Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Інтурист. Найстаріша російська туристична компанія


Опубликованно 09.11.2018 07:55

Інтурист. Найстаріша російська туристична компанія

У наші дні в сфері туризму працюють сотні різних компаній. Туроператори і турагентства пропонують різноманітні послуги на будь-який смак і гаманець. Можна вибрати будь-який напрямок, відвідати найспекотніші і самі холодні країни. Але варто зануритися в минуле і пригадати, з чого все починалося. Дивно, але перша і найстаріша російська туристична компанія розпочала свою роботу ще у часи СРСР і продовжує її до цих пір. Початок діяльності

Назва найстарішої російської туристичної компанії спочатку звучало так: державне акціонерне товариство з іноземного туризму в СРСР «Інтурист». Однак пізніше воно кілька разів змінювалося. «Інтурист» почав свою діяльність ще в Радянському Союзі, в 1929 році. Це означає, що в 2019 йому виповниться рівно 90 років з дня відкриття.

З моменту заснування, в часи СРСР, найстаріша російська туристична компанія не мала своєї матеріальної бази. В 1993 році з метою розвитку туризму вона була об'єднана зі Всесоюзним акціонерним товариством «Готель». В результаті злиття компанія отримала транспорт, мережі ресторанів і готелів. Це був величезний ривок у розвитку. Бурхливе зростання

В 1930-е матеріальна база «Інтуриста» почала свій активний ріст. У розпорядженні компанії було більше 20 готелів і приблизно стільки ж ресторанів, а також близько 300 одиниць автотранспорту, для якого в 1934 році був побудований окремий гараж. Зараз це будівля відомо як «Гараж Інтуриста». Воно є архітектурним пам'ятником радянських часів.

Якщо на початок 30-х років оборот грошових коштів «Інтуриста» становив близько 50 млн руб., то до 1940-го він зріс удвічі і досягав майже 100 млн. Разом з обігом грошових коштів зростав і штат співробітників. За шість років він збільшився майже на 6 000 осіб. Тому 30-і роки можна вважати знаковими для найстарішої російської туристичної компанії.

Реорганізація у 1990 році

До 1990-го «Інтурист» мав 107 туристичних підприємств і понад п'ятдесят тисяч робочих місць. Тільки в 1990 році підприємство взяло понад 2 000 000 туристів з різних країн, а його доходи склали понад 700 млн американських доларів. У тому ж 90-му році компанія пройшла реорганізацію. Її контрольний пакет акцій був викуплений акціонерної фінансової корпорації «Система». Найстаріша російська туристична компанія знайшла нове ім'я, яке скорочено звучало як ВАО «Інтурист».

У часи СРСР компанія була основним туристичним оператором, який брав гостей з інших країн. Саме завдяки «Інтуристу» в Радянському Союзі побувало безліч відомих особистостей, починаючи художниками і письменниками і закінчуючи політиками і громадськими діячами.

Даний час

У 2011 році найстаріша російська туристична компанія "Інтурист" спільно з європейським туристичним гігантом «Томас Кук» (Thomas Cook) організувала об'єднане підприємство. Протягом останніх років вони впроваджували в компанію сучасні технології в галузі туризму. Сьогодні «Інтурист» є єдиним володарем сучасних міжнародних технологій в Росії. Так само підприємство може похвалитися багатою історією і своїми досягненнями. Наприклад, ВАО «Інтурист» – член провідних міжнародних і російських організацій.

«Інтурист» являє собою не просто стару російську туристичну компанію, а цілий туристичний холдинг. У нього входить керуючий ВАО «Інтурист», а так само чотири бізнес-дивізіону: туроператор «НТК Інтурист», готельний бізнес «Інтурист Готель Груп», турагенції «Інтурист Магазин Подорожей» і трансфери «Інтурист транспортні послуги». На даний час компанія має штат співробітників в 4 005 осіб. Виручка компанії з року в рік різниться, складаючи суми в середньому від 500 до 700 мільйонів рублів на рік, де частка чистого прибутку вимірюється в декількох десятках мільйонів рублів. Автор: Юлія Башмачнікова 4 Жовтня, 2018


banner14

Категория: Путешествия

Інтурист. Найстаріша російська туристична компанія


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.