Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Возняцкі облила брудом суперницю після поразки на Wimbledon


Опубликованно 12.10.2018 01:00

Возняцкі облила брудом суперницю після поразки на Wimbledon

Каролін Возняцкі / Фото - Clive Brunskill/Getty Images

Друга ракетка світу Каролін Возняцків черговий раз продемонструвала свій непростий характер. Після поразки у другому колі Wimbledon від Катерини Макарової, вона замість слів поваги почала ображати російську тенісистку. За словами Возняцкі, росіянка у матчі проти неї стрибнула вище голови і навряд чи покаже щось видатне в наступних іграх. Слова датчанки призводить Metro.

«Не злюся на себе, тому що непогано грала. Макарова ж стрибнула вище голови. Їй пощастило, і це важливо розуміти.Я б перемогла 90% учасниць турніру, а з рештою у мене були б шанси. Але інколи складається таким ось чином.

Вона показала класний теніс, але не знаю, як Катерина дограє турнір. Я вірила, що можу пройти далеко. Але я сумніваюся, що це їй вдасться».

З-за поразки від Макарової Возняцкі втратила шанс стати першою ракеткою світу після Wimbledon. На вершині продовжить перебувати румунська тенісистка Сімона Халеп.

Суперницею Макарової в третьому колі Wimbledon стане чешка Люсі Шафаржова.Читайте також:


banner14

Категория: Спорт и Фитнес

Возняцкі облила брудом суперницю після поразки на Wimbledon


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.