Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Француз Пер ледь не розніс корт після невдалого смэша


Опубликованно 12.10.2018 01:01

Француз Пер ледь не розніс корт після невдалого смэша

Беноа Пер / Getty Images

Французький тенісист Беноа Пер, відомий у ATP-турі своєю нестриманістю на корті, вийшов з себе під час матчу першого раунду на турнірі серії АТР 500 у Вашингтоні.

Пер намагався виконати смеш на брейк-пойнті у поєдинку з кіпріотом Маркусом Багдатисом, однак не зумів реалізувати момент. Після француз умал на землю і почав ламати ракетку про хардовое покриття.

Відправившись на зміну, тенісист все ще не міг заспокоїтися і став доламывать інвентар. При цьому Пер вирішив не обмежуватися ракеткою, але і пройшовся по лавці.

Закінчилося все тим, що заспокоювати розбушувався француза довелося самому Багдатису. Кіпріот супернику не допоміг – Беноа ще раз кинув ракетку, за що був оштрафований суддею на одне очко.

Не зумівши зібратися, Пер поступився останній гейм без боротьби.

Beno?t Paire going out in some kind of style pic.twitter.com/VbHZjEVMdz— James Dart (@James_Dart) 1 серпня 2018 р.

Зазначимо, що ще однією любителькою ламати ракетки після невдач є американка Коко Вандевей, яка не змогла змиритися з поразкою від українки Лесі Цуренко.

Читайте також:


banner14

Категория: Спорт и Фитнес

Француз Пер ледь не розніс корт після невдалого смэша


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.