Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Надаль: «Я добре виступив на грунті, а це завжди допомагає перед Wimbledon»


Опубликованно 11.10.2018 06:31

Надаль: «Я добре виступив на грунті, а це завжди допомагає перед Wimbledon»

Надаль – про майбутній Wimbledon-2018 / by Cameron Spencer/Getty Images

Друга ракетка світу Рафаель Надальзаявив, що не збирається сильно навантажувати себе перед стартом Wimbledon-2018 і візьме участь на двох виставкових турнірах. Слова іспанця призводить EFE News:

«Я дуже добре виступив на грунті – це завжди допомагає перед травою. Потрібно пам'ятати, що корти на Wimbledon особливі – вони відрізняються від інших трав'яних кортів. До того ж у Лондоні велику роль зіграє сітка.

Перед Wimbledon я зіграю два виставкових турніру і візьму тижневу паузу перед поїздкою до Лондона. У мене залишилися чудові спогади від минулорічного турніру. Я програв, але показував гру високого рівня».

Відзначимо, що в минулому році Надаль дійшов до стадії 1/8 фіналу, де поступився люксембуржці Жилю Мюллеру. Wimbledon-2018 стартує 2 липня.

Нагадаємо, Плишкова і Изнер представили свою форму на турнір в Лондоні.

Читайте також:


banner14

Категория: Спорт и Фитнес

Надаль: «Я добре виступив на грунті, а це завжди допомагає перед Wimbledon»


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.