Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Фарбування авто рідкою гумою: відгуки, ціни. Якої фірми купити рідку гуму для фарбування авто: думка експерта


Опубликованно 08.01.2019 18:50

Фарбування авто рідкою гумою: відгуки, ціни. Якої фірми купити рідку гуму для фарбування авто: думка експерта

Рідка гума для автомобілів являє собою вініл. Її ще називають гумової фарбою. Даний варіант покриття являє собою реальну альтернативу автоемалей, які сьогодні використовуються для фарбування автомобілів. Ця технологія є інноваційною, але сьогодні її вже випробували багато автолюбителів. Але все ж думки про неї розходяться як серед споживачів, так і серед експертів в цій галузі. Варто більш детально дізнатися про вартість фарбування авто рідкою гумою, відгуки про неї досить привабливі.

Чому є різні думки?

Так відбувається з усіма новими технологіями, які виходять на ринок, є прихильники і противники застосовуваних технологій. Є ті автомобілісти, які вважають, що даремно витрачають гроші на рідку гуму. Аргументують вони це тим, що таке покриття непрактично і в процесі експлуатації швидко облазить.

При цьому на противагу такому думку багато говорять, що при дотриманні всіх правил і технологічного процесу така обробка тримається досить довго.

Варто сказати, що багато фахівців, які давно працюють в автомобільній сфері, говорять, що дана технологія дуже перспективна і стає популярною. Зовні таке покриття виглядає просто приголомшливо. Крім того, є ті, хто вважає, що рідка гума виступає в якійсь мірі захистом для лакофарбового покриття. Вона універсальна, її можна наносити як на лак, який вже знаходиться на поверхні автомобіля, так і поверх заліза.

Переваги

Рідка гума представлена в декількох видах - матовому і глянцевому. Це дає вибір покупцеві, яке дизайнерське рішення застосувати для свого автомобіля.

Рідка гума захищає від таких зовнішніх факторів, як: Ультрафіолетові промені. Висока вологість. Витримує невеликі удари.

Як видно з приведеного вище списку, у цієї технології багато переваг, за рахунок яких і користуються нею все більше автомобілістів. Сьогодні можна зустріти автосервіси, які пропонують дану технологію в якості альтернативи звичайному покриттю. Велика кількість автолюбителів погоджується випробувати таку новинку, згодом вони залишаються дуже задоволені, користуються нею знову. Фарбування авто рідкою гумою (ціна за обробку одного автомобіля до 30 тис. руб) завойовує ринок. Але ресурс покриття не дуже великий - від трьох років. Після покриття не буде виглядати настільки привабливо, як спочатку.

Є така рідка гума, що володіє додатковим ефектом - при перепадах температури вона змінює колір, це виглядає дуже оригінально і стильно. На ринку велика кількість виробників, які виготовляють таку гуму. Серед найпопулярніших - Rubber Paint, Rapidflex, BeLife. Вибрати можна будь-яку, але з часом до кожному автомобілісту приходить розуміння, яка марка є найбільш якісною. Природно, є відмінність за ціною, все залежить від використаних матеріалів і якості проведених робіт.

Фарбування авто рідкою гумою: як це робиться?

На російському ринку поки обмежена кількість марок, якими представлена рідка гума. Але з кожним роком таких виробників стає все більше і більше, вони успішно показують себе і на російському ринку.

Зараз технологія нанесення рідкої гуми дуже проста, нею може скористатися навіть той автолюбитель, який раніше цього не робив. Звичайно, для скорочення часу можна звернутися в сервіс. У будь-якому випадку у фахівців більше навичок і досвіду для проведення робіт.

Потрібно пам'ятати, що технологія фарбування деталей і фарбування авто рідкою гумою вимагає певного підходу з боку власника. Потрібно максимально дбайливо поводитися з покриттям, тоді вона прослужить довше. Особливо ретельно потрібно обробляти слабкі місця - це краї, кути, стики. Саме на таких ділянках автомобіля найчастіше стирається покриття.

Особливу увагу потрібно приділити автомобіля з покриттям з рідкої гуми при митті. На автомийці потрібно обов'язково попередити, що нанесено таке покриття. Не варто звертатися на другосортні автомийки. Це пов'язано з тим, що далеко не всі знають про технологію рідкої гуми і не розуміють, як правильно поводитися з нею, щоб вона не ушкодилася.

