Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Опис і адреса ресторану "Городище" (Єлабуга)


Опубликованно 11.01.2019 09:30

Опис і адреса ресторану

Ресторан "Городище" (Єлабуга) добре відомий не тільки городян, але ще й туристам. Тут можна смачно поїсти, а також провести важливе торжество. Гостям пропонується чудовий сервіс, хороший вибір страв у меню і уважне обслуговування. У закладі є два зали.

Загальна інформація

Окремої уваги заслуговує зовнішній вигляд ресторану, так як він дозволяє гостям переміститися в середньовічну епоху. Будівля зроблена дуже якісно, з використанням каменя. Зовні воно не тільки схоже на замок або вежу, але ще й на головну пам'ятку в місті. Подивитися "Чортове городище" приїжджають багато туристів, а потім продовжують свою культурну програму у даному ресторані. Зал всередині також нагадує про середніх віках і виглядає дуже ефектно. Всередині закладу завжди приємна та невимушена обстановка. З другого поверху гості можуть милуватися річкою Камою.

Меню ресторану "Городище" (Єлабуга) представлено декількома видами кухонь: європейської, азіатської, східної та італійської. Гості можуть замовити смачний лагман, різні види піци, чізкейки, гарячі і холодні страви. Рахунок на людину становить до 1000 рублів. Бізнес-ланч обійдеться в 120 рублів. Серед інших можливостей для гостей є кальян, жива музика та караоке. Адреса закладу

Ресторан "Городище" (Єлабуга) розташований за адресою: проспект Миру, будинок - 2, корпус - Г. Знайти заклад нескладно, так як воно знаходиться поруч з відомими у місті місцями. Відвідувачі закладу можуть орієнтуватися на важливу пам'ятку - "Чортове городище". Також неподалік ресторану розташований сквер 1000-річчя Єлабуга. Те, що ресторан знаходиться поруч з такими знаковими місцями, дозволяє гостям зробити свою культурну програму більш насиченою.

Заклад працює з понеділка по четвер, а також у неділю з 11 ранку і до ночі. В п'ятницю і суботу гості можуть відпочивати з 11:00 і до чотирьох годин ранку. Автор: Катерина Соколова 10 Жовтня, 2018


banner14

Категория: Еда и напитки

Опис і адреса ресторану "Городище" (Єлабуга)


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.