Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Грац - це культурна столиця Європи. Місто Грац: фото, пам'ятки


Опубликованно 12.10.2018 05:24

Грац - це культурна столиця Європи. Місто Грац: фото, пам'ятки

Дивно красивий австрійське місто Грац за величиною посідає друге місце в державі. Відмінними його рисами є будови найрізноманітніших архітектурних стилів і неймовірно велика кількість зелені. Щоб краще зрозуміти це місце, його потрібно відвідати, тому попередньо слід ознайомитися з його головними визначними пам'ятками.

У статті подано відомості про місто в Австрії Граці: фото, опис, пам'ятки.

Загальні відомості

Грац – столиця австрійської федеральної землі Штирія і великий студентський центр. У місті розташовуються кілька університетів, де навчаються понад 55 тисяч студентів, що складає приблизно 20 % населення.

Славиться Грац і своєю жвавою, яскравим культурним життям. Тут регулярно проводяться фестивалі, ярмарки, виставки і барвисті національні свята, які приваблюють величезну кількість учасників і глядачів. Грац в 2003 році визнано культурною столицею Європи. Трохи історії

В історії міста Граца (фото представлено в статті) відзначається чимало яскравих моментів. Він був столицею Внутрішньої Австрії, резиденцією Габсбургів, важливим форпостом у період турецьких набігів, що відбувалися в XVI столітті. Був він частиною імперії Наполеона, а також окупаційною зоною Британії та німецько-фашистської республіки. У селі Таль, розташованої в 4 кілометрах від міста Грац, народився Арнольд Шварценеггер.

Цікаво, що в Австрії Грац вважають самим «італійським» містом. Тут розташовані чудові палаци, красиві особняки, затишні венеціанські дворики прикрашені фресками. А пов'язано це з тим, що над зовнішністю міста в епоху бароко працювали талановиті італійські архітектори. Це Доменіко Дель Алліо, який побудував палацовий комплекс Ландхаус, і Джованні П'єтро де Помис, який є автором мавзолею Фердинанда II, тощо

Розташування

Грац – це населений пункт, розташований на прибережних ділянках річки Мур. Пов'язані ці берега між собою мостами (всього їх 7). Старовинна центральна частина міста (район Altstadt) знаходиться на лівому узбережжі річки. Протилежний берег зайнятий промисловими і діловими районами. Розваги в місті

Грац – дивовижне місце, для знайомства з визначними пам'ятками якого слід виділити не менше двох днів. Головні історичні пам'ятки міста: Збройова палата, будинок Ратуші, палац Ландхаус, Кафедральний собор, годинна башта, замок Шлоссберг із ведучою до нього канатною дорогою, замок Еггенберг, Зимовий пальмовий сад і багато іншого.

Грац – це прекрасне місце для шопінгу. Тут безліч торгових вулиць з бутиками та ринками, де можна знайти за душі сувеніри і антикваріат. Ресторани і кафе пропонують національні страви штирийской кухні та чудові десерти, а також місцеве вино і пиво.

Тут працює безліч кінотеатрів і нічних клубів, проводяться культурні заходи, в числі яких фестиваль «Шритийская осінь» (сучасне мистецтво), фестиваль джазу, класичної музики та ін.

Далі в статті представлені найпопулярніші визначні пам'ятки міста. Міська церква

Головне релігійна споруда Граца – це церква, споруджена в 1891 році. Вона почала функціонувати в 1902 році. Виконано будова в стилі бароко.

Дзвіниця, стіни якої прикрашені розписом, є найвищим елементом споруди. Особливо вражає оформлення внутрішнього приміщення вітражами. На сьогодні ця церква є діючим православним храмом. Музей-арсенал

Легендарний Грацский арсенал з'явився в XVI столітті, коли місто стало на шляху завоювання Центральної Європи турками. Завдяки стійкості і мужності його жителів, а також величезному арсеналу, який був здатний озброїти 16 000 воїнів, завоювання провалилося.

Сьогодні арсенал є музеєм, у якому зберігаються 3300 шоломів та обладунків, понад 7800 одиниць різної стрілецької зброї, а також близько 2500 шабель і списів. Всього в музеї знаходиться приблизно 32 тисячі експонатів.

Замок Граца

Грац – це місто, в якому є однойменний замок, зведений у середині XV століття біля підніжжя гори за наказом Фрідріха III. Мета побудови – зміцнення оборони міста зі сходу. Архітектурний стиль замку – пізня готика.

Будова за свою історію кілька разів розширювалася й видозмінювався. Підземелля фортеці з'єднувалися тунелями з головним собором міста і з замком Шлоссбер. З часом у зв'язку з втратою оборонної функції, більшість елементів і приміщень замку були змінені. У період Другої світової війни він був майже зруйнований, а після закінчення військових дій фортеця була частково відновлена. Реставраційні роботи в замку ведуться і по сей день. На сьогодні замок Грац – місце розташування резиденції уряду землі Штирія.

Висновок

Як дістатися з Граца до навколишніх пам'яток, яких в цих краях достатньо? Для цього існують спеціальні планувальники подорожей, охоплюють автобусні та залізничні маршрути.

Обов'язково слід відвідати і не менш мальовничі околиці, прилеглі поселення і міста Штирії.

Всі ці цікаві і пізнавальні поїздки можна здійснити, використовуючи звичайний громадський транспорт, що виїжджає з Граца. А історичну частину міста можна обійти пішки. Автор: Резеда Заріпова 29 Вересня, 2018


banner14

Категория: Путешествия

Грац - це культурна столиця Європи. Місто Грац: фото, пам'ятки


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.