При проведенні робіт по покриттю автомобіля рідкою гумою обов'язково потрібно закрити всі ті частини, які не будуть оброблятися. Наприклад, бампер, грати радіатора і інші частини автомобіля. В такому випадку ви збережете їх у цілості й схоронності. При попаданні рідкої гуми вони можуть пошкодитися.

Також не покриваються і колеса, вони повинні бути прикриті для того, щоб рідка гума не торкалася їх. Перед застосуванням уважно прочитайте інструкцію, можуть бути нюанси, недотримання яких призведе до неприємних наслідків. Справа в тому, що всі роботи повинні проводитися ретельно, акуратність тут понад усе. Якщо не дотриматися певні моменти, то доведеться проробляти роботу заново. А цей захід досить дороге.

Вартість продукту

До речі, про ціну на фарбування авто рідкою гумою варто сказати окремо. Це задоволення не дуже дешеве. Але якщо перерахувати всі витрати, скільки пішло б фарби, то виходить за вартістю приблизно те ж саме. Варто зауважити, що дана технологія виглядає більш стильно, дорого і презентабельно, ніж звичайне лакофарбове покриття. А вартість фарбування як мінімум 12000 рублів, залежить від регіону і якості матеріалу. Максимальна вартість фарбування становить 25-30 тис. руб.

При цьому важливо, що дане покриття досить економічне, за кількістю його потрібно не дуже багато, для того щоб пофарбувати весь автомобіль. Купити такий розчин можна в різних автомагазинах, які спеціалізуються на продажу лакофарбових покриттів для автомобілів. Кольори

Різноманітних дизайнерських рішень покриттів рідкою гумою сьогодні дуже багато. Колірні гами можна підібрати абсолютно будь-які, все залежить тільки від ваших бажань. Вартість від дизайнерського рішення не залежить, рідка гума в різних кольорах коштує приблизно однаково.

Як вже говорилося вище, користуватися таким розчином досить легко і просто, це не забере багато часу. А сьогодні це дуже важливо для автомобілістів. Рідка гума досить швидко сохне і не вимагає спеціальних умов для того, щоб її закріпити. Щоб фарба засохла, машину потрібно витримати довгий час у камері з високою температурою.

Думки фахівців

Багато фахівців в автомобільній галузі говорять, що з часом рідка гума замінить лакофарбове покриття повністю. Це більш сучасне, стильне і красиве рішення.

Що стосується вартості, то з часом вона теж стане менше, як і на всі популярні продукти. Як тільки в даній сфері розвинеться висока конкуренція, так відразу цінники на матеріали і роботу, пов'язану з рідкою гумою, стануть набагато нижче. Відбудеться це зовсім скоро, так як галузь розвивається активно, бажаючих працювати в ній все більше. Так і споживачів з кожним днем стає більше.

При продажу авто

Багато хто задається питанням, як така обробка позначиться на продаж автомобіля. З одного боку, таке покриття - це великий плюс, адже дійсно зроблений додатковий тюнінг автомобіля. І новий господар повинен радіти, але є ті консерватори і прагматики, які не бажають сприймати нічого нового.

Для таких людей зміни в автомобілі неприйнятні, і купувати таку машину вони не будуть. Не варто засмучуватися з цього приводу, кожен товар знаходить свого споживача. А значить, такий автомобіль в оригінальній і стильної обробці завжди знайде свого нового господаря.

Які прогнози?

Звичайно, в сучасних умовах на продаж піде досить тривалий час, але факт залишається фактом - з кожним днем бажаючих на обробку автомобіля за цією технологією стає все більше. Тому, звичайно, таке покриття однозначно є перевагою для вашого автомобіля і для вас.

Для споживача зростання конкуренції у цій сфері відіграє позитивну роль. Стає все більше і більше фірм, які будуть пропонувати найкращі умови по придбанню матеріалів і особливостей обробки.

Технології йдуть вперед, а значить, рідка гума стане з часом лише досконалішим, буде ще красивіше і практичніше. Всі виробники працюють на випередження, намагаються модернізувати технології і застосувати досвід, який у них накопичено. Автор: Віктор Дьомін 7 Листопада, 2018


banner14

Категория: Автомобили

Фарбування авто рідкою гумою: відгуки, ціни. Якої фірми купити рідку гуму для фарбування авто: думка експерта


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.