Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Раменський психоневрологічний диспансер. Послуги і відгуки


Опубликованно 11.10.2018 15:15

Раменський психоневрологічний диспансер. Послуги і відгуки

Лікувально-профілактичний медичний заклад для обслуговування пацієнтів, які мають психічні розлади — Раменський психоневрологічний диспансер за адресою Московська область, р. Раменське, вул. Миру, 12. Заклад спеціалізується на наданні допомоги жителям міста і околиць.

Пріоритетний профіль закладу — робота з пацієнтами, що мають психічні розлади і відхилення різної степу складності.

Надані послуги

Крім лікування хворих, в Раменському психоневрологічному диспансері виявляється великий спектр послуг. В їх число входять медичні огляди, результати яких необхідні осіб при прийомі на роботу, видаються довідки для отримання права керувати транспортним засобом, а також дозволу на носіння зброї.

У перелік послуг входить надання термінової допомоги при сильній інтоксикації алкоголем та експертиза наявності в крові наркотичних препаратів зі здачею всіх необхідних аналізів.

Послуга з отримання довідок є платною, оплата здійснюється в касі Раменського психоневрологічного диспансеру. Бажаючі пройти водійську або збройову комісію приймаються в установі кожен вівторок і четвер, а також за третім суботах місяця. Щоб пройти прийом у невролога і психіатра, слід прийти після 12.00 в будні дні.

Більш детальну інформацію можна уточнити по телефону реєстратури.

Відгуки

Думка осіб, що скористалися послугами психоневрологічного диспансеру, позитивні. Завдяки роботі висококваліфікованих спеціалістів, які стоять на обліку отримують якісну допомогу. У хворих спостерігаються позитивні тенденції в одужанні.

Видача довідок здійснюється швидко. Є можливість онлайн-запис на прийом до лікарів, людям не доводиться довго сидіти в чергах, можна просто приїхати до вибраного часу. Автор: Антонова 28 Липня, 2018


banner14

Категория: Здоровье

Раменський психоневрологічний диспансер. Послуги і відгуки


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.