Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Будинок відпочинку "Ершово": відгуки, адреса, як і чим доїхати, опис, історія заснування, фото


Опубликованно 11.10.2018 14:36

Будинок відпочинку

Якщо ви хотіли б віддалитися від столичної суєти хоч на кілька днів і вдихнути на повні груди чистого повітря, вам неодмінно потрібно відвідати будинок відпочинку «Ершово». За відгуками, це одне з найдивовижніших місць в Підмосков'ї. На даний момент заклад має статус парк-готелю, володіє усіма відповідними дозволами на прийом і обслуговування постояльців. Загальний опис

Історія будинку відпочинку «Ершово» викликає особливу цікавість у шанувальників всього старовинного і загадкового. Парк-готель розташований у затишному і екологічно комфортному районі Підмосков'я, неподалік від Звенигорода. У селищі Ершово (будинок відпочинку носить однойменну назву) даний заклад призначений як для сімейного, так і корпоративного відпочинку.

На території парк-готелю займає володіння, що належали графу Олсуфьеву. Сьогодні відпочиваючі можуть повною мірою насолодитися красою старої садиби і частково зануритися в атмосферу XIX – початку ХХ століття. Тут можна влаштувати романтичні прогулянки тінистими алеями, вдосталь намилуватися природою паркової зони. У будинку відпочинку «Ершово», за відгуками, можна провести відпустку в тиші, гармонії і абсолютному спокої.

Корпуси готелю з усіх боків оточені лісом і дрібними водоймами, тому постояльці старовинного готелю завжди мають можливість пройтися по неповторним місцях. Загальна територія комплексу займає близько 37 гектарів. У користування відпочиваючих надається 316 апартаментів неоднакового класу і місткості. Житловий фонд представлений затишними номерами категорій економ, стандарт, покращений стандарт, люкс. Всі кімнати, за винятком номерів економ, обладнані санвузлом. В стінах будинку відпочинку «Ершово» в Підмосков'ї можуть з зручностями розміститися понад 600 осіб.

Історія графської садиби

Перші згадки про село Ершово датуються XVIII століттям. Маєток було приданим Марії Василівни Салтикової, що перейшло у власність її чоловіка Адама Васильовича Олсуфьева. З цих пір і аж до розвалу Російської Імперії Ершово залишалося родовим графським гніздом.

У 1829 році дворяни проявили ініціативу про побудову кам'яного Храму Живоначальної Трійці. На її місці раніше стояла занепала дерев'яна церковця. Будівництво фінансувала родина дворян Олсуф'євих. До 1837 року до кінця підійшли і будівельні роботи по зведенню садибного будинку. Головний корпус ЗАТ «Будинок відпочинку Ершово» є тим самим будинком, в якому жили поміщики. Воно збереглося практично в незміненому вигляді.

Церква і будинок дворян будувались за проектами видатного архітектора того часу, вихідця з кріпаків А. Р. Григор'єва. Його ім'я часто згадують у зв'язці з ім'ям наставника – відомого архітектора Жилярді.

Під загрозою руйнування опинилася садиба восени 1941 року. Територія села Ершово опинилася на лінії фронту, коли фашисти планували наступ на Москву. Період Великої Вітчизняної війни є найбільш сумною сторінкою в історії будинку відпочинку: на землях села проходив один з рубежів – місце зупинки фашистських загарбників.

Через два роки І. в. Сталін розпорядився про створення особливої лабораторії, яка повинна була діяти під особистим керівництвом К. П. Берія. Сфера діяльності її співробітників була обмежена теоретичними розробками в галузі створення зброї масового ураження – атомної бомби.

Дане відомство було надсекретним. Спочатку воно отримало назву «Держкомітет», а пізніше стало називатися Міністерством середнього машинобудування. У післявоєнний період заробили профспілкові організації, що захищають права працівників, у тому числі і «Средмаша». Профспілки представляли інтереси пролетаріату, в тому числі і працівників, що ведуть професійну діяльність в атомній галузі країни. Ці фахівці проживали та працювали у важких умовах, їм доводилося тривалий час перебувати в засекречених містах, працювати у підземних відділеннях, постійно контактувати з радіацією. Невипадково одним із перших рішень профспілок стало створення мережі лікувально-санаторних і курортних закладів для оздоровлення працівників промислових, військових і науково-дослідних галузей.

Одним з місць, в якому було запропоновано організувати підвідомчу здравницю, стала садиба Олсуф'євих в Одинцовському районі. Будинок відпочинку «Ершово» припав до душі і керівництву даного проекту.

