Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Здоровье

banner12

Опухло особа: як зняти пухлину з обличчя?

Виникла на обличчі пухлина для кожної людини є великою неприємністю, яка часом сильно псує не тільки настрій, але і життя. Адже таку проблему неможливо повністю усунути навіть за допомогою самих кращих декоративних косметичних засобів. А що робити чоловікам, які й зовсім не використовують рум'яна і пудру? Непривабливий естетичний вигляд цілком може... ( подробнее )

"Аугментин", суспензія для дітей: інструкція із застосування, дозування

Коли хворіє маленька дитина, батькам хочеться знайти чудодійний засіб, який як можна швидше вилікувати малюка і поставить його на ноги. І хоча чарівних препаратів, що діють завжди і скрізь, поки не винайшли, в деяких випадках лікар може призначати маленьким дітям суспензію "Аугментин", інструкція до якої буде детально розібрана в даній статті. Це... ( подробнее )

Смачні рецепти салатів при панкреатиті, особливості приготування та рекомендації

Панкреатит являє собою патологію шлунково-кишкового тракту, для усунення якої найважливішим моментом є дотримання суворої дієти. При загостреннях лікарі рекомендують споживати мінімум їжі. В подальшому допускається внесення різноманітності в повсякденний раціон. Існує кілька рецептів салатів при панкреатиті, вживання яких не зашкодить здоров'ю і... ( подробнее )

Таблетки "Ізоніазид": побічну дію, інструкція, відгуки

Незважаючи на те, що таке захворювання як туберкульоз вже давно і успішно лікується, вона до цих пір вважається одним з найбільш небезпечних серед обивателів. Щодо нього ходить безліч чуток. Те ж саме стосується і лікарських засобів, що випускаються для лікування хвороби. Таблетки «Ізоніазид» дуже ефективні на певних стадіях захворювання. Проте їх... ( подробнее )

Дають інвалідність після інсульту, як її правильно оформити і отримати

Як оформити інвалідність після інсульту пенсіонеру? Розберемося докладніше в цьому питанні. Інсульт є небезпечним захворюванням c гострим порушенням кровообігу головного мозку. Такий стан розвивається у зв'язку із закупоркою судин або їх пошкодженням. Найчастіше йому піддаються люди в старшому і похилому віці.

Не виключена інвалідність... ( подробнее )

Шийний остеохондроз: лікування за Бубновскому в домашніх умовах

У цій статті розглянемо симптоми шийного остеохондрозу, лікування за Бубновскому. Як проявляє себе хворобу? Остеохондроз хребетного стовпа є захворюванням системи суглобів і кісток, яка дуже поширена серед населення. Найчастіше недуга вражає шийний відділ хребта. Методик лікування існує декілька, проте останнім часом отримав популярність спосіб лікування... ( подробнее )

Чи можна при місячних пити алкоголь: рекомендації лікарів

Міцні напої, як відомо, впливають на різні органи людського тіла. Жінки відчувають на собі вплив алкоголю набагато більше, ніж особи сильної статі. Це відбувається із-за фізичних особливостей, які полягають у відсутності ферментів, які допомагають переробляти етанол. Крім того, дана речовина негативно позначається на здоров'я репродуктивної системи... ( подробнее )

"Релаксен (шоломниця і хміль)": відгуки, інструкція по застосуванню

В аптечній мережі продається чимало безрецептурних препаратів на рослинній основі, мають заспокійливу, розслаблюючу дію. Один з них - "Релаксен (шоломниця і хміль)". Інструкція, відгуки про нього будуть розглянуті нижче. З'їж і заспокойся

Біологічно активні добавки до їжі займають значуще місце у багатьох домашніх аптечках, адже вони дозволять... ( подробнее )

Пахвова ямка: розташування, анатомія

Западину з чарівним назвою Fossa axillaris можна порівняти з сучасною автомобільною розв'язкою в просунутому мегаполісі. Тут переплітаються пучки великих судин, найважливіших нервів, лімфатичних вузлів, м'язових зв'язок.

Це пахвова ямка – один з найжвавіших перехресть у тілі людини. Fossa axillaris – чудовий приклад архітектури людського... ( подробнее )

Бородавка на ступні: причини появи та методи лікування. Підошовна бородавка

Бородавки на ступні відносяться медициною до розряду доброякісних новоутворень шкіри вірусного генезу. Третю всіх утворень, які можуть з'явитися в області стопи, є саме бородавками. Слід враховувати, що тільки фахівець дерматологічного профілю зможе точно відрізнити їх від злоякісних утворень, папілом, кондилом та інших шкірних захворювань. Тому... ( подробнее )

banner13