Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Пиво Hollandia: продукт Московської пивоварної компанії, створений за ліцензії


Опубликованно 09.11.2018 06:45

Пиво Hollandia: продукт Московської пивоварної компанії, створений за ліцензії

Пиво Hollandia - продукція, що випускається Московської пивоварної компанії. Ліцензія була отримана у знаменитої нідерландської компанії Bavaria N. V. Завдяки цьому всі російські цінителі хмільних напоїв можуть насолодитися справжнім голландським пивом, яке виготовляється на рідних теренах.

Заявлені якості

Пиво Hollandia - світлий лагер, тобто напій, який дозріває вже після розливу по пляшках. Виробник запевняє, що цей продукт є дуже м'яким і володіє привабливим бурштиновим відтінком. Аромат легкий, відчуваються нотки хмелю і солоду.

Московська пивоварна компанія виготовляє цей напій тільки з якісних та натуральних продуктів. Так, використовувана вода - артезіанська, солод і хміль - відбірні. Але чи так це насправді? Рецензії і відгуки про пиво Hollandia

Перше, що кидається в очі - ціна. Вона досить приємна і доступна всім любителям хмільних напоїв. В середньому вартість однієї пляшки не перевищує 50 рублів. Чесне думку російських покупців: Рясна і стійка піна, яка повністю сходить через 5-10 хвилин. Перехід відбувається поступово і рівномірно, що говорить про якість продукту. Пиво Hollandia дійсно м'яке, як і було заявлено. Залишається легке післясмак, але зовсім відсутня неприємна гіркота. Напій ідеально підходить в прохолодний літній день або після активної прогулянки. Незважаючи на вміст алкоголю (4,8 %), пиво не викликає сонливості після першої пляшки. У порівнянні з іншими популярними продуктами від Московської пивоварної компанії, напій має приємний аромат хмелю, немає водянистої консистенції.

Однак не всі відгуки свідчать про те, що це пиво дійсно гарне і корисне. Деякі споживачі відзначають, що воно буває кислим, а часом відчувається смак спирту. Можливо, вся справа в умовах зберігання і транспортування, адже, як заявляє виробник, цей напій готується під суворим контролем нідерландської пивоварні Bavaria N. V.

Чи варто купувати

Як відзначають багато цінителі пива, які спробували Hollandia, зовсім недавно у напою змінився склад. Тепер у ньому замість звичайного хмелю - хмелепродукти, що говорить про економію виробником. Однак компанія все одно намагається підтримувати баланс між ціною і якістю.

Ще одна головна особливість пива - воно практично не видихається, що ідеально підходить для повільного розпиття протягом 30-50 хвилин. Покупцям не подобається те, що напій сильно газований - це відчувається, як відразу після відкриття пляшки, так і через кілька хвилин. Автор: Аліса Краснова 18 Жовтня, 2018


banner14

Категория: Еда и напитки

Пиво Hollandia: продукт Московської пивоварної компанії, створений за ліцензії


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.