Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Маршрут Київ – Мінськ: відстань, час у дорозі, перетин кордону


Опубликованно 07.11.2018 19:20

Маршрут Київ – Мінськ: відстань, час у дорозі, перетин кордону

Відстань від Києва до Мінська по прямій становить 433 км. Подолати шлях між двома столицями можна на автомобілі, автобусі, поїзді чи літаку. В залежності від виду транспорту час в дорозі складе від 1 до 12 годин. На кордоні між Україною і республікою Білорусь необхідно пройти митний контроль. Відстань і час в дорозі

Відстань від Києва до Мінська автомобільними дорогами становить 575 км. Розрахунковий час у дорозі на машині становить 6-8 годин плюс час проходження кордону Україна – Білорусія. Оптимальний автомобільний маршрут від Києва до Мінська проходить по трасах: Е271, Е95, М-01. Дорога йде через міста Бровари, Чернігів, Гомель, Жлобин. Місцевість в цьому регіоні рівнинна. Дорога йде через поля, ліси і луки. Стан дорожнього полотна на протязі маршруту різне. На ділянці дороги Київ – Гомель багато вибоїн, на швидкості вище 70 км/ год машину сильно трясе. Дорожнє полотно на білоруському відрізку переважно високої якості. Зустрічаються платні ділянки дороги.

На чому доїхати

Є кілька способів доїхати з Києва до Мінська: на особистому автомобілі; на поїзді; на автобусі; на літаку; на попутці.

Поїздка на автомобілі займе від 6 до 8 годин. Але до них потрібно додати ще час проходження української та білоруської митниці. Це ще як мінімум 1,5-2 години. До витрат на автоподорож, крім грошей на бензин, потрібно додати вартість зеленої карти – страхового поліса, вартість проїзду по платних ділянок доріг, можливі штрафи за порушення ПДР.

Відстань від Києва до Мінська залізницею 630 км. Час у дорозі займає від 10 до 14,5 годин. За маршрутом Київ – Мінськ потяги ходять 2-3 рази в день. Вартість квитків починається від 2 500 російських рублів. Подорожувати на поїзді зручніше і дешевше, ніж на машині. Є можливість розім'ятися, їхати лежачи або сидячи. На поїзді точно знаєш, коли приїдеш в пункт призначення. Подорож залізницею вважається найбезпечнішим.

Між Києвом і Мінськом ходять автобуси. Час в дорозі займе від 10 до 11,5 годин. Квиток коштує від 1 100 російських рублів. У день за маршрутом Київ – Мінськ ходить до 10 автобусів. Якщо пасажир вважає за краще спати в дорозі, то можна купити квиток на вечірній рейс.

Найшвидший спосіб дістатися від Києва до Мінська – це літак. Час польоту складає всього одну годину. Одночасно це і найдорожчий спосіб пересування. Квитки коштують від 6 300 російських рублів.

Дешевше доїхати від Києва до Мінська на попутці. Знайти компанію для поїздки можна на спеціальних сайтах або за допомогою додатків.

Перехід кордону Україна – Білорусія

Між Україною та Білоруссю діє спрощений режим перетину кордону. Для в'їзду в сусідню державу не потрібен закордонний паспорт або віза. Необхідно пройти тільки митний контроль. Громадяни України та Білорусії перетинають кордон у робочих та туристичних цілях, відвідують своїх родичів. Митний контроль необхідно пройти незалежно від того, який спосіб пересування обраний.

Для заповнення документів необхідно мати ручку. Краще заздалегідь обміняти гроші, тому що курс на кордоні невигідний. Слід заздалегідь ознайомитися з митними вимогами двох держав. З'ясувати, що можна провозити через кордон, а що не можна. Швидкість перетинання митного контролю залежить від сезону, дня тижня, обраного пункту переходу.

Документи, необхідні для перетину кордону на машині Паспорт своєї держави, свідоцтво про народження для дітей. У водія повинні бути діючі права на керування автомобілем. Вони можуть бути як внутрішні, так і міжнародні. Документи, що підтверджують права власності на автомобіль або довіреність на управління. Міжнародна страховка – так звана зелена карта. Її можна оформити як в Україні, так і Білорусії. Декларація на ввезення автомобіля і міграційна карта (оформляються на місці). Автор: Кулєшова Олена 19 Вересня 2018


banner14

Категория: Путешествия

Маршрут Київ – Мінськ: відстань, час у дорозі, перетин кордону


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.