Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Автомобили

banner12

"Рено-Логан" в новому кузові: опис, комплектації, відгуки власників

Перше покоління Renault Logan не можна назвати красивим автомобілем з видатними технічними характеристиками. Класичний вигляд з величезними бічними стеклами часто відлякує молодих покупців. Друга генерація «Рено-Логан» в новому кузові, салон якого обзавівся сучасними вставками, а зовнішній вигляд — витонченої оптикою, має багато шансів на отримання... ( подробнее )

"БМВ Х1": кліренс, технічні характеристики

Компактний позашляховик "БМВ Х1", кліренс якого не боїться вітчизняних доріг, в серійне виробництво надійшов у 2009 році. Не так давно був проведений рестайлінг моделі. Для російського ринку машину збирають у Калінінграді з комплектуючих елементів, виготовлених в Лейпцигу. Кросовер став легендарною модифікацією, виробленої в Індії, Китаї, Мексиці.... ( подробнее )

Який салонний фільтр краще - вугільний або звичайний? Порівняльна характеристика, опис, відгуки

Салонний фільтр присутня в кожному автомобілі, особливо якщо мова йде про новому транспортному засобі. Напевно, вже немає необхідності розписувати всю користь, яку приносять ці необхідні елементи. Але разом з тим багато автолюбителів задаються таким питанням, який салонний фільтр краще – вугільний або звичайний? Щоб відповісти на це питання, доведеться... ( подробнее )

Система допомоги при рушанні на підйомі: що це таке і як вона працює?

У потенційно небезпечних ситуаціях система допомоги при рушанні на підйомі визначає напрям руху транспортного засобу і застосовує гальма на окремих колесах. В результаті досить однобічною сили, щоб допомогти двигуну переміщатися в потрібному напрямку. Про цю систему піде мова далі. Особливості програми безпеки

Електронний контроль транспортного... ( подробнее )

"Ніссан-Кашкай": кліренс, технічні характеристики і фото

"Ніссан-Кашкай" – автомобіль японського виробництва, що випускається з 2006 року і по теперішній час. Презентація моделі відбулася в 2004 році. Назва "Кашкай" походить від слова "кашк'і" – так в іранській провінції Фарс називають корінне плем'я. Автомобіль випускається в різних модифікаціях, включаючи моделі з заднім і переднім приводом. Характеристики... ( подробнее )

Підкрилки задні: види авто, класифікація підкрилки, захист арок, якісний матеріал та поради фахівців по установці

Колісні арки в сучасному автомобілі – це таке місце, яке найбільше піддається руйнівним діям від піску, каменів, різного сміття, що вилітає з-під коліс при русі. Все це провокує корозійні процеси і підвищує абразивний знос. Звичайно, місце в районі задніх крил захищено заводським антикорозійним покриттям, але цього часто недостатньо, адже з часом... ( подробнее )

Фургон "Лада Ларгус": розміри вантажного відсіку, технічні характеристики, особливості експлуатації, переваги і недоліки авто

Велику популярність фургон «Лада Ларгус» отримав ще в 2012 році, коли вперше автомобіль надійшов на вітчизняний ринок, буквально відразу ставши в один ряд з такими відомими марками машин, як Citroen Berlingo, Renault Kangoo і VW Caddy. Але варто зауважити, що при цьому «Лада Ларгус» знаходиться в зовсім іншому ціновому сегменті. Розробники авто намагалися... ( подробнее )

RB-двигун від NISSAN: модель, характеристика, особливості роботи, плюси і мінуси експлуатації

6-циліндрові двигуни вельми поширені. При цьому більшість виробників використовує для них V-подібну компоновку увазі, перш за все, дуже компактних розмірів. Рядні двигуни зараз зустрічаються рідко із-за передньопривідною схеми і більш щільною компонування переважної більшості сучасних автомобілів. Найбільш широко в даний час такі двигуни застосовує... ( подробнее )

Всюдихід "Метелиця" - унікальна платформа для легкового автомобіля

У Челябінську розроблена і запатентована унікальна гусенична платформа, на яку можуть монтуватися легкові машини вітчизняного або імпортного виробництва. Цей проект спрямований на покращення якості життя звичайних людей, що живуть в приполярних і заполярних регіонах, на Далекому Сході і в Сибіру. Автором винаходу є Володимир Мальцев. Можливості всюдихода

У... ( подробнее )

ЗІЛ-131: вантажопідйомність, технічні характеристики, витрата палива і особливості експлуатації

Вантажний автомобіль ЗІЛ-131, вантажопідйомність і прохідність якого мають підвищені показники, створювався паралельно зі своїм 130-м побратимом. Машина відрізняється надійністю, невибагливістю в обслуговуванні і простотою конструкції. Транспортний засіб отримав широке застосування у господарській і військовій галузі. Розглянемо особливості і характеристики... ( подробнее )

banner13