Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Лідер посіву виграла турнір WTA в Гштааді

Опубликованно 06.11.2018 15:06

Алізе Корне / Фото - twitter.com/WTA_Gstaad

48-я ракетка світу француженка Алізе Корнестала переможницею грунтового турніру серії WTA International в Гштааді, на якому вона була посіяна під першим номером. У фіналі змагань французька тенісистка здолала представницю Люксембургу Менді Минеллу, що займає 226-е місце в світовому рейтингу, з рахунком 6:4, 7:6 (6).

Матч тривав 2 години 2 хвилини. За цей час Докорінно не зробила жодного ейса, реалізувала 5 з 10-ти брейк поінтів і допустила 3 подвійні помилки. На рахунку Минеллы 2 подачі навиліт, 4 брейки і 2 помилки при введенні м'яча в гру.

Для Докорінно цей титул на турнірах WTA став шостим в кар'єрі. У попередній раз вона вигравала змагання цієї категорії понад 2,5 років тому, перемігши в січні 2017 року на хардовому турнірі в австралійському Хобарті.

22 липня українська тенісистка Дар'я Лопатецькаперемогла на турнірі серії ITF Circuit Pro в угорській Байе.Читайте також:

Категория: Спорт и Фитнес