Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Здоровье

banner12

Мазі при тріщинах і геморої: огляд препаратів, інструкція по застосуванню

Яка ефективна мазь при тріщинах і геморої? Геморой - це серйозне захворювання, яке супроводжується сильним запаленням в анальному отворі. Лікарські препарати, які призначають проктологи, допомагають усунути запальні процеси і хворобливі відчуття, перешкоджають утворенню тромбу і кровотечі, володіють загоюючою і обволікаючим властивостями. Перед тим... ( подробнее )

Середній вміст гемоглобіну в еритроцитах підвищено: що це значить?

Гемоглобін - це вкрай складний залізовмісний білок. Він не тільки забарвлює рідку сполучну тканину в червоний колір, але й відповідає за доставку кисню до всіх тканин організму. При діагностиці різних захворювань клінічно значущим є показник середнього вмісту гемоглобіну в еритроцитах. При відхиленнях від норми прийнято говорити про розвиток в організмі... ( подробнее )

Гарбузове насіння з медом для чоловіків: склад, ефективність при лікуванні простатиту

Простатит – серйозна і небезпечна хвороба, яка при ненаданні своєчасної допомоги призводить до безлічі неприємних симптомів і ускладнень. Часто чоловіки не вважають за потрібне йти на прийом до лікаря, не розуміючи того, що на ранньому етапі розвитку хвороба лікується набагато швидше і простіше. Усунути простатит можна комплексним лікуванням, при... ( подробнее )

"Омега Форте Евалар": інструкція по застосуванню, склад, відгуки

Для правильної роботи організму і окремих його систем потрібна величезна кількість різноманітних речовин. Їх можна умовно розділити на 3 групи. До першої належать ті, які продукуються організмом. Друга група – це ті, які надходять виключно ззовні. А третя – поєднання першої і другої. Одними з найбільш важливих речовин другої групи є поліненасичені... ( подробнее )

Який хліб можна їсти при цукровому діабеті: рекомендації і добова норма вживання

Як би це ні було сумно, але існують такі недуги, позбавитися від яких не виходить. З ними доводиться боротися упродовж усього життя. Люди, що страждають діабетом, знають, як важливо приділяти особливу увагу питань правильного харчування. Існує цілий список продуктів, які заборонено вживати в їжу страждають від подібних патологій. Особливої уваги... ( подробнее )

Антибіотики при герпесі: найбільш ефективні препарати і в яких випадках призначають

Герпес – це захворювання, спровоковане вірусом, тому й лікування здійснюється противірусними засобами та імуномодулюючі медикаментами. Але при ускладненнях під час перебігу інфекції медичний фахівець може призначити протимікробні препарати, які усувають грибкове захворювання, що приєдналася по ходу основної хвороби. Бувають ситуації, коли без таких... ( подробнее )

Болить мигдалина: причини, симптоми, лікування і рекомендації лікарів

Розміри мигдалин зовсім невеликі, але роль їх в організмі значна. Вони служать для виконання захисної і кровотворної функції, беруть участь у формуванні імунітету. Мигдалини першими встановлюють бар'єр для проникнення патогенних мікроорганізмів у організм людини. Повністю вченим не вдалося з'ясувати їх імунологічну роль. Стаття присвячена з'ясуванню... ( подробнее )

Правила зберігання інсуліну: умови, температура і терміни

Люди з діагнозом "цукровий діабет" повинні застосовувати препарати інсуліну постійно. Захворювання хоч і є небезпечним, але пацієнти продовжують жити активним життям за умови дотримання заходів по зниженню концентрації глюкози в крові за допомогою медичних препаратів пептидного гормону. Терапевтичні речовини дуже примхливі і чутливі до світла і температури,... ( подробнее )

Апарат "Іскра-1" для дарсонвалізації

Медицина ніколи не залишалася осторонь від наукових винаходів, намагаючись використати їх на благо здоров'я та краси пацієнтів. Питання призупинення старіння, позбавлення від захворювань за допомогою нескладних маніпуляцій споконвіку були особливо актуальні. Ще наприкінці XIX століття французький учений Жак Арсен д'арсонваля прийшов до висновку,... ( подробнее )

Вплив алкоголю на сперму і її якість

Звичайно, кожен з нас знає, що зловживання спиртними напоями вкрай небезпечно для здоров'я, але, незважаючи на це, алкогольна індустрія все ж процвітає. Без спиртних напоїв важко уявити будь-яке торжество. Люди п'ють, коли вони щасливі, і навпаки - для того, щоб вгамувати свої страждання. Надмірне вживання алкоголю загрожує поганими наслідками. У... ( подробнее )

banner13