Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Як добратися до Самуї з Москви самостійно?


Опубликованно 09.11.2018 16:45

Як добратися до Самуї з Москви самостійно?

В останні роки набирає популярність відпочинок в Таїланді. Це не дивно: прекрасні краєвиди, хороший сервіс, недорога екзотична кухня, екстремальні види спорту і нічне життя залучають досвідчених туристів.

Як дістатися з Москви до Самуї — це питання цікавить всіх, хто самостійно подорожує по Таїланду. Для цього можна відшукати кілька варіантів, у яких варто розібратися детально, тому що новачку можуть бути не очевидні переваги того чи іншого маршруту.

У цій статті ми розглянемо тільки те, як можна дістатися до цього острова в Сіамській затоці з російської столиці, тобто будемо розглядати варіанти, пов'язані виключно з авіаперельотом. При цьому у вас буде кілька способів, як потрапити туди суходолом з Бангкока. Особливості подорожі

Розбираючись, як добратися до Самуї з Москви, потрібно відзначити: головна особливість цієї подорожі полягає в тому, що прямих рейсів без пересадок просто не існує. Тому потрапити сюди набагато складніше, ніж, наприклад, на Пхукет. Але багатьох саме це і може залучати.

Підкреслимо, що Самуї знаходиться в тайській провінції Сураттані, будучи другим таїландським островом за розмірами після Пхукета. Це дуже популярний курорт, розташований приблизно в 700 кілометрах від Бангкока і 40 - від східного берега Південного Таїланду.

На ньому велика кількість визначних пам'яток і дивовижної краси природи. Тут туристів зустрінуть коралові рифи і піщані пляжі, засіяні кокосовими пальмами. У 2008 році місту Самуї було надано офіційний статус, якого у нього раніше не було. Чому немає прямого рейсу?

Коли ви відправляєтеся в далеку подорож і шукаєте, як добратися до Самуї з Москви, намагаєтеся знайти варіант без пересадок. Поява прямого рейсу було б дуже зручним. Проблема полягає в тому, що на цьому острові є тільки один приватний аеропорт. Він дуже красивий, але має право самостійно визначати, з якими авіакомпаніями згоден працювати, а з якими - ні.

В останні роки активно обговорюється перетворення цього аеропорту (який називається Samui Airport) з невеликого локального аеровокзалу у великий і міжнародний. Але до сьогоднішнього дня цього так і не сталося. Сюди літають тільки п'ять авіакомпаній. Дві з них тайські - Bangkok Airways і Thai Airways. Компанія Silk Ai належить Сінгапуру, Firefly — Малайзії, China Southern Airlines — Китаю.

Тому коли ви починаєте планувати, як дістатися до острова Самуї з Москви, то в пошуках найбільш вигідної ціни варто розглядати варіанти не тільки до Таїланду. Необхідно звернути увагу на маршрути, які пролягають через сусідні держави, наприклад, Малайзію. Звідти теж можна розрахувати, як добратися до Самуї з Москви літаками. Причому це може коштувати порівняно недорого. Головне — запам'ятати, що при будь-якому обраному маршруті у вас буде, як мінімум одна пересадка. Її не вдасться уникнути. Єдиний квиток

Розробляючи план, як самостійно добратися до Самуї з Москви, ви можете скористатися єдиним квитком. Він означає, що ви відразу купуєте переліт до Самуї з усіма пересадками, який вам пропонує один з популярних сайтів з пошуку авіаквитків. В ньому вже будуть враховані всі пересадки.

Таким чином, виходить, що ви за один раз оплатіть всі без винятку сегменти перельоту, а на руки отримаєте всього один електронний квиток, в якому буде неможливо заплутатися. Це самий оптимальний варіант добратися до Самуї з Москви.

При цьому потрібно пам'ятати, що може бути від однієї до трьох пересадок і наше завдання — мінімізувати їх. Переліт з однією пересадкою

В даному випадку оптимальний варіант: скоротити кількість. З однією пересадкою дістатися до острова Самуї з Москви вам буде менше втомлює.

Для цього вам потрібно придбати квиток компанії "Аерофлот" або Thai Airways. Тільки ці дві великі компанії зможуть забезпечити прямий переліт з російської столиці в Бангкок, а звідти відправлять вас повітряним судном компанії Bangkok Airways до місця призначення. Єдина неминуча посадка буде проведена як раз в Бангкоку. Це вирішує проблему, як дістатися з Москви до Самуї в Таїланді.

Під час реєстрації на рейс в аеропорту вильоту вам буде видано відразу два посадочні талони. По одному в кожен з літаків, на яких ви полетите. Таким чином, саме перевізник, який продасть вам квиток від Москви до Самуї, бере всю відповідальність за ваше подорож не тільки міжнародних, але і внутрішніми авіалініями. З точки зору пасажира, це один з найзручніших способів дістатися з Москви до Ламай-Самуї або будь-якого іншого пляжу на цьому острові.

Це важливо, так як у випадку затримки першого рейсу з Москви до Бангкока, нестиковка в часі при пересадці на наступний літак внутрішніх тайських авіаліній вже буде не вашої головним болем, а проблемою авіакомпанії. Вона і буде вирішувати питання, як вас посадити на наступний рейс.

Ще одна перевага такого способу полягає в тому, що в аеропорту прильоту ви відразу зареєструвати багаж до кінцевої точки, тобто острова Самуї. Вам не доведеться отримувати його в Бангкоку, а потім знову здавати при черговій посадці. При цьому паспортний контроль в Бангкоку належить проходити в транзитній зоні, де складно заблукати, навіть якщо ви вперше опинилися так далеко від дому. Співробітники аеропорту допоможуть вам відразу, направивши, куди потрібно. Це зручний варіант дістатися з дитиною до Самуї з Москви, так як в довгій подорожі з малюками завжди багато складнощів, а тут ви зможете забути хоча б частини з них. Переліт з кількома пересадками

Велика кількість інших авіакомпаній пропонує варіанти з двома або навіть трьома пересадками. У цьому випадку перша пересадка буде в Абу-Дабі або Дубаї, а друга вже в самому Бангкоку. При цьому суть і переваги попереднього варіанту зберігаються в повному обсязі.

Потрібно відзначити, що не завжди збільшення кількості пересадок впливає на ціну перельоту. У кінцевому рахунку, ціна буде залежати від обраного вами авіаперевізника, сезону, тарифів. Ціни на квитки потрібно постійно моніторити.

Раніше вважалося, що прямий рейс завжди коштує дорожче, але зараз у більшості випадків це вже не так. Постійно моніторити пропозиції від авіаперевізників потрібно, тому що можна потрапити на якісь небачені знижки. Наприклад, компанії Emirates або Etihad можуть пропонувати знижки від 20 до 40 відсотків. Це ідеальний спосіб дешево дістатися до Самуї з Москви самостійно.

Акції бувають і у інших перевізників, так що, якщо ви жорстко не прив'язані до дати від'їзду — слідкуйте за варіантами, які пропонують як мінімум за тиждень до і після. У цьому випадку переліт може вийти зовсім недорогим.

Якщо ви знаходите через пошуковики маршрут із пересадками через Доху і Бангкок або Абу-Дабі і Бангкок, то все одно на руки отримаєте тільки один квиток. Купувати їх зручніше онлайн вам на електронну пошту відразу прийде документ, в якому будуть розписані всі ваші рейси, літаки і пересадки.

Під час проходження процедури реєстрації вам видадуть рівно стільки посадкових талонів, скільки літаків заплановано на вашому шляху прямування. Перевізник у цьому випадку забезпечує ваш переліт в Самуї і при запізненні будь-якого з літаків, він повинен буде сам вирішувати проблеми з подальшими розбіжностями. Точно так само реєструється до місця призначення і ваш багаж. У шлях з кількома квитками

Згідно з цим варіантом, вам доведеться окремо купувати квитки на кожен з рейсів. Звичайно, ви самостійно підгадаєте, щоб вони підходили по часу, але при цьому вони абсолютно ніяк не будуть пов'язані між собою.

У цьому випадку ви можете дістатися до Самуї з Москви дешевше, але у випадку запізнень рейсів і нестиковок вам самим доведеться вирішувати, як потрапити на наступний рейс, якщо ви занадто пізно прибудете в аеропорт, в якому заплановано пересадка. Маршрут через Бангкок

Найочевидніший варіант дістатися до заповітного острова Самуї — полетіти з пересадкою в Бангкоку. Якщо ви з якоїсь причини не в змозі придбати єдиний квиток, вам належить діяти за таким алгоритмом.

Спочатку окремо купуєте квиток з російської столиці до тайської. Буде це прямий переліт або з пересадками — вирішувати вам.

Потім слід окремо купити квиток з Бангкока в Самуї. Зробити це можна заздалегідь на сайті авіакомпанії Bangkok Airways або в аеропорту столиці Таїланду в касі авіакомпанії. Мінуси такого перельоту

Головний мінус такого перельоту - ймовірність запізнення першого рейсу до Бангкока. Якщо ви запізнитеся на другий літак, то вартість втраченого квитка компенсована не буде. Не брати заздалегідь квиток на внутрішній переліт теж сумнівний варіант, так як в день вильоту вам доведеться переплатити приблизно в п'ять разів від тієї ціни, яку виставить авіакомпанія за один-два місяці.

Щоб не зіткнутися з дорожнечею внутрішніх перельотів, квитки на них слід купувати якомога раніше. До того ж у день вильоту може не виявитися вільних місць, особливо якщо ви летите в туристичний сезон.

З цією помилкою стикаються багато недосвідчених мандрівників. Звичайно, залишається варіант дістатися до острова по суші, але на нього вам доведеться витратити набагато більше часу і сил. Альтернативний варіант

Якщо ви все-таки потрапили в таку ситуацію, як дістатися на Самуї з Москви? За відгуками, залишається тільки два варіанти.

Якщо на внутрішній рейс квитки скінчилися або вони занадто дорогі, можете залишитися на ніч в одному з готелів Бангкока. Є досить багато пропозицій для готелів у крокової доступності від аеропорту. Цей варіант підійде, якщо є квитки на наступний день.

Інший варіант відправитися в аеропорт Дон Муанг, щоб скористатися лоукостерами компаній Nokair або AirAsia. Він знаходиться приблизно в годині їзди від аеропорту в Бангкоку. Таїландські перевізники

Вирушаючи в таку подорож, потрібно знати, що компанія Bangkok Airways фактично є монополістом у цій галузі: її літаки літають на Самуї практично щогодини. При цьому ціни на них практично в два рази вище, ніж на компанії-лоукостери, про яких ми вже згадували вище.

Літаки цих лоукостерів літають не до самого острова, а сідають в містах на материку, розташованих приблизно в ста кілометрах від Самуї. Якщо на сайті однієї з цих авіакомпаній ви виявите такий варіант, розумійте, що він буде комбінованим, включаючи в себе літак, автобус і пором. Політ через Пхукет

Ще один варіант, яким ви можете скористатися — політ не через Бангкок, а Пхукет. Прямі рейси на цей острів у Таїланді є у компанії "Аерофлот", з'являються вони і в деяких інших перевізників.

З Пхукета вам буде потрібно самостійно відправитися до Самуї на літаках компанії Bangkok Airways. Тому і в цьому випадку краще придбати квиток заздалегідь. Вигода полягає в тому, що відстань від Пхукета до нашого пункту призначення майже в два рази менше, ніж від Бангкока. При цьому сам переліт буде коротше тільки хвилин на десять, тому що літак буде летіти повільно, економлячи паливо.

На завершення дамо пораду тим, хто все ж хоче придбати квиток на Самуї прямо на Пхукеті. Якщо ви зазнаєте невдачі, і вам доведеться десь ночувати в очікуванні наступного рейсу — не замовляйте таксі на стійках в аеропорту. Недорогі варіанти є лише в 200-300 метрах від виїзду з території аеровокзалу. Якщо у вас з собою небагато речей, ви зможете без зусиль дістатися до готелю. Заселитися в ньому самостійно вийде набагато дешевше. Переліт через інші країни

Як ми вже писали, є варіанти добратися до Самуї і через інші країни (Китай, Малайзію та Сінгапур). Про цих варіантах не варто забувати, але малоймовірно, що ви зможете знайти якесь вигідну пропозицію.

Є сенс користуватися цими авіакомпаніями тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся відвідати одну з раніше перерахованих країни не в якості транзитного пункту, а повноцінно зупинитися там на кілька днів. Як можна заощадити?

Останнім часом серед мандрівників на далекі відстані набирає популярність лайфхак, як заощадити на страховці.

Вибрати її зараз дуже непросто. Потрібно постійно моніторити форуми і уважно читати всі страхові договору. Є рейтинг страхових компаній в залежності від того, який результат вам потрібен.

Робочу і недорогу туристичну страховку можна придбати в "Ощадбанку". У компаніях ERV або Allianz вам запропонують варіанти подорожче, але поєднання ціни та якості буде оптимальним. Автор: tgorlopeev 17 Жовтня, 2018


banner14

Категория: Путешествия

Як добратися до Самуї з Москви самостійно?


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.