Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Як правильно вибрати тайські шорти?


Опубликованно 05.11.2018 20:30

Як правильно вибрати тайські шорти?

Тайські шорти для боксу є основною частиною екіпіровки, яка поряд з боксерської капою і рукавичками відрізняють спортсмена, пов'язаного з цим видом спорту від інших бійців. Головною особливістю такого одягу вважається спосіб пошиття і його довжина. Як правильно вибрати тайські шорти? Які у них переваги і недоліки? Про це і не тільки ми розповімо в нашій статті. Зовнішній вид вироби

Тайські шорти досить короткий по довжині, тому в них легко виконуються різноманітні прийоми ногами: присідання, махи і т. д. Як правило, такий вид одягу використовується переважно в тайському боксі.

На відміну від звичних боксерських трусів, ці шорти зазвичай прикрашають різного роду зображенням або написами. Верхня частина виконана у вигляді широкої зручною гумки, а нижня має розширення та надрізи, завдяки яким забезпечується свобода дій при здійсненні високих ударів в голову противника. Як правильно вибрати тайські шорти

Як визначитися з правильним вибором шорт? Відповідь на це питання суто індивідуальний. Вся справа в тому, що, як і з будь-яким видом спортивного одягу, основним фактором при покупці тайських шорт є точно підібраний розмір.

Широкий пояс щільно фіксує виріб на талії і не дозволяє йому впасти навіть під час активних дій борця. На даний момент найбільш відомими виробниками подібних шорт є фірми Twins або Venum. Вони виготовляють спортивний одяг з міцного матеріалу – сатину, який складно порвати, так як він відрізняється зносостійкістю і дуже довговічний. До всього іншого сатин приємний на дотик, дуже легкий і не прилипає до тіла під дією поту.

При виборі шорт для боксу є тільки два важливих параметри. Це їх розмір і зовнішній вигляд. І якщо другий показник – це особистий вибір кожного і навряд чи вплине на комфортність бою, то правильно вибраний розмір – це той момент, до якого слід поставитися з усією серйозністю. Якщо спортивний одяг обрана неправильно – шорти будуть заважати спортсмену, сковувати його руху або просто спадати під час спарингу. Тому до підбору шорт необхідно підходити з максимальною скрупульозністю, так як у різних виробників можуть бути різні розмірні сітки. Дитячі шорти тайські

Правильно обрана спортивний одяг – це запорука успіху в битві, причому стосується це не тільки дорослих, але й дітей. Основне, на що необхідно звернути увагу, – тканина, з якої шиється виріб.

Другим, не менш важливим моментом є креативне оформлення шорт для боксу. Вони повинні відповідати основній екіпіровці, тобто збігатися в тон по узору, малюнком і кольором. Спереду обов'язково повинна бути нанесено напис, яка символізує ім'я бійця, його прізвисько або назва клубу, за який він грає.

Шорти wicked one є однією з найпоширеніших моделей спортивного одягу. Вони відрізняються чудовим дизайном і комфортабельністю. Зроблені ці елементи спортивної форми з поліестеру, забезпечені широким еластичним поясом, який гарантує надійну фіксацію і максимальну зручність під час битви. Автор: Олена Белорибкіна 3 Листопада, 2018


banner14

Категория: Мода

Як правильно вибрати тайські шорти?


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.