Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Горілка "Кеглевич" - один із якісних алкогольних напоїв


Опубликованно 09.11.2018 16:50

Горілка

На якихось урочистостях, святах, вечірках перед організаторами встає одвічне питання: який алкогольний напій піднести до столу? Адже він повинен бути якісним і приємним на смак. В даній статті розглянуто такий спиртний напій, як горілка "Кеглевич Мелон". Розказано, де її можна придбати, а також представлені відгуки покупців. Різновиди горілки "Кеглевич"

Хоч і називається цей напій горілкою, він входить в категорію лікерів. Комусь подобається вважати його коктейлем. Справа в тому, що міцність горілки "Кеглевич" всього 20 градусів. Її вживають не тільки чоловіки, але і жінки.

Вона була створена в Угорщині в 1882 році графом Кеглевичем. Оригінальна рецептура донині відома тільки виробникові.

Різновидів кілька: сицилійська динна, зі смаком червоного апельсина, лісових ягід, персика, полуниці та вершків, лимона. Їх виробляє італійська компанія "Шток".

Напій проходить потрійну фільтрацію і містить не менше 11 відсотків натуральних соків фруктів і ягід. Завдяки м'якому солодкого смаку горілку можна приймати в чистому вигляді.

З горілки "Кеглевич" можна зробити приємний коктейль, додавши персиковий або апельсиновий сік. Добре виходить у поєднанні з мультифруктовим. Але самий ідеальний варіант - це додавання бананового соку в співвідношенні один (горілка) до двох (сік). Якщо покласти ще й лід, вийде дуже смачний коктейль. Відгуки покупців

Дуже популярна серед покупців динна горілка "Кеглевич", яка наповнена приємною солодкістю і динним ароматом. У своєму складі вона містить горілку, натуральний динний сік, цукор і натуральні ароматизатори. Сучасна дизайнерська упаковка легко впізнається на полицях супермаркету.

Згідно численним позитивним відгукам, зазначений напій не пахне горілкою, а виключно нотками дині. Багато хто відзначає, що напій не гірчить і не пече горло.

Яскравий насичений колір пляшки відразу привертає увагу покупців. Єдине, що може не влаштувати - це його ціна (950 рублів за пляшку). Але це можна характеризувати і як плюс, тому що це говорить про якість продукту. Автор: Бакієва Чулпан 26 Жовтня, 2018


banner14

Категория: Еда и напитки

Горілка "Кеглевич" - один із якісних алкогольних напоїв


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.