губ – это вещество практически невозможно откачать назад. Поэтому важно перед операцией обдумать этот шаг.

Силикон в губы:... ( подробнее )

Як здати аналізи на ВІЛ ПЛР?

Згідно зі статистикою ВООЗ, за 40 останніх років 25 млн людей померли від Сніду. Збитки від цієї інфекції колосальний. Найбільше заражених виявилося в країнах Африки, звідки і пішла ця інфекція. При ВІЛ стає особливо актуальною діагностика захворювання. Правда, засобів для лікування ВІЛ ще не створено, але рано розпочата терапія може подовжити термін... ( подробнее )

Генералізований кандидоз: симптоми і лікування

У процесі розвитку кандидозу пошкоджуються слизові оболонки внутрішніх органів і шкіри через впровадження в організм людини патогенних грибів родини Candida. З-за слабкої імунної системи може виникнути генералізований кандидоз. За таких умов важливо своєчасно звернутися до лікаря і здійснити терапію, оскільки недуга доставляє дискомфорт і заважає... ( подробнее )

Лікування туберкульозу в домашніх умовах. Симптоми, діагностика, народні методи лікування, профілактика

Туберкульоз – одне з найдавніших і важковиліковних захворювань. В нашій публікації хотілося б обійти стороною питання боротьби з розвитком захворювання медикаментозним способом. Розмова присвятимо лікування туберкульозу в домашніх умовах народними методами. Природно, складно обійтися без кваліфікованої лікарської допомоги у разі виникнення такої... ( подробнее )

Кров з вени: на що беруть у дітей?

У статті розглянемо, на що беруть кров з вени.

Сучасні методики діагностики дають можливість виявляти більшість захворювань. Для проведення лабораторних досліджень вилучається кров з вени, це досить проста і абсолютно безпечна процедура. За умови грамотного проведення і правильної програми попередньої підготовки пацієнта вона дає точні... ( подробнее )

Болять ясна: причина і народні методи лікування, відгуки

Якщо у людини опухають і болять ясна, причини цього криються в запальному процесі в його ротової порожнини. Ймовірно, біль виникає через запалення ясен. Але також якщо болять ясна і зуби, причина може полягати в пародонтиті. Клінічна картина

Потрібно враховувати, що якщо людину турбують подібні прояви, що не має сенсу закривати на них очі... ( подробнее )

Шипшина для чоловіків: корисні властивості, протипоказання, поширені рецепти, відгуки

Шипшину – дикоростучий чагарник, одне з корисних рослин, яке використовується в народній медицині. Про цілющі властивості шипшини більшість з нас знає ще з дитинства. Відвари, настої, сиропи з його яскравих червоних ягід широко застосовуються для лікування багатьох захворювань. У статті розглянемо корисні властивості шипшини для чоловіків.

У... ( подробнее )

Паразитарні захворювання шкіри: симптоми, види збудників, діагностика і лікування

Інфекційні та паразитарні захворювання шкіри являють собою велику групу в дерматології. У неї входять ураження шкірного покриву, що викликаються різними збудниками - бактеріями, вірусами, грибами і т. д. До паразитарних дерматозу відносять хвороби шкіри, що викликаються мікроорганізмами-паразитами. Деякі з них проникають вглиб шкірного покриву і... ( подробнее )

Розширювач уретри: призначення, пристрій, застосування

Порушення в структурі уретри відбуваються внаслідок впливу негативних факторів (інфекцій, захворювань, стресів та переохолодження). Найчастіше канал звужується, а для його лікування розроблена методика під назвою "бужування". Під час процедури використовується розширювач уретри. Буж застосовується не тільки для лікування, але і для діагностики патології... ( подробнее )

Вертикальна ЕОС: опис, положення, відхилення

У статті розглянемо, що означає вертикальна ЕОС.

Щоб діагностувати серцеві хвороби та визначити ефективність функціонування цього органу, вдаються до великої кількості методів, серед яких визначення ЕОС. Ця абревіатура означає показник електричної осі серця людини.

Опис

ЕОС визначається як метод діагностики, який відображає... ( подробнее )

banner13