Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Моторне масло Eni: відгуки та характеристика


Опубликованно 08.01.2019 18:50

Моторне масло Eni: відгуки та характеристика

З кожним роком вимоги до складових системи двигуна стають все жорсткішими, що підштовхує компанії до розвитку інновацій в галузі виробництва моторного масла. Eni знаходиться на піку нововведень у цій темі. Заводи розташовуються на всіх континентах, а продукцією користуються по всьому світу. Автомобілі різного призначення вже випробували на собі дію мастила Eni: вантажні дизелі, швидкісні мотоцикли, гоночні авто, сільськогосподарська техніка та міський транспорт. Історія бренду

Проведений нами огляд відгуків по маслу Eni показав, що більшість автовласників не здогадуються, чому на емблемі цієї марки намальована шестиногая собака, извергающая полум'я. За задумом Луїджі Броджіні (творець компанії), 4 ноги символізують колеса залізного коня, а ще 2 – людини, що сидить за кермом. Сильно, символічно і водночас просто, чи не так?

Італійський бренд Ente Nazionale Idrocarburi має за плечима більш ніж 50 років успіху в галузі нафтохімії. До речі, це одна з тих марок, які займаються повним циклом: розробкою спеціальних формул, розслідуванням і видобутком копалин, їх переробкою та створенням упакованого продукту. Двигун і трансмісія - в чому різниця?

Автокосметика фірми Eni дуже різноманітна. Новачки в автоделе часто не можуть зрозуміти, чим відрізняється моторне і трансмісійне масло Eni. Тому поговоримо трохи про це. Призначення. Для змащування двигуна і для продовження йому життя використовують тільки моторне масло. А ось коробка передач, кермові механізми, редуктори не зможуть існувати без трансмісійного. Температурні режими роботи. Моторне, на відміну від побратима, готовий виконувати свої функції як кардинально при низьких температурах, так і максимально високих до 250°. Це нормальна для нього середовище. Інша ж мастило при перевищенні порогу 150° вигорає, утворює накип і осідає пластівцями на металевих частинах. Внаслідок випадкової підміни двигун доведеться ремонтувати або міняти. В'язкість. Трансмісійне масло повинно бути більш текучим, щоб не порушувати роботу. Моторне ж, навпаки, зберігає в'язкісні властивості, що так необхідні для якісного захисту двигуна від тертя і зносу. Якщо випадково більш в'язку рідину помістити в систему трансмісії, її може застопорити або заглючить в самий невідповідний момент. Запах мастила для рульових систем дуже різкий і неприємний за рахунок частого використання сірки в складі. Тягучість можна перевірити тестом «два пальці». Їх поміщають в рідину, а потім розводять, якщо плівка якийсь час тягнеться – це моторне масло, коли рветься – інше Взаємодія з водою. Райдужну плівку на поверхні води утворює трансмісія, а краплю у вигляді лінзи, плаваючу від краю до краю чаші - масло для двигуна.

Будьте уважні, використовуйте нафтопродукти за призначенням. Особливий склад: база і присадки

Моторне масло завжди складається з основи і добавок, коригувальних або доповнюють його. Марка Eni має широкий сектор баз: мінеральне (продукти нафти), синтетичне (перероблена сировина з додаванням хімії) або напівсинтетичне (суміш двох попередніх видів у різних пропорціях). Залежно від моделі двигуна і фінансових можливостей користувач підбирає свою.

У споживчих відгуках про маслі Eni можна зустріти інформацію про професійну або супертехнологичной групи засобів. Особливий науково-технічно відділ, який в Мілані працює над створенням нових сумішей і вдосконаленням властивостей мастила, дозволив винайти настільки ефективні присадки, що продукт нафтохімії популярний серед комерційного використання. В умовах постійного руху, перепадів температур, активного споживання змащення зберігає свої властивості.

Інноваційний склад не розкривається виробниками, але судити про неї можна за характеристикам, отриманим в результаті: скорочення витрати палива; інтервали заміни можуть досягати до 15 000 км.; щадний вихлоп для природи; широкий інтервал температурних режимів використання. Моторні масла eni 5w40

Ведучи розмову про температурних режимах, не можна не згадати SAE-індикатори на пляшках з маслом. Вони регламентують, при яких градусах зберігаються первинні якості суміші.

Так, розглянуту рідина 5w40 добре застосовувати при температурі від -35 С°. Але варто згадати, що ця температура прокачування. Поворот циліндрової групи з такою мастилом можливий лише від -25 С°. Найвища температура за бортом повинна бути не вище +35...+40°.

