Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Автомобили

banner12

Заміна масляного насоса на ВАЗ-2109 своїми руками

При експлуатації автомобіля можуть скластися різні ситуації. Деякі вузли піддаються ремонту, але більшість вимагає заміни (повної або часткової). Масляний насос на ВАЗ-2109 ремонтується, якщо він вийшов з ладу, то виправити це можна досить просто. Слід пам'ятати одне – експлуатація автомобіля з прийшли в непридатність насосом подачі масла заборонена.... ( подробнее )

Моторне масло для "Хендай Соляріс": опис та відгуки

Двигуни «Хендай» моделі «Соляріс» відрізняються високою потужністю і безшумністю роботи. У статті розглянемо питання про те, яке моторне масло для «Хендай Соляріс» краще використовувати. Розглянемо кілька варіантів вибору. Навіщо необхідно масло?

Використання моторного масла «Хендай Соляріс» практикується, щоб забезпечити довготривалу роботу... ( подробнее )

Інформація про мотоциклі Yamaha XG250 Tricker: опис, технічні характеристики.

У певний час розробники компанії Yamaha помітили занепад інтересу молоді до мотоциклів, призначеним для гонок. Раптом висота швидкості втратила свою першу значимість, тепер увагу було звернено на можливість робити трюки, маневреність. Популярністю користувалися скейти, ролики і особливо ВМХ велосипеди. Тому за основу нової моделі і був узятий велосипед... ( подробнее )

Irbis ttr 125r: їзда для кожного!

В останні роки в нашій країні стрімкими темпами набирає популярність особливий клас позашляхової мототехніки – питбайк. Причин для цього декілька. Важливе значення має ціна. Дозволити собі повнорозмірний кросовий апарат може далеко не кожен, питбайки ж цілком доступні і мають всі передумови до придбання в якості «пробного» мототранспорту. Їзда на... ( подробнее )

Ніссан Сентра: характеристики, огляд та відгуки

"Ніссан-Сентра" - компактний седан компанії Nissan Motors. Даний автомобіль виробляється для експорту і є прототипом японської моделі "Нісан-Сані". У статті представлені технічні характеристики і комплектації "Ніссан-Сентра". Варіантів випуску автомобіля досить багато, тому нижче дається огляд моделі останнього покоління. Технічні характеристики... ( подробнее )

Турбіни Garrett: характеристики, принцип роботи, ремонт

Практично всі сучасні моделі автомобілів в конструкції двигунів допускають установку спеціального устаткування турбонагнітачів. Широке поширення знайшли турбіни garrett. Установка такого обладнання здатна збільшити швидкість нагнітається повітря до 15 %. Відбувається це завдяки застосуванню в конструкції кулькових підшипників замість бронзових втулок.... ( подробнее )

Схема підключення камери заднього виду: схеми, порядок робіт, рекомендації

Кількість автомобілів на дорогах зростає в геометричній прогресії. Місць на парковках стає все менше. Разом з цим виробники збільшують габарити легкових машин, тим самим зменшуючи їх можливості маневрування на парковці. Це призводить до аварійних ситуацій при русі заднім ходом. Вирішити цю проблему допоможе установка камери заднього виду на автомобіль.... ( подробнее )

Варіанти і результативність тюнінгу «Ніссан-Патрол-Y62»

У даній статті надана інформація про результати проведення зовнішнього тюнінгу автомобіля «Ніссан-Патрол-У62» і зміни заводських налаштувань бортового комп'ютера. Такий рестайлінг допоможе вдосконалити зазначену модель позашляховика. Кілька слів про автомобілі

«Ніссан-Патрол-Y62», тюнінг якого буде описано в цій статті, можна придбати у... ( подробнее )

ВАЗ-2112 заміна задніх стійок і порядок дій

Невідомий стукіт у машині є дуже частою проблемою сучасного водія. Джерелом звуку в 50 % випадків є колеса. І вони характерні для так званих "колісних стійок". У вітчизняному автомобілі ВАЗ-2112 заміна задніх стійок проходить таким же чином, як і в інших моделях цієї марки. Варто відзначити, що замінити задню стійку набагато легше і швидше, ніж передні.... ( подробнее )

"Ніссан Сільвія З 14": технічні характеристики, особливості, тюнінг

Nissan Silvia став одним з найбільш відомих і популярних автомобілів в сфері тюнінгу і автоспорту. В даній статті розглянуто «Ніссан Сільвія З 14», технічні характеристики та особливості моделі. Історія

Розглянуту модель виробляли з 1965 по 2002 р. в семи поколіннях. Далі розглянуто передостаннє - шосте покоління (S14), що випускалися з... ( подробнее )

banner13