Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Здоровье

banner12

Ліве яєчко нижче правого: як повинно бути, причини відхилень

Будова чоловічої статевої системи володіє своїми особливостями, які забезпечують стабільну вироблення сім'яної рідини, необхідної для реалізації найважливішої життєвої потреби до продовження роду. Розташування яєчок у цьому питанні відіграє не останню роль. Ліве яєчко нижче правого – мабуть, будь-який чоловік звертав увагу на таку асиметрію. Чи вважається... ( подробнее )

Як пити "Ацикловір при герпесі на губі?

Як пити «Ацикловір при герпесі? Це частий питання. На сьогоднішній день переважна більшість населення планети є носіями вірусу герпесу. Найчастіше присутність вірусу в тілі людини ніяк не позначається на його стані, проте бувають рецидивуючі форми. Повністю знищити вірус сучасна медицина не здатна, але є ряд препаратів, які дозволяють усунути синдроми... ( подробнее )

Активоване вугілля для зубів: застосування, відгуки, користь і шкода

На зуби постійно діють різні барвники, що знаходяться в їжі, лікарських засобах, напоях, косметиці. Унаслідок цього світлий відтінок стає жовтуватим, а потім більш темним, неприродним. Але можна відбілити зуби за допомогою активованого вугілля. Про правила його використання розказано в статті. Причини потемніння зубів

Потемніння емалі є... ( подробнее )

Знеболююча мазь від геморою: огляд найбільш ефективних, відгуки

Геморой являє собою поширену патологію, яка з'являється через слабкість венозних стінок в області прямої кишки. Зустрічається як у чоловіків, так і у жінок в будь-якому віці. У дітей геморроидальная хвороба діагностується порівняно рідко. При відсутності лікування недуга прогресує і з часом входить у термінальну стадію, при якій потрібна хірургічна... ( подробнее )

«Вітрум. Кальцій Д3»: призначення, форма випуску, інструкція з приймання, дозування, склад, показання та протипоказання

При деяких патологіях у людини спостерігається нестача кальцію. Це призводить до крихкості кісток, судоми, випадання волосся і руйнування зубів. У таких випадках рекомендується приймати препарати кальцію. Але він погано засвоюється при нестачі вітаміну Д3. Тому більш ефективними вважаються комплексні препарати. Один з них – «Вітрум. Кальцій Д3».... ( подробнее )

"Гептрал": виробник, склад, інструкція по застосуванню

Очищений від токсинів організм є запорукою гарного самопочуття та здоров'я. Це скаже будь-який лікар пацієнтові, призначаючи препарати для підтримки печінки. Адже саме цей орган пропускає через себе літри крові, очищаючи їх від небезпечних речовин. При ряді проблем з печінкою ефективним є препарат "Гептрал". Виробник стверджує, що при наявних свідченнях,... ( подробнее )

Антибіотики при артритах: огляд ефективних препаратів, показання та протипоказання, відгуки

Артрит — це запальне ураження внутрішньосуглобової тканини. Симптоми захворювання візуально проявляються почервонінням шкірного покриву і сильним набряком у вогнищі запалення.

При захворюванні може спостерігатися підвищення температури в області ураженого суглоба. По тривалості та перебігу артрити можна розділити на гострі і хронічні. Як... ( подробнее )

Ацетонемічний криз у дітей: причини, симптоми, діагностика і лікування

Розвиток ацетонемічного кризу у дітей є ознакою порушення обмінних процесів в організмі. Недуга проявляється в результаті накопичення в крові кетонових тел. Ацетонемічний криз супроводжується багаторазовою блювотою, дегідратацією, субфебрилітетом, неприємним запахом ацетону з рота і абдомінальним синдромом.

Захворювання діагностується по... ( подробнее )

Винні плями на шкірі: що це і як від них позбутися?

Винні плями на шкірі — проблема вельми поширена і в переважній більшості випадків вроджена. Варто відразу ж відзначити, що часто подібні новоутворення на шкірі є доброякісними. Тим не менш вони приносять своєму власникові масу емоційного дискомфорту, так як сприймаються як серйозного естетичного недоліку.

Саме тому люди шукають додаткову... ( подробнее )

Висип на обличчі і голові у новонародженого - можливі причини та особливості лікування

Поява маляти на світ часто пов'язане з переживаннями і проблемами зі здоров'ям у нього самого, так і у матері. Після появи на світло, у віці одного-п'яти тижнів, може з'явитися висипка на обличчі і голові у новонародженого. Висипання у немовляти в перші дні і тижні життя - явище досить часте, так само, як і жовтянка. Цей стан не загрожує життю, але... ( подробнее )

banner13