Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Ресторани Єльця: опис, контакти


Опубликованно 11.01.2019 09:30

Ресторани Єльця: опис, контакти

Ресторани Єльця – це буквально кілька закладів з різною атмосферою і кухнею. У статті зробимо огляд найпопулярніших закладів міста. Ґрунтуватися будемо як офіційної інформації від власників і маркетологів, так і на відгуках громадян, які відвідують дані ресторани. Так що приїжджі зможуть вибрати для себе саме ті заклади, куди, на їхню думку, дійсно варто сходити. Ресторан-піцерія «Томато»

Це заклад може порадувати своїх гостей величезним вибором піци. Якість кухні та обслуговування знаходиться на високому рівні. Але, крім того, тут можна спробувати кухню і Японії. А ще в меню є розділ для дітей.

«Томато» - це ціла мережа ресторанів, що знаходяться в регіоні Чорнозем'я. Мережа розвивається і не збирається зупинятися.

Працює цей заклад щодня з 11 години ранку до 23 години вечора, а по п'ятницях і суботах – до 00:00. Середній рахунок у цьому ресторані Єльця становить всього 500 рублів. Його координати – вул. Миру, 113. Крім того, з персоналом можна зв'язатися за телефонами, вказаними на офіційному сайті піцерії.

Люди, які відвідували цей ресторан міста Єльця, стверджують, що в закладі гармонійно все: і приємний інтер'єр, і смачна кухня, і професійне обслуговування. Але є і не цілком схвальні відгуки про «Томато», втім, всі ми знаємо, що деякі люди люблять чіплятися до обслуговування. Загалом, піцерія заслуговує того, щоб поїсти. Ресторан «Єлець»

«Єлець» - це готельний заклад. Кухня тут першокласна, європейська, а інтер'єр сучасний, але вишуканий. Дане місце є кращим рестораном міста, і ціни в ньому теж вище середнього.

Відвідувачі ресторану стверджують, що годують там смачно, а персонал ввічливий і компетентний.

Місце розташування закладу – вул. Комунарів, 14. Це будівля готелю під назвою «Інтурист». Телефон ресторану «Єлець» розміщений на сайті закладу. Рахунок за людину тут може скласти близько 1 000 рублів. Відвідати ресторан можна щодня з 12:00 до 1:00. Ресторан «Старе місто»

Це заклад розташований на вул. Миру, д. 100. Відгуки відвідувачів про ресторані хороші. Позначають як мінус – відсутність розливного пива. Але зате радіють невисокими цінами, стилізованому інтер'єру і смачним стравам. Обслуговування народ також вважає непоганим.

У цьому, одному з найпопулярніших ресторанів Єльця, можна з'їсти недорогий комплексний обід. Зі «Старим містом» можна зв'язатися, набравши номер телефону, які розміщені на сайті ресторану. Функціонує заклад з 11 години ранку до ночі щодня. «Макдоналдс»

Місцевий ресторан американської мережі швидкого харчування «Макдоналдс» працює щодня з 7 години ранку до 23 години вечора. Додзвонитися сюди можна за номером, вказаним на відомому сайті цього знаменитого ресторану. А адреса закладу: вул. Комунарів, 8.

Природно, в цьому ресторані Єльця можна поїсти і недорого і смачно. А обслуговують тут неймовірно швидко, як і належить по франшизі. Інтер'єр тут сучасний і приємний, ввічливе обслуговування. Загалом, це відмінне місце для тих, хто хоче швидко насититися і не втрачати час, який можна витратити на інші, більш цінні речі. Ресторан «Олень»

Ресторан Єльця «Олень» славиться хорошим обслуговуванням і живою музикою. Деяким відвідувачам не до вподоби інтер'єр. Кажуть, нагадує радянські часи. Але кому-то така стилізація, навпаки, по душі.

Базується ресторан «Олень» на вулиці Свердлова, 12А. Забронювати столик у цьому закладі можна, зателефонувавши за телефонами, узятих з сайту ресторану. Відвідувачів тут чекають з 11 години ранку до першої години ночі. Ресторан «Пане»

На вулиці Комунарів розташувався в Єльці ресторан «Пане». Щоб дізнатися всю необхідну інформацію, необхідно звернутися до адміністрації закладу особисто або по телефону.

Інтер'єр «Сударя» виконаний в українському народному стилі від і до. Крім усіляких смачних ласощів, привітного, доброзичливого обслуговування та приємного інтер'єру, відвідувачів чекає також жива музика. Ціни тут, до речі, теж досить прийнятні. Інші популярні місця громадського харчування у Єльці

Крім ресторанів Єльця, туристи можуть відвідати кафе і бари. Вони теж дуже атмосферні, і там годують непогано. Які ж кафе і бари Єльця найбільш популярні?

Кафе «Джем». Атмосфера цього закладу затишна і приваблива. Зазвичай ті, хто побував в даному кафе, хочуть повернутись сюди ще раз. Годують в «Джемі» дуже смачно, обслуговують на вищому рівні. Атмосферності кафе надає наявність літнього майданчика, з якою приємно милуватися курантами міста Єльця, пам'ятником великому російському письменнику І. А. Буніну і відкритим міським фонтаном. Знаходиться «Джем» на вул. Свердлова, 17. Забронювати там столик можна за номером телефону на сайті.

Кафе «Лондон». Дане місце громадського харчування розташовується в центрі «Яльця», на вул. Світу. Вулиця ця непроїзна, зразок Арбата в Москві. В основному меню складається зі страв європейської кухні. Але, крім того, тут можна покуштувати авторські шедеври місцевого шефа. Від кафе «Лондон» віє теплом і затишком. Ця атмосфера дозволяє відірватися від повсякденних турбот і по-справжньому відпочити. Дізнатися додаткову інформацію про даному закладі можна за номером телефону, вказаним на офіційному сайті ресторану. Автор: Марія Гриндич 10 Листопада, 2018


banner14

Категория: Еда и напитки

Ресторани Єльця: опис, контакти


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.