Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Автомобили

banner12

Зимові шини Dunlop Winter Maxx SJ8: відгуки власників, характеристики й особливості

В даний час багато автомобілістів знають про виробника шин Dunlop. Ця компанія була заснована в 1888 році. Однак її відкрив людина, абсолютно не відноситься до сфери автомобілебудування. Засновником компанії Dunlop є британський ветеринар Джон Бойд Данлоп. Він вперше винайшов покришки для автомобілів, а незабаром відкрив власне підприємство

Протягом... ( подробнее )

Бульдозер - це... Визначення, технічні характеристики та види

Бульдозер – це універсальна землерийно-транспортна техніка, що включає в свою конструкцію гусеничний або пневмоколісний трактор зі спеціальним навісним обладнанням та органами управління. Робочі пристосування являють собою відвал з ножами, що штовхає раму з підкосами і привід, який відповідає за опускання і підйом лопати під час роботи. Деякі типи... ( подробнее )

Апарат для заміни масла в АКПП. Апаратна заміна масла. Через скільки міняти масло в АКПП?

Автомобілі з автоматичною коробкою – вже не рідкість на наших дорогах. Ще кілька років - і АКПП повністю витіснить механіку. Автоматична трансмісія зручна у використанні. Але щоб вона не викликала нарікання при експлуатації, потрібно знати, як правильно її обслуговувати. Запорукою тривалого ресурсу є своєчасна заміна масла в коробці. На АКПП вона... ( подробнее )

Пневмопідвіска на "УАЗ Хантер": опис, установка, характеристики і відгуки

Більшість автолюбителів вибирає «УАЗ Хантер» за рахунок того, що він має чудові характеристики прохідності. Ні один позашляховик не може пройти там, де пройде УАЗ (навіть «Нива» деколи програє). Часто власники тюнінгують свої позашляховики – встановлюють грязьову гуму, світлотехніку і лебідку. Але не менш популярною доопрацюванням стала установка... ( подробнее )

Найбільший у світі вантажівки: огляд, характеристики і відгуки

Сучасна видобуток корисних копалин і кар'єрна розробка пов'язані з використанням різних машин і пристосувань. Саме для таких цілей і розроблені самі великі вантажівки. На світовому ринку представлено кілька марок подібних гігантів від різних виробників. Між собою вони мають багато спільного, але й чимало відмінностей. Далі проведемо короткий огляд... ( подробнее )

Великовантажний самоскидний напівпричіп "Тонар-9523"

Великовантажний самоскидний напівпричіп "Тонар-9523", здатний перевозити різні види сипучих вантажів, у тому числі і сільгосппродукцію, дозволяє за рахунок своєї багатофункціональності та вантажопідйомності в 34 тонни підвищити ефективність перевезень. Призначення і основні види напівпричепів

В даний час для збільшення обсягу перевезень... ( подробнее )

Що таке теплообмінник: принцип роботи

У цій статті ми поговоримо про те, що таке теплообмінник. Буде дано визначення терміну, розглянуті питання про роль цих пристроїв в житті людини, видовому розширюємо та наведено порівняльні дані. Також увагу буде приділено значенню теплообмінника в автомобілях і способів його заміни. Введення

Що таке теплообмінник? Відповідаючи на дане... ( подробнее )

Зимова гума "Данлоп": відгуки

1888 рік ознаменувався створенням компанії "Данлоп". Протягом довгого часу вона розташовувалася в Шотландії. Там виготовляють шини для зими. Зараз більшу частину шин виробляє Японія. Про відкриття японських філій можна прочитати на офіційному сайті компанії. "Данлоп" застосовує нові технології, удосконалює продукцію, що випускається, так як дбає... ( подробнее )

"Субару Легасі" - універсал покращеної прохідності

Легковий п'ятимісний універсал «Субару Легасі», що володіє підвищеною прохідністю, є вдалою і популярною моделлю японського автовиробника, що дозволяє випускати автомобіль з 1989 року по даний період уже в шостому поколінні. Історія моделі

Компанія «Субару» заснована в 1954 році. Свої перші автомобілі японська фірма розробила і випустила... ( подробнее )

"Тойота" (мінівен), всі моделі: огляд, опис, характеристики і відгуки

Компанія "Тойота" вважається найбільшим виробником автомобілів. Її штаб-квартира знаходиться в Японії. На даний момент вона одна з небагатьох творців, які випускають величезну кількість машин в рік. Спеціалізуються автомобілі на роботі в міських умовах. Потрібно зауважити, що якщо розглядати офіційні дані, то ця компанія створює транспортні засоби... ( подробнее )

banner13