Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Захарова Ірина: біографія, відгуки, фото


Опубликованно 10.01.2019 06:55

Захарова Ірина: біографія, відгуки, фото

Педіатрія - один з головних розділів медицини, спрямований на вивчення дитячих хвороб та способів терапії захворювань у дитини. Основна мета педіатрії - сприяти збереженню здоров'я дітей від народження до підліткового віку. Професія педіатр найбільш популярна в сучасній медицині.

Спеціаліст зі стажем

Захарова Ірина - доктор медичних наук, вчений, завідувач кафедри педіатрії Російської медичної академії. У своїх інтерв'ю Ірина Миколаївна детально розповідає про проблеми, які турбують будь-мати. Стаж її роботи становить 39 років. Це педіатр з величезним досвідом. Вона завжди готова поділитися своїми знаннями з жінками, у яких є діти. Розповісти, як потрібно правильно харчуватися під час вагітності та годування груддю, відповісти на питання, що стосуються використання сумішей та їх складу.

Захарова Ірина постійно спостерігає за тенденціями міжнародної та вітчизняної медицини, ділиться знаннями з іноземними співробітниками. З цієї причини її виступи завжди цікаві.

Біографія

В дитинстві у Захарової Ірини була мрія - стати лікарем. Тому не дивно, що вона після закінчення школи поступила в медичний інститут, де вчилася з великим бажанням і натхненням. Саме тому потрапила в групу відмінників.

Ірина Захарова - лікар, який завжди прагне до отримання нових навичок і знань не тільки під час навчання, але і в процесі своєї роботи, тим самим підвищуючи не тільки рівень кваліфікації, але і набуваючи досвід за фахом.

Одними з її кращих якостей є працьовитість і професійна спроможність. Її життя пов'язана з кафедрою, присвячена викладацькою, а також науково-дослідної роботи, вивчення ниркової патології та діагностики дитячих хвороб.

Також у своїх працях Захарова Ірина займається питаннями, пов'язаними з грудним вигодовуванням здорових і хворих дітей, дослідженням патології системи травлення і комплексних проблем у сфері гастроентерології, нефрології.

Відгуки

Більшість людей, що побували на прийомі у Ірини Захарової, відгукуються про неї більше, ніж позитивно. Вона уважна до своїх пацієнтів. Це відмінний лікар, який починав свій професійний шлях від ординатора і піднявся до професора кафедри, працюючи спочатку лікарем-лаборантом, потім асистентом, а потім доцентом.

Колеги кажуть про лікаря-педиатре Ірині Захарової як висококласного фахівця, що зумів за час своєї професійної діяльності повною мірою розкрити свої викладацькі здібності. Студенти цінують і поважають її за професіоналізм. На своїх лекціях, семінарах і лабораторних уроках вона не лише постійно ділиться своїми знаннями з присутніми, але і передає їм свій досвід на практиці. Запропонований нею матеріал відрізняється грамотним викладом, детальним аналізом і має конкретні практичні цілі.

Захарову Ірину Миколаївну знають і люблять не тільки її колеги з Москви, але і в інших містах Росії, де вона користується авторитетом, в основі якого лежать великий досвід і професіоналізм, поєднуються з чарівністю, порядністю і добротою. Автор: Ірина Кугиклина 10 Грудня, 2018 0 коментарів Показувати: Нові Нові Популярні Обговорювані

Вийти

:) ;) :( :p :] :o :D :-/ :-$ <3 ? Увійти через соцмережі:

Анонімно ? Ви дійсно хочете видалити цей коментар? Видалити ? Причина скарги Небажана реклама або спам Матеріали сексуального чи порнографічного характеру Дискримінаційні вислови або натуралістичний контент Образи або погрози Повідомити Повідомити Коментувати


banner14

Категория: Здоровье

Захарова Ірина: біографія, відгуки, фото


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.