Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Путешествия

banner12

"Царські палати", Кемерово: адреса, відгуки туристів, фото, як доїхати

Іноді так хочеться відпочити від міської суєти і провести час наодинці з природою! Але не кожна сучасна людина готовий відправитися відпочивати, прихопивши з собою лише намет і казанок. Багато хто абсолютно не готові ночувати під небом і гріти руки над багаттям - така романтика не для них. І це зовсім не погано. Тим більше, що існує цілий ряд готелів,... ( подробнее )

База відпочинку "Татра", р. Нижневартовск

Сьогодні відпочинок на турбазі може дозволити собі практично кожен. Природа, свіже повітря, шашлики... Це недорого, і навіть самий зайнятої городянин може дозволити собі хоча б раз на місяць відпочити на природі в комфортних умовах. База відпочинку "Татра", Нижньовартовськ

Одним з найпопулярніших місць відпочинку в р. Нижньовартовську... ( подробнее )

Готелі у Пермі недорого: назви, огляд, адреси, бронювання та відгуки

«Відрядження» - як же багато людей не люблять це слово! Недосипання, неправильне харчування, величезна кількість роботи і скромна готель, в якій доводиться жити близько тижня - ось, що являють собою робочі поїздки. Особливу увагу доводиться приділяти саме скромним готелях, в яких умови не завжди відповідають нормам, зате ціна дуже прийнятна. Знайти... ( подробнее )

Куди сходити в Читі з дитиною: адреси, пам'ятки, відгуки

Чита - один з найстаріших місто Східної Сибіру. Тут широко розвинуті всі сфери суспільного життя-від економіки до культури. У Читі збереглися унікальні собори і храми, працює безліч музеїв і кінотеатрів. У вихідні дні можна погуляти по Ботанічному саду або сходити на театральний спектакль. Цей красивий місто з неповторною атмосферою буде цікаво відвідати... ( подробнее )

Водоспад Ягала, Естонія: фото, місце розташування, опис

Цей водоспад – одна з головних природних визначних пам'яток Естонії. Він є одним з найбільших в країні. Саме в цьому місці в XIII столітті була встановлена перша в країні водяний млин. Іменується він, як і річка, Ягалой.

Водоспади Естонії

Крім Ягалы, в Естонії є близько 30 водоспадів різної величини. Найвищий з них – Валасте (30,5... ( подробнее )

Готелі Кірова недорогі: адреси, опис номерів, відгуки

Багато жителів нашої країни коли-небудь їздили в інші міста у відрядження. Зазвичай для цих цілей вони знімають недороге житло, адже в готелі доводиться тільки спати і іноді відпочивати, але жити в зовсім поганих умовах не хоче ніхто. Саме тому так важливо знайти хорошу, чисту і приємну готель. На жаль, зробити це нелегко, адже багато місця не відповідають... ( подробнее )

"Хрестова Падь" (Листвянка): адреса, контакти, опис номерів, інфраструктура, фото і відгуки

Листвянка - це невелике поселення в Іркутському районі. Свою назву селище міського типу отримав завдяки деревам лиственницам, які виростають в цьому районі. Листвянка знаходиться на озері Байкал, тому тут часто буває безліч туристів. Оселитися в селищі можна в готельному комплексі "Хрестова Падь" (Листвянка). В статті мова піде про те, які номери... ( подробнее )

Готелі у Гомелі: назви, огляд, адреси, бронювання та відгуки

Напевно, у багатьох людей, коли постає питання, куди їхати у відпустку, є тільки одна відповідь: на море. Чомусь наші співвітчизники нехтують культурним відпочинком, адже в Росії багато цікавих пам'яток. До того ж хто сказав, що можна обмежуватися тільки нашою державою. Якщо ви боїтеся, що в інших країнах такий вид подорожі буде коштувати дорого,... ( подробнее )

Чеський Штернберг: дата споруди, цікаві екскурсії, незвичайні історичні факти, події, опис, фото, коментарі та поради туристів

В центральній частині Чехії по берегах річки Сазавы розкинулося невелике містечко Чеський Штернберг. Цей історичний край славиться своїм замком, який майже 800 років підноситься зі скелі над мальовничим селищем. Величний середньовічний чертог колись зводився як неприступне оборонне укріплення. Він завжди, крім періоду націоналізації державою з 1949... ( подробнее )

Музей Гетті в Лос-Анджелесі - територія культури і мистецтва

Музей Гетті є одним з найбільших художніх музеїв у США. Величезний комплекс був побудований на гроші нафтового магната Дж. Пола Гетті, який за своє життя заробив таку кількість грошей, що дозволило йому стати найбагатшою людиною в світі. Він прийняв рішення залишити всі свої багатомільярдні статки для створення великого центру мистецтв.

Щорічно... ( подробнее )

banner13