Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Автомобили

banner12

Акумулятор "Титан": відгуки автомобілістів

Сьогодні до акумуляторів для автомобілів висуваються підвищені вимоги. Батарея повинна забезпечувати стабільну роботу електричної системи в будь-яких умовах. Число пристроїв, які споживають струм в автомобілі, може бути досить великим. Також несприятливі кліматичні умови в центральних і північних регіонах нашої країни в зимовий період, незадовільна... ( подробнее )

Экономитель палива Fuelfree: відгуки

Зміст транспортного засобу сьогодні обходяться автовласникам у велику суму. Незважаючи на досить великі витрати, мало хто вирішує відмовитися від комфортного і швидкого засобу пересування і намагається знайти способи економії. Іноземні ринки автомобільних аксесуарів пропонують автолюбителям экономитель палива FuelFree, відгуки на який позиціонують... ( подробнее )

Що таке виліт диска ET: особливості, параметри та розрахунок

Для цього автолюбителя колісні диски – це не тільки необхідна атрибутика ходової частини будь-якого транспортного засобу, але й головний елемент в доданні ексклюзивності. Однак тут є один нюанс, який має безпосередньо відношення до одного параметру – виліт диска. Досвідчені водії добре знають, про що йде мова, чого не можна сказати про багатьох новачків.... ( подробнее )

Всі моделі «Рено», представлені в Росії

Різноманітний модельний ряд компанії «Рено», доступна вартість і надійність пропонованих автомобілів дозволяють покупцем підібрати підходящу машину у відповідності зі своїми побажаннями. Давайте розглянемо моделі автомобілів цієї марки. Становлення компанії

Автомобільна компанія «Рено» веде свій відлік з 1898 року, коли три брати Рено зібрали... ( подробнее )

Особливості вантажних бортових автомобілів

Бортові автомобілі за рахунок простого пристрою, який дозволяє перевозити великий асортимент вантажів, а також експлуатувати причіпне і підйомне обладнання користуються заслуженою популярністю у автоперевізників. Поняття бортового автомобіля

Серед численних існуючих в даний час визначень та класифікацій для автомашин найбільш точно й повно... ( подробнее )

Автомобільні вогнегасники: термін придатності. Види автомобільних вогнегасників

Всі водії зобов'язані дотримуватися ПДР. Але крім правил є і закон, який передбачає певні обов'язки і вимоги для водіїв. Так, заборонено пересуватися на автомобілі, якщо в ньому немає аптечки чи вогнегасника. До того ж, необхідно знати термін придатності автомобільного приладу, адже якщо той буде прострочений, то інспектор ДПС може виписати штраф.... ( подробнее )

Автомобілі класу люкс: фото, список

Якщо в період зародження автомобільної промисловості наявність чотириколісного транспорту робило його власника заможною людиною, то сьогодні машина в гаражі абсолютно нікого не дивує. Відштовхуючись від власних уподобань та рівня доходів, автомобілісти частенько обзаводяться шикарними спорткарами, зручними малолітражками, бюджетними моделями середнього... ( подробнее )

Шини Nokian Hakka Black SUV (відгуки)

Вибір автомобільних покришок – це непроста справа. Шини повинні відповідати вимогам водія. Якщо він любить агресивний стиль водіння, то до вибору треба підійти більш серйозно, адже не кожна модель здатна витримати навантаження на високій швидкості. Для цього підійдуть шини Nokian Hakka Black SUV. Що ж вони собою являють? Про це - нижче. Про компанії... ( подробнее )

Що таке помпа і для чого вона потрібна в автомобілі?

Як відомо, будь-який двигун внутрішнього згоряння виділяє масу тепла. Частина енергії перетворюється в обертовий момент, але не варто забувати, що під час роботи мотор істотно нагрівається. Відповідно, йому потрібен хороший тепловідвід. Для цього в конструкції ДВЗ передбачена система охолодження, також відома як СОД. В склад її входить безліч патрубків,... ( подробнее )

Надійні дизельні двигуни ТМЗ

Дизельні силові агрегати виробництва Тутаевского моторного заводу, що володіють сучасною конструкцією, потужністю і надійністю, служать якісними джерелами енергії для найрізноманітнішої техніки.Тутаєвський моторний завод (ТМЗ)

Виробник надійних і сучасних дизельних силових агрегатів Тутаєвський моторний завод (Ярославська область) заснований... ( подробнее )

banner13