Дата відкриття оздоровчого санаторію – 18 січня 1952 року. Співробітники парк-готелю щороку святкують її, вважаючи днем народження будинку відпочинку «Ершово». В цей день сюди вперше приїхали відпочиваючі – співробітники тієї самої секретної лабораторії, люди, які працювали над створенням першої радянської атомної бомби і ядерного реактора СРСР. Розваги і дозвілля

Як вже було зазначено, заміський парк-готель знаходиться в 40 км від столиці, в Одинцовському районі. Будинок відпочинку «Ершово» розташований на заході від МКАД. Щоб провести тут час, слід заздалегідь забронювати номер, оскільки охочих побувати в цьому красивому історичному місці завжди хоч відбавляй. У переважному числі випадків гості відвезли з собою лише приємні враження про перебування в садибі.

Отже, що цікавого в будинку відпочинку «Ершово»? За відгуками, тут кожен знайде для себе відповідні послуги. Різноманітне сервісне обслуговування передбачає організацію дозвілля і розваг на будь-який смак. Ось тільки деякі з них: басейн; спортивний майданчик з тренажерами та ігровим обладнанням на свіжому повітрі; танцювальний зал; більярд; банний комплекс та купелі; розважальні програми для малюків і дорослих; можливість взяти на прокат інвентар для барбекю; збір грибів та ягід у лісі неподалік від комплексу; організація екскурсій в Звенигород. Купівля путівки та бронювання номеру

Один із способів придбання путівки в парк-готель – замовити на офіційному сайті. Щоб відпочити у цій підмосковній готелі, потрібно заздалегідь вибрати відповідний номер. Скористатися інфраструктурою комплексу можуть і корпоративні клієнти, так як ДО ЗАТ «Ершово» надає послуги з організації проведення ділових зустрічей, форумів, конференцій і семінарів.

Близькість до Москви є додатковою перевагою садиби: не потрібно витрачати багато часу на дорогу, щоб опинитися в невимушеній атмосфері тиші і в оточенні природи. Щоб забронювати номер та оповістити заклад про намір прибути, необхідно зателефонувати за вказаним на офіційному сайті телефону. Будинок відпочинку «Ершово» рекомендує подавати заявку не пізніше, ніж за 2-3 тижні до планованого відпустки. Своєчасне резервування номера – це можливість вибрати будь сподобалися апартаменти. Особливий попит на путівки спостерігається в сезон літніх відпусток, новорічних та травневих свят.

Підмосковний пансіонат гостинно приймає усіх, хто бажає розслабитися, але при цьому не планує відходити від столиці. Величезна територія парку старовинного графського маєтку – практично необмежене місце для прогулянок і роздумів. У крокової доступності розташовані будівлі спальних корпусів та адміністративної будівлі, їдальні та спортивного залу.

Будинок відпочинку «Ершово» запрошує до себе сім'ї з дітьми, дружні компанії або робочі колективи. Під потреби клієнтів обладнані різнотипні номери, в кожному з яких є необхідні меблі і побутова техніка. Як дістатися до будинку відпочинку «Ершово»

Якщо у вас є особистий транспорт, але ви не дуже добре орієнтуєтеся на місцевості, для підстраховки скористаєтеся навігатором. Є кілька актуальних варіантів, як доїхати до будинку відпочинку «Ершово» на власному автомобілі.

Перший шлях пролягає через Красногорський пост ГИБДД по Волоколамському шосе. Другий – по трасі М9 (Новоризьке шосе). Від МКАД потрібно рухатися до вказівника «Волоколамськ, Рига». Приблизно на 45 км шляху звернути наліво в сторону Звенигорода. Через 10 км, на другому перехресті, з'явиться вказівник «Будинок відпочинку «Ершово». Адреса цієї готелю: 43055, Московська обл., Одинцовський р-н, село Ершово, д. 51А. Після повороту праворуч за вказівником їхати треба по головному шляху через Супонево (дорога в селі звивиста), а на перехресті за вказівником «Фуньково» знову повернути праворуч. Садиба Олсуф'євих буде з правої сторони через 50 метрів.

Є ще дві схеми маршруту, по якому можна на машині доїхати з Москви в Будинок відпочинку «Ершово». Як правило, цей варіант проїзду обирають жителі південних околиць столиці і Підмосков'я. Шлях лежить по напряму в Звенигород через Голіцине. Їхати доведеться за Мінським або Можайському шосе. Далі рухатися прямо по трасі А107 через Звенигород, а минувши його, повернути за вказівником на Супонево, потім на перехресті повернути на Фуньково. Парк-готель, як нескладно здогадатися, знаходиться в 50 метрах.