Лінійка масел з таким показником SAE представлена наступними серіями: Eni i-Ride racing для мотоциклетних моторів і скутерів. Минуло схвалення SL, A3, MA/MA2. Eni i-Sint для всіх типів двигунів на синтетичній основі. Специфікації SM/SF, A3/B4. Eni i-Sint MS – синтетика. Підходить для змащування бензинових та дизельних двигунів, що вимагають високої якості матеріалу. Сприяє зниженню шкідливих викидів у повітря. Пройдені схвалення за тестами SM/CF, C3, A3/B4, 502, 505. Так як випробування проводяться творцями різних двигунів, вони мають відповідні індикатори. Eni i-Sint TD – для дизельних двигунів, в тому числі з прямим уприскуванням і турбонаддувом. Стабільність в'язкості в зимових і літніх умовах гарантована інноваційним складом присадок в суміші з синтетичної основою. Високі антипінні, миючі, протизносні властивості гарантовані дизельному двигуну. Відповідає допускам – CF, B3/B4, 505. Eni i-Sint Professional для всіх типів двигунів. Приготоване з використанням останніх розробок. Гарантує низьку зольність і чад на тлі підвищених диспергуючих властивостей, що благотворно впливає на економію палива і продовження термінів заміни масла. Моторне масло Eni 10w50

По SAE-характеристиками можна сказати, що таке масло безпечно застосовувати в діапазоні температур від -25 до +50 °C. тобто в мороз масло буде помірно в'язким, двигун зможе його провернути без зусиль. У спеку воно не розтечеться, а завдяки в'язкості буде тримати належну форму.

Будучи всесезонної мастилом, воно виконує головні функції: зменшує знос від сухого тертя влітку; кондиціонує мотор; збільшує термін роботи серця автомобіля; обмежує витрату палива; позбавляє металеву поверхню від продуктів згоряння.

Особливі в'язкісні властивості олії надає склад. На молекулярному рівні він представлений довгастими частками, які зберігають свою форму при значному розтягуванні. Моторне масло 10w50 заливають в потужні силові агрегати, які експлуатуються в складних кліматичних умовах або при екстремальній манері їзди.

Серед марок мотоциклетних масел відгуки власників про Eni-i-Ride moto 10w50 підкреслюють такі якості, як надійність, відсутність димності і горіння навіть у реаліях гонок, користується популярність саме цей виробник. Приблизна ціна мастильного матеріалу становить 400-500 рублів за літр. Умови вибору по автомобілю

Нами вже згадувалось, що асортимент нафтохімії для автомобілів марки Eni дуже різноманітний. Крім того, власникові потрібно відрізняти трансмісійне масло від моторного, йому ще потрібно знати, яке серце під капотом і в яких умовах воно буде працювати. Погодьтеся, сільськогосподарська техніка, мотоцикл, гоночний автомобіль, гірничодобувне обладнання мають дещо різне застосування та характеристики.

Для підбору масла Eni по автомобілю краще скористатися інтернет-сервісами. Знаючи такі параметри, ви легко зможете звузити вибір до в'язкісних показників: Категорія призначення. Це можуть бути або легкові вантажні автомобілі, для особистого або комерційного використання, мотоцикли, мопеди або класичні авто. Марка. Модель. Тип двигуна.

Головним завданням автомобіліста стає дізнатися свій двигун ближче, почитати рекомендації виробника. Адже він тестує мотор в різних умовах і підкаже оптимальні співвідношення в'язкості та текучості потрібних матеріалів. А що кажуть автовласники?

Зібравши інформацію від механіків, фахівців, людей, що залишають відгуки про маслі Eni, ми виділили основні переваги: Збільшився інтервал заміни оливи. Крім того, навіть після 100 тис. км роботи на такій мастилі двигун залишається кришталево чистим, не коптить, заміні або капітальному ремонті не потребує. Звуки пихтіння, стуку, деренчання зникають. Хід дуже плавний. Двигун заводиться і набирає обертів, причому навіть при різкому натисканні на педаль газу, працює без вібрацій. Витрата бензину падає на 5-6 %. У двигуні масло не затримується, тобто при зливанні практично все виходить – жор відсутня. Дуже економічний витрата. Його не підробляють, так як воно не дуже популярне серед автовласників. Гнучка політика ціноутворення дозволяє використовувати його більш широкому колу автовласників. При цьому якість не страждає, навіть якщо вартість коливається близько 200 рублів за літр. Поради професіоналів

Завдяки в'язкісно-текучим властивостями моторне масло Eni, як ніяке інше підходить для використання в літніх умовах. Двигун заводиться плавно і навіть у міських пробках за рахунок кондиціонування не пихкає і не задымляется. Важливо підібрати модель, виходячи з характеру їзди, потужності силового агрегату, умов експлуатації. Виробники різних марок авто рекомендують його для використання, а значить, дослідним шляхом були перевірені заявлені характеристики.

Професіонали автосправи рекомендують влітку заливати моторне масло Eni синтетичне або 10w60. До речі, його точно не підробляють. Взимку краще підійде 5w40. Хоча полусинтетика трохи дешевше, маючи іномарку, не поскупіться на синтетичну основу. Тоді серце вашого авто прослужить ще довше, а економію ви побачите при заправці палива і відсутності серйозних поломок в системі ДВС. Власники мотоциклів в один голос рекомендують використовувати Agip або його правонаступник Eni.

У великих містах знайти таку мастило не складно, а якщо продумати заздалегідь, то можна заощадити, замовивши через інтернет-магазин. Однак перед далекою поїздкою в глухі куточки неосяжної батьківщини краще запастися кількома пляшками масла, інакше є ризик не знайти.

Ми не робимо рекламу, але позитивних відгуків про маслі Eni дійсно багато. Не вірите? Спробуйте нагодувати ним свого залізного коня і напишіть про його реакції. Автор: Ірина Гречишникова 21 Жовтня, 2018


banner14

Категория: Автомобили

Моторне масло Eni: відгуки та характеристика


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.