Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Стаховський програв першому сеянному і завершив виступи на «Челленджері» в Орлеані

Опубликованно 15.12.2018 14:10

Сергій Стаховський / БТУ

148-я ракетка світу Сергій Стаховський завершив виступи на «Челленджері» у французькому Орлеані. Український тенісист у двох сетах поступився першому сеянному Альяжу Бедене— 6:7(7), 4:6.

Матч тривав 1 годину 51 хвилину. У десятому геймі першого сету українець не реалізував два сет-поїнта на подачах суперника. А вже на тай-брейку програв першу партію, незважаючи на те, що вів у рахунку — 5:3. У другому сеті Стаховський відігрався з рахунку 1:4, але в десятому геймі знову втратив свою подачу і програв матч.

За вихід у чвертьфінал українець отримав 25 рейтингових очок і 3,710 євро призових.

Відзначимо, що в 2014-му році Стаховський ставав чемпіоном цих змагань.Читайте також:

Категория: Спорт и Фитнес