Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Путешествия

banner12

Аквапарк в Глазові - феєрія бризок і емоцій!

Аквапарк в Глазові – це єдиний водний атракціон високого рівня на території міста, який пропонує широкий асортимент послуг для кожного. Тут створені всі умови для дорослих та дітей різного віку. Якісне обслуговування, достатня кількість розважальних, оздоровчих, релакс зон. Приміщення повністю відповідає всім вимогам безпеки і стандартам СЕС. Комплекс... ( подробнее )

"Сосновий бір" в Каменске-Уральському:опис, ціни, відгуки

База відпочинку «Сосновий бір» в Каменске-Уральському розташовується на території колишнього санаторію. Однак сьогодні працівники закладу не надають клієнтам оздоровчих послуг. Відвідувачі приїздять сюди для того, щоб насолодитися красивими пейзажами, спортом та іншими розвагами. Розташування організації

База відпочинку «Сосновий бор» (Каменськ-Уральський)... ( подробнее )

Бісерний храм в Криму: опис, як дістатися, відгуки. Бісерний храму Анастасії Узорішительниці

Бісерний храм святої великомучениці Анастасії в Криму єдиний у своєму роді. Це невеличкий скельний монастир, який існує в Бахчисараї протягом багатьох століть з перервами. Він знаменитий прикрасами з бісеру, які виготовлені руками ченців і парафіян. Тут все просякнуто неповторною атмосферою, а рукотворна краса гармонійно поєднується з красою духовної.... ( подробнее )

Найпопулярніші готелі "Искитима"

Іскитим – невелике містечко, розташований на лоні мальовничої природи Новосибірської області. Серед місцевих визначних пам'яток найвідомішими є Храм Миколи Чудотворця, Храм на честь ікони Пресвятої Богородиці, Храм Божої Матері Володимирської, а також Святе Джерело. У гостей міста різні цілі подорожі, але у всіх є бажання зупинитися на нічліг в затишному... ( подробнее )

Таллінська ратуша: як дістатися, адреса, режим роботи, екскурсії та відгуки з фото

Ратуша Талліна – одна з найвідоміших міських визначних пам'яток. Розташована вона в Старому місті. У період Середньовіччя це спорудження було головним міським адміністративною будівлею. У нього могли потрапити лише представники знаті, які вирішували питання, пов'язані з життям міста.

Сьогодні це унікальна історична будівля складається з... ( подробнее )

Готель "Лайнер", Якутськ: адреса, опис, відгуки та фото

Якутськ - великий промисловий і туристичний місто. Щодня сюди приїжджають сотні гостей. В місті є власний аеропорт, який, як і належить, знаходиться в передмісті. Гості й туристи приїжджають в Якутськ для відпочинку та транзитом. Багатьом необхідне житло поблизу аеропорту. Готель "Лайнер" (Якутськ) - одна з найбільших в цьому місті і розташована... ( подробнее )

Готелі у Томську в центрі міста: огляд, адреси, відгуки

Томськ утворений в 1604 році, є найстарішим містом Сибіру. Багата історія, цікаві пам'ятки кам'яного і дерев'яного зодчества, краса навколишньої його природи приваблюють сюди безліч туристів щороку. А готелі в Томську в центрі міста порадують вас своїм комфортом та гостинністю.

Готель «Тоян»

Готель розташований біля підніжжя мису... ( подробнее )

Сім найкращих пам'яток Белорецка

Чудовий по своїй красі місто здивує кожного. Відвідавши Бєлорєцьк і оглянувши природні, культурні та історичні пам'ятки, можна перейнятися його атмосферою, почерпнути для себе багато цікавої інформації. Одного дня, проведеного тут, на жаль, може не вистачити і варто затриматися. Пам'ятки і пам'ятні місця

Прекрасне місто Бєлорєцьк в Башкирії... ( подробнее )

Romana Dreams Romana Resort & SPA 5* (Домінікана/Байяибе): опис, огляд послуг, відгуки клієнтів, фото

Romana Dreams Romana Resort & SPA 5* - один з кращих готелів Домінікани, який пропонує чудові умови для незабутнього відпочинку. Розглянемо особливості проведення часу в цьому готелі, а також перелік тих можливостей, якими туристи можуть скористатися.

Загальні дані

Готель Romana Dreams Romana Resort & SPA 5* - це місце... ( подробнее )

Пам'ятки Лікіно-Дульово, що подивитися?

Місто Лікіно-Дульово в Московській області на своїй невеликій площі вміщує велику кількість визначних пам'яток і цікавих місць. Місто є дуже цікавим місцем для туристичного відпочинку. Екскурсійна прогулянка включає в себе огляд основних чудовий Лікіно-Дульово і дозволяє поринути в атмосферу Русі кінця XV-початку XVI століть. Історична довідка

Історія... ( подробнее )

banner13