Багатьох цікавить, як дістатися до будинку відпочинку «Ершово» громадським транспортом. З центру Москви до садиби доїхати можна з однією або двома пересадками. Пропонуємо кілька зручних варіантів маршруту: Сісти на Білоруському вокзалі в електричку і доїхати до станції «Звенигород», потім пересісти на автобус № 25, вийти на зупинці, яка так і називається – «Будинок відпочинку «Ершово». Загальний час у дорозі становить приблизно 1,5 години. З Білоруського вокзалу відправитися на електропоїзді до станції «Голіцине», пересісти на маршрутний автобус № 22 і вийти на зупинці «Будинок відпочинку «Ершово». Автобуси ходять з інтервалом 20 хвилин. Якщо не рахувати час очікування громадського транспорту, то дорога займе приблизно 1 год 20 хв. Від станції метро «Строгіно» з періодичністю 10-15 хвилин ходить автобус № 881, на якому потрібно дістатися до зупинки «Квартал Маяковського», потім пересісти на автобус № 25 або маршрутку № 22 (і той, і інша їдуть прямо до садиби). Час в дорозі приблизно 1 год 10 хвилин. Від метро «Кунцевская» сісти на автобус № 452 і дістатися до зупинки «Квартал Маяковського», потім пересісти на зазначені вище маршрутні автобуси №№ 22, 25. Особливості інфраструктури присадибної комплексу

На перший погляд може здатися, що таких пансіонатів, як будинок відпочинку «Ершово» в Московській області, чимало. Однак це не так. Із збережених на території регіону садиб, що мають історичну цінність, для одночасного проживання кількох сотень людей підходить тільки будинок відпочинку «Ершово». У Московській області багато цікавих місць з багатовіковою історією, але цей пансіонат по-своєму унікальний. Комплекс пропонує відпочинок для сімейних пар і корпоративних клієнтів на мальовничих просторах колоритною дворянської садиби. При цьому не позбавлений парк-готель і сучасних благ – тут є все для розваг, активного та пасивного відпочинку, веселого проведення часу.

Крім того, будинок відпочинку «Ершово» в Підмосков'ї надає масу можливостей для оздоровлення. Відпочиваючі можуть скористатися послугами спеціалістів широкого та вузького профілю, отримати необхідні фізіопроцедури і пройти програму комплексного оздоровлення організму. На додаток до санаторному лікуванню варто відзначити користь від купання в критому басейні (для дорослих і дітей старше семи років). Для осіб, які слідкують за своєю молодістю і красою, працює косметологічний кабінет, спа-центр.

Знайдеться тут заняття до душі і любителям активного відпочинку. Для занять спортом обладнані тренажерні зали, відкриті майданчики для командних ігор (волейбол, баскетбол, міні-футбол) і тенісний корт. У теплу пору року працює човнова станція, а взимку можна взяти напрокат лижі, ковзани або сноуборд. У компанії друзів можна весело провести час, граючи в більярд або міні-боулінг. Для дітей обладнано кілька дитячих майданчиків, а всередині кожного корпусу є ігрова кімната.

На території готелю є невеликий парк атракціонів «Дивоград». Там же часто проводять розважальні заходи, влаштовують майстер-класи з рукоділля, ліпленні, гончарства.

У будинку відпочинку «Ершово» буде комфортно навіть тим, хто звик проводити час з книгою в руках – тут є непогана бібліотека та читальна зала. Хотілося б дізнатися щось нове? Тоді вирушайте на екскурсію по визначних місцях Звенигорода. Адміністрація комплексу подбала і про тих, хто хотів би просто поїсти шашликів, зібравшись компанією біля багаття. Для подібних заходів встановлені літні намети і майданчики для барбекю. Проживання та розміщення в номерах

Номерний фонд розрахований на прийом відразу 614 постояльців. Оселитися можна в будь-якому з наявних вільних номерів. Далі коротко розглянемо, що являє з себе економ, стандарт, покращений стандарт та люкс.

Найдешевший номер – це одномісний економ. Всього їх 13, кожен площею від 7 до 10 кв. м. В кімнаті зазвичай присутній ліжко, невелика тумба, журнальний стіл та умивальник. Туалет, душова кабіна, кухня на поверсі загальні. В номері немає телевізора і холодильника. Те ж саме являють собою дво - та тримісні економ, за винятком того, що у них більший метраж.

Найпопулярніший варіант – це двомісний стандарт. За ціною він незначно перевершує економ, але за рівнем комфорту істотно відрізняється. Площа такого номера складає близько 20-23 кв. м. В ньому розміщені два ліжка, у кожній з яких стоїть тумбочка, на стіні висить телевізор, для зручного перегляду якого навпроти стоять два крісла і журнальний стіл. Також в номері є шафа для одягу, ванна кімната і туалет. У стандартах на підлозі постелений ламінат і килимки. Практично у всіх номерах є балкони.

Покращений стандарт відрізняється від попереднього просторій площею, свіжим ремонтом в кімнаті і дорогою сантехнікою у вбиральні. Такі номери обставлені новими меблями, в них встановлено кондиціонер, а з додаткових зручностей є стіл, стільці, міні-бар, фен, праска, прасувальна дошка та ін.

Всі номери люкс є двокімнатними і розраховані мінімум на двох проживаючих. У таких номерах великі розкішні двоспальні ліжка, розкладний диван, комод, тумбочка, шафа-купе. У користування постояльцям люксових номерів надається буфет з посудом, холодильник, електричний чайник, мікрохвильова пічка та інша побутова техніка. У деяких номерах встановлено біде. Підлогове покриття ковролін.

Крім перерахованих, у будинку відпочинку «Ершово» є ще один варіант для розміщення – це одноповерхові котеджі економ. Він підходить для дитячих таборів, вихованців спортивних шкіл або великих компаній. В якості спальних місць надаються односпальні ліжка (в залежності від кількості відпочиваючих), в комплекті до кожної з них йде тумбочка. Також на поверсі є журнальний столик, крісла, пуфи, умивальник, платтяні шафи, радіо. Окремі туалети і душові кабінки знаходяться на поверсі. Кухня з холодильником одна на всіх проживаючих в котеджі. Покриття підлоги – паркет.

Судячи з відгуків про будинок відпочинку «Ершово», більшість постояльців залишилися задоволені номерами, в яких вони проживали. Багато хто відзначає сучасний дизайн, завдяки якому відпочиваючим вдавалося відчувати себе розслаблено і невимушено. Родзинка номерів класу стандарт та люкс – літня тераса, на якій можна милуватися місцевими краєвидами. Однак не всіх влаштувала комплектація номерів. Найбільше незадоволених відгуків можна зустріти про номери класу економ. Харчування в будинку відпочинку

Власникам путівок в парк-готель «Ершово» пропонують харчування по системі «шведський стіл». Мається на увазі одночасне виставляння безлічі страв на величезний стіл. Їжа розбирається гостями за бажанням, як на фуршеті. Сніданок, обід і вечерю повністю включені у вартість. Додатково можна замовити харчування «Перший сніданок» і «Напівпансіон» таким же способом подачі.

Крім того, на території будинку відпочинку в Єршова діють і інші об'єкти громадського харчування. Перекусити можна в кафе «Берізка» і на літній веранді «Сад». Випити кави або коктейль можна в барі-більярді «Карамболь». Для проведення святкових заходів є можливість замовити бенкет в залі ресторану «Подвір'я».

До речі, важливо відзначити, що відпочиваючий може вибрати індивідуальну систему харчування. Так, наприклад, при відмові від сніданку «шведський стіл» ціна путівки скоротиться на 100 руб. за кожну добу, а якщо їсти тільки вранці, але не вечеряти і не обідати, то вартість путівки стане менше на 200 руб. за кожний день перебування в парк-готелі.

Зачаровують пейзажі, різноманітна ресторанна кухня, демократичний «шведський стіл» і відмінно організований дозвілля – ось рецепт швидкого відновлення від перевтоми. Навіть після декількох днів перебування в будинку відпочинку «Ершово» можна відновитися, щоб повернутися до сірих буднях з новими силами. Медичні послуги

Спочатку будинок відпочинку «Ершово» створювався як санаторій. З тих пір принципово нічого не змінилося: сьогодні тут також можна пройти лікувально-діагностичні процедури, курс реабілітації. Здравниця має всі необхідні ліцензії на здійснення багатьох видів діяльності. Будинок відпочинку в Єршова оснащений якісною медичною базою, тут можна отримати консультації кваліфікованих лікарів за такими медичними напрямками: терапія; хірургія; неврологія; психотерапія; отоларингологія; дієтологія; офтальмологія; фітотерапія; кардіологія; сомнологія.

В санаторії