Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Як подорожувати безкоштовно: способи, поширені варіанти, поради та відгуки


Опубликованно 12.10.2018 05:42

Як подорожувати безкоштовно: способи, поширені варіанти, поради та відгуки

Мрія кожної людини - подорожувати і при цьому не голодувати. У світі стільки всього цікавого! З появою інноваційних технологій відкрилося безліч можливостей, і людей став цікавити питання про те, як подорожувати безкоштовно. Чи це можливо? Давайте спробуємо знайти відповіді. Каучсерфінг

Каучсерфінг - це найбільший онлайн-проект, суть якого складається в безоплатному наданні житла для мандрівників. Умови прості: ви заздалегідь обмірковуєте поїздку в потрібну країну, заходьте на сайт, вибираєте собі людину по душі. Господарі безкоштовно постачають гостя житлом і їжею, швидше за все новий друг захоче показати країну і познайомити з місцевими звичаями. Якщо людина шукає спосіб того, як безкоштовно подорожувати, то каучсерфінг - для нього! Вже 3 мільйони людей в 246 країнах економлять на житло за допомогою цієї системи. Зрозуміло, подяку у вигляді подарунків та частувань тільки вітається, але головна умова сайту каучсерферів - не брати з мандрівників гроші.

Turtle teams

Якщо ви любите пізнавати навколишній світ і одночасно є затятим захисником живої природи, то цей спосіб безкоштовно подорожувати стане відмінним вибором! "Черепашачі команди" - це організовані об'єднання людей по всьому світу, мета яких - врятувати від вимирання рідкісних черепах. Для того щоб взяти участь в цьому, потрібно зареєструватися на сайті і вибрати для себе фронт робіт - можна проводити дослідження або виконувати якісь нескладні завдання. Вам абсолютно безкоштовно надається житло і харчування, з своєї кишені оплачується лише дорога. Частина дня можна проводити, оберігаючи природу, а іншу - на пляжі під теплим сонцем Карибського моря або Тихого і Атлантичного океанів. Турбота про природу - прекрасний спосіб подорожувати безкоштовно і внести свій неоціненний внесок у захист нашої планети.

Conservation Volunteers

Хто сказав, що подорожувати майже безкоштовно неможливо? Зовсім необов'язково збирати весь рік, щоб виїхати за кордон - якщо ви уважно пошукаєте можливості для недорогих і цікавих подорожей, то обов'язково знайдете їх. Організація добровільних захисників природи - це добровільне об'єднання людей, які займаються збереженням чистоти навколишнього середовища. Зареєструвавшись в цій організації, можна вибрати для себе будь-яку країну і займатися обраним видом діяльності, який виберете для себе.

Діяльність Організації добровільних захисників природи стрімко набирає обертів. Нова Зеландія, Японія, Австралія, США - це ті країни, де розгорнулася велика робота цього об'єднання. Якщо ви думаєте, як подорожувати безкоштовно, зверніть увагу на такий варіант - це відмінна можливість побачити величезну різноманітність світу і одночасно допомогти йому зберегти свою первозданну красу. Sudan Volunteer Programme

Якщо ви добре знаєте англійську мову, знаходитесь у віці старше 22 років і шукаєте способи, як подорожувати майже безкоштовно, то волонтерська програма Судану - для вас. Діяльність полягатиме у допомозі дітям і підліткам цієї країни - в обов'язки входить їх навчання англійській мові. Це не тільки чудова можливість побувати в екзотичній країні, але й прекрасний спосіб допомогти кращої частини людства - дітям.

Крім безумовного життєвого досвіду і маси нових вражень ви отримаєте чудову можливість заробити - волонтерський винагороду в Судані досить пристойне. Не забувайте про існуючі небезпеки африканського континенту - обов'язково пройдіть всі необхідні обстеження і зробіть щеплення. Волонтери повинні розуміти, що Африка - це не курорт, і потрібно бути максимально обережним. Appalachian Trail Conservancy

Як безкоштовно подорожувати по світу? Багато хто навіть не шукають відповідь на це питання, тому що їм здається, що це неможливо. Аж ніяк! Appalachian Trail Conservancy - організація із США, метою діяльності якої є збереження величезного ділянки землі в 100 гектарів. Територія простягається від штату Джорджія до штату Мен, її відмінною особливістю є збереження в первозданному вигляді природи.

Спочатку це було об'єднання, що складається всього з кількох осіб, але за кілька років Appalachian Trail Conservancy розрослася до міжнародної організації. Волонтери з усього світу дбають про те, щоб на цій ділянці цвіли дивовижні рослини, зеленіла трава і текли струмки з чистою джерельною водою. Головна мета Appalachian Trail Conservancy - зробити так, щоб нащадки змогли дихати свіжим повітрям, пити чисту воду, ростити врожай на родючій землі. Ви можете стати волонтером в цій організації і відправитися в США. Всім добровольцям надається безкоштовне проживання та харчування. Trip Leader for HF Holidays - "Пішу подорож вихідного дня"

Як подорожувати по світу майже безкоштовно? Якщо ви шукаєте і вибираєте способи, то розгляньте організацію "Пішу подорож вихідного дня". Trip Leader for HF Holidays - об'єднання піших подорожей з елементами екстремального відпочинку. Можна відправитися в сплав по гірській річці, піти в похід або знайти для себе інше, більш цікаве заняття. Ця програма популярна переважно у жителів європейських країн, таких як Англія, Ірландія, Франція, Чехія, Німеччина. Загалом, якщо вас якимось чином занесло на Туманний Альбіон, то спробуйте знайти собі розвагу в колі любителів піших подорожей! Help Exchange - Біржа допомоги

Є ще один чудовий спосіб, як безкоштовно подорожувати по Росії і світу - запропонуйте кому-небудь свою допомогу. Help Exchange - це всесвітня біржа праці, яка дозволить відправитися в будь-яку точку світу практично безкоштовно. Вам нададуть житло і харчування в обмін на які-небудь послуги. Якщо цікаво доглядати за садом, домашніми тваринами або майструвати що-небудь - ласкаво просимо! Вибирайте будь-яку вподобану країну, позначайте свій рід діяльності і вирушайте в подорож з допомогою Help Exchange.

Peace Corps - Корпус миру

Як можна подорожувати безкоштовно і при цьому займатися самореалізацією? Дуже просто! Всесвітній корпус миру надасть цю чудову можливість. Якщо вашою мрією є подорож по планеті, але фінансові можливості не дозволяють або мучать сумніви, то ця організація - для вас. Учасникам Корпусу миру безкоштовно надається житло і харчування, а також можливість реалізувати своє право на свободу місця проживання. Ви зможете отримати прекрасну освіту, навчитися різним видам діяльності, а також придбати такий необхідний життєвий досвід, який допоможе в подальшому житті. United Nations Volunteers - Добровольці ООН

Якщо ви мрієте про те, щоб внести свій внесок у надання допомоги нашій планеті, то ласкаво просимо в Організацію Об'єднаних Націй. Можна приєднатися до цього об'єднання і їздити по країнах з благородною місією - допомога світу. Стати волонтером цілком може означати одержання перепустки в майбутнє - дуже часто Організація Об'єднаних Націй набирає постійних волонтерів для своїх співробітників неурядових фірм. WWOOF - Всесвітні можливості на органічних фермах

Це одна з декількох найбільших організацій, яка дозволяє тим, хто може і хоче працювати у сфері сільського господарства, відвідувати всілякі куточки нашої планети і при цьому надавати посильну допомогу людям, які займаються сільським господарством. Ви не будете проводити весь час за роботою - є чітко зазначений шестигодинний робочий день, по закінченні якого існує можливість займатися своїми справами. Турбуватися про проживання та їжу теж не варто - вся відповідальність за забезпечення комфорту ляже на плечі фермера, до якого ви поїдете.

Програма з надання всесвітніх можливостей на органічних фермах поширена в 53 країнах нашої планети — ви можете відвідати будь-яку з них, від європейської до екзотичної. Безкоштовні залізничні подорожі по Росії

Росія - найбільша країна в світі. Її площа становить одну шосту від усієї поверхні суші земної кулі. Як можна подорожувати безкоштовно або з невеликими витратами по Росії? Якщо ви закохані в свою країну і хочете дізнатися її ближче, то спробуйте відправитися в подорож на поїзді. Можна не тільки побачити безкраї простори нашої країни, але і заощадити на готелі - візьміть квиток на певний час, і поїздки пройдуть вночі.

Можливо, ви не знали, але в РЖД є спеціальні пункти, за якими можна вийти на будь-якій станції під час шляху і затриматися на строк до 10 днів. Потім дозволяється виїхати назад в пункт відправлення за тим же квитком. Щоб це зробити, потрібно пред'явити квиток на станції не пізніше чотирьох годин з моменту прибуття.

Якщо ви запізнилися до відправлення поїзда, то не біда - можна виїхати в цей же день, але пізніше. Щоб вирішити проблему, необхідно пред'явити квиток на касі, і його обміняють на новий проїзний документ, але з невеликою доплатою, яка називається плацкартой.

У РЖД постійно діють знижки, акції, наприклад динамічне утворення цін на купейні вагони, сезонні знижки на залізничні квитки, які можна забронювати заздалегідь, а також на верхні і бокові місця у купе та плацкарті. Ще є сезонні коефіцієнти і «вдалі вівторки».

Існує невеликий колектив молодих людей, які люблять подорожі по Росії, під назвою «Градуси відкриттів». Учасники об'єднання уважно стежать за знижками та акціями, а також можливостями створення максимального комфорту в транспортній індустрії. Вони стверджують, що провідники вагонів йдуть назустріч туристам і надають настільні ігри, чай, кава, голки і нитки. В особливих вагонах фірмових вам можуть надати зубну пасту і щітку.

На деяких великих станціях РЖД надається така послуга, як кімната відпочинку: якщо вам ніде залишитися в чужому місті і бюджет обмежений, то варто вибрати цей варіант. Незважаючи на невелику ціну цієї послуги, мандрівники відгукуються про кімнатах відпочинку як про комфортабельних острівцях затишку в дорозі. Як безкоштовно подорожувати на велосипеді?

А ви знали, що є такий варіант бюджетного подорожі, як їзда на велосипеді? Зовсім необов'язково володіти якимись особливими навичками, щоб об'їздити весь світ! Ті, хто здійснив подібну подорож, залишилися більш ніж задоволені.

В першу чергу велосипедний тріп подарує вам відчуття повної свободи. Та й до того ж це, безумовно, буде корисно для здоров'я. На щастя, подорожі на велосипедах не є чимось новим і невідомим. В даний час в широкому доступі знаходиться величезна кількість інформації. Ви можете знайти інформацію про всі плюси і мінуси даного виду подорожей. Автор: Роман Трухтанов 22 Вересня, 2018


banner14

Категория: Путешествия

Як подорожувати безкоштовно: способи, поширені варіанти, поради та відгуки


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.