Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Астрахань - Краснодар: відстань, як проїхати


Опубликованно 09.11.2018 16:45

Астрахань - Краснодар: відстань, як проїхати

Між Астраханню і Краснодаром відстань по прямій становить 720 км, по дорогах - 822 км

Проїхати з головного міста Астраханської області в столицю Краснодарського краю можна різними способами, вибираючи між швидкістю, вартістю подорожі і комфортом. Літак

Звичайно, авіасполучення не витримує конкуренції зі швидкісного режиму. Адже відстань Астрахань-Краснодар на літаку можна подолати за 6 годин.

Однак є один нюанс: між містами відсутнє пряме авіасполучення, тому подорож доведеться планувати з пересадкою в Москві. З Астрахані і Краснодару до Москви кожен день відправляється кілька рейсів, вибрати відповідний час не складе праці.

У цьому випадку дорога являє трансфер: переїзд в астраханський аеропорт «Нариманово» (8 км від міста); переліт до Москви, пересадка; переліт в аеропорт «Пашковський» (Краснодар) – це 15 км від центру.

Вартість подорожі варіюється від 7,5 до 23 тис. рублів, тому авиапоездка лідирує за ціною. Автобусом з Астрахані в Краснодар

Відстань Краснодар-Астрахань можна проїхати на міжміському автобусі, в дорозі доведеться пробути 13-16 годин.

Автобус з Краснодара відправляється з Центрального автовокзалу (пл. Привокзальна, 5), прибуває на Астраханський вокзал (вул. А. Барбюса, 29-в).

Згідно з розкладом з Краснодара в Астрахань можна виїхати в будь-який день: Щодня відправляється рейс у 16:55, прибуваючи в Астрахань в 6 ранку. Рейс в 18:42 прибуває о 10:33. Проходить із Севастополя автобус робить зупинку в Краснодарі в 23:20 і прибуває в Астрахань в 12:50.

Вартість квитка залежить від перевізника і становить 1472-1693 руб. На поїзді

Можна проїхати відстань Астрахань-Краснодар на поїзді. Між містами регулярно ходить рейс 465Ж «Астрахань-Адлер», що робить зупинку в столиці Краснодарського краю.

Поїзд виходив з Астрахані в 22:45 і прибуває на станцію «Краснодар-1» через 25,5 години - 23:14. Назад йде рейс 466С «Адлер-Астрахань», що робить зупинку в Краснодарі у 05:51.

Купуючи квиток, вибирають ступінь комфортності: плацкарт; купе.

Вартість поїздки складе 2340 р.

Доїхати з Астрахані в Краснодар можна з пересадкою у Волгограді.

На автомобілі

Зручно долати відстань Астрахань-Краснодар на автомобілі. В цьому випадку поїздка займе близько 9 годин, витратитися доведеться тільки на бензин, тому в разі, якщо в дорогу вирушають 3-4 людини, економія очевидна.

Дорога з Астрахані веде з якісної трасі Р-216, Краснодар в'їжджають з боку Усть-Лабінськ. По дорозі об'їжджають Елісту, Ипатово, Новоалександровск.

У разі якщо на Р-216 напружений трафік, можна заїхати в Краснодар з боку Кореновска або Майкопа. Автор: Оксана Микало 11 Вересня 2018


banner14

Категория: Путешествия

Астрахань - Краснодар: відстань, як проїхати


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.