Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Путешествия

banner12

Оформила кредит в Express Finance – оставлю свою отзыв

Начну с того, что у меня приключилась некоторая финансовая проблема. Не буду рассказывать вам ненужные подробности, скажу лишь что мне срочно потребовалась определенная сумма денег. Все мои родственники находятся за границей, а к знакомым я не решилась обращаться с подобной просьбой. Единственным выходом для меня было обратиться к одной из кредитных... ( подробнее )

Лос-Анджелес і Москва: різниця в часі між містами

Мільйони людей на планеті щодня здійснюють перельоти на великі відстані, при цьому не замислюючись про те, чому, вилітаючи з однієї точки світу, вони прибувають в іншу практично в той же час. У цій статті ми розповімо вам про формування часових поясів, а також про різницю часу між Москвою і Лос-Анджелесом. Формування часових поясів

Для... ( подробнее )

Туристична база "Ангарська гірка"

Серед високих сосен в лісі, недалеко від Іркутська, знаходиться чудовий куточок для відпочинку. Дерев'яні комфортні будиночки, свіжий хвойне повітря, апетитна кухня – все це створює затишну атмосферу. На базі відпочинку добре прогулятися, подихати чистим повітрям, насолодитися тишею.

Туристична база відпочинку «Ангарська гірка» знаходиться... ( подробнее )

Зоопарк в Тюмені: прогулянки в сосновому бору

Спілкування з тваринами – величезне задоволення і для дітей, і для дорослих. Це заряд енергії і спокою одночасно. У Тюмені отримати такі емоції можна в півгодини їзди від міста на базі відпочинку "Сосновий бір" в селищі Винзили. Трохи історії

Зоопарк в Тюмені працює з 2013 року. Ініціатором створення став керівник бази "Сосновий бір" Олег... ( подробнее )

Центр Барселони: відомі пам'ятки

Барселона славиться своєю неповторною атмосферою і спокоєм. Тут є Середземне море і в той же час красиві гірські види, а з іншого боку, кипить життя, тому що місто ніколи не пустує. Це один з кращих курортів Європи. Кожне літо люди з усього світу приїжджають сюди. Це саме те місце, де можна одночасно вивчити історію, побачити визначні пам'ятки і... ( подробнее )

Фіджі: де знаходиться, опис, пам'ятки та цікаві факти

Кілька століть тому це держава носило назву "країна людоїдів", але зараз про канібалізм, забороненому в минулому столітті, намагаються не згадувати. А ось з легкої руки французького дослідника Жака-Іва Кусто та територія, де знаходиться Фіджі, отримала прізвисько "коралової столиці світу".

Райський куточок, стирає грань між реальністю і... ( подробнее )

Улюблені місця відпочинку городян в Люберцях: Наташинские ставки

Близьке розташування до Москви диктує місті Люберці столичний ритм життя. Нерідко стандартний день типового городян перетворюється в цикл: робота – дім – робота. Немає часу на відпочинок, зовсім не помічається краса навколишнього. Між тим у місті чимало місць, де можна відпочити, де душа зможе насолодитися спокоєм, а око - прекрасними ландшафтами.... ( подробнее )

Метро біля Фінляндського вокзалу в Петербурзі

Мережа петербурзького метрополітену - одна з найбільш розгалужених в архітектурі метро великих російських міст. Станція метро біля Фінляндського вокзалу займає в ньому важливе місце і є однією з найвідоміших і прохідних. Історичний район біля Фінляндського вокзалу

Станція метро біля Фінляндського вокзалу, "Площа Леніна", знаходиться на... ( подробнее )

Радянська площа Ярославля: 300-річна історія

Радянська площа Ярославля – це центр радіального кільця міста, до якого стікається кілька вулиць і провулків. Площа має багатовікову історію і на сьогоднішній день є культурним центром населеного пункту.

Історична довідка

Раніше цю частину міста іменували Іллінська площа. Містобудівний план був реалізований ще у XVIII столітті.... ( подробнее )

Спорт-бари Казані напередодні футбольного чемпіонату світу 2018

Щоб відчути себе безпосереднім уболівальником міжнародного чемпіонату світу, необов'язково відправлятися в країну, де він проводиться. Спорт-бари Казані – це прекрасна можливість не тільки повболівати за улюблену команду, але й весело провести час з друзями. У місті налічується більше десяти тематичних громадських закладів: від звичайного кафе з... ( подробнее )

banner13