Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Машина "Єгер": короткий опис


Опубликованно 08.01.2019 18:05

Машина

Горьковские автовиробники завжди відрізнялися тим, що випускають якісні екземпляри, які використовуються в самих різних сферах життя людини. Одним із таких сучасних «монстрів» російських інженерів є машина «Єгер». Про це чотириколісному «залізному коні» ми і поговоримо максимально детально в статті.

Загальна інформація

ГАЗ з індексом 33081 вперше вийшов у світ у 1997 році і на даний момент часу вже, по суті, є легендарним вантажівкою, заслужено отримала визнання і повагу від осіб, які експлуатують його у своїх потребах. Машина «Єгер», фото якої наведено нижче, користується популярністю не тільки на території Росії, але і далеко за її межами. Сфера застосування автомобіля практично необмежена.

Сам по собі вантажівку став в якомусь сенсі реінкарнацією добре відомого багатьом автомобілістам ГАЗ-66. Цей гібрид в кінцевому рахунку отримав капотную зовнішність і характер цього сучасного, дуже потужного позашляховика. Експлуатація

Машина «Єгер» має масовий попит серед військовослужбовців, рятувальників, монтажники ліній електропередач, геологорозвідників і представників добувної промисловості. ГАЗ хороший тим, що здатний при необхідності проїхати там, де інші його «колеги» розпишуться у своєму безсиллі. Зокрема, вантажівка без проблем долає бездоріжжя неосяжної Сибіру і північних регіонів Російської Федерації.

Варіанти виконання

Машина «Єгер» на основі своєї бази має досить велику кількість модифікацій. Перерахуємо всі ці вантажівки: «Тайга» – найпопулярніший варіант на сході від Уральських гір. Вантажівка обладнаний чудовою кабіною зі спальним відділенням. На машину цілком можливо встановити практично будь-яке обладнання спеціального призначення. Бортове виконання 33081-50. Цей автомобіль був створений на замовлення від Міністерства оборони Росії. Машина «Єгер-2». Часто випускається з дворядною кабіною. Її можна укомплектувати широким спектром обладнання та техніки – краном, підйомником, засобами пожежогасіння і навіть автозаком. Крім того, ця вантажівка здатний транспортувати вибухонебезпечні та отруйні речовини. ГАЗ-33086 «Земляк» – автомобіль з підвищеним показником вантажопідйомності, що перевищує 4 тонни. Параметри

Машина «Єгер» наділена своїми виробниками наступними технічними показниками: довжина – 6 250 мм; ширина – 2 340 мм; висота – 2 520 мм; дорожній просвіт – 315 мм; ширина бази – 3 770 мм; витрата палива – 16,5 літра на кожні 100 км пройденого шляху при швидкості пересування-80 км/ч. Силова установка

Двигун автомобіля – чотирициліндровий агрегат ММЗ 245,7, обсяг якого становить 4,7 літра. Потужність мотора дорівнює 117 кінських сил при 2 400 оборотів в хвилину. Агрегат повністю відповідає на сьогоднішній день екологічним стандартам Євро-4.

Гальмівна система

Цей вузол вантажівки працює з максимальним ефектом. Гальма машини змішані, оскільки в них є як гідравлічний, так і пневматичний привід. В залежності від ситуації кожен з цих компонентів проявляє себе з найкращої сторони, тому автомобіль зупиняється досить швидко для своїх чималих габаритів. Ергономіка і зовнішній вигляд

Як це не здасться дивним, але при всій своїй могутності вантажівка вийшов цілком прийнятним для водіїв з точки зору рівня комфорту. Кабіна машини дуже простора, а за замовленням споживач може отримати крісло шофера з розширеним спектром регулювань, що робить автомобіль ще більш привабливим.

Приладова панель виконана досить аскетичною і продуманою. Наприклад, кермо жодним чином не перекриває огляд індикаторів. Також на допомогу водієві є досить надійний гідропідсилювач. З пасажирської сторони є, на перший погляд, абсолютно нічим не примітний двомісний диван, однак його сідла досить добротно виконані і тому люди, сидячи на ньому, можуть себе почувати зручно і комфортно навіть під час довгої поїздки. В наявності в кабіні і опалювальна система, що підтримує в салоні прийнятну для будь-якої людини температуру повітря.

Висновок

Машина «Єгер», характеристики якої були наведені вище, унікальна ще завдяки одному фактом: вона без проблем експлуатується на висоті 4 500 метрів над рівнем моря, причому при температурі навколишнього середовища в діапазоні від -50 до + 50 градусів Цельсія.

Не можна обійти увагою і те, що картер коробки перемикання передач роз'ємний. Сам же цей вузол автомобіля синхронізований і має п'ять ступенів. Передній і задній мости обладнані межколесным диференціалом з підвищеним ступенем тертя, що дозволяє без будь-яких проблем переміщатися машині в умовах бездоріжжя. Також вантажівка здатний долати водну перешкоду глибиною майже до одного метра. Крім цього, армійське виконання автомобіля доповнюється системою регулювання тиску в ходових колесах, а це, в свою чергу, значно спрощує його переміщення по будь-якій дорозі. Автор: Олексій Міхєєв 9 Листопада, 2018


banner14

Категория: Автомобили

Машина "Єгер": короткий опис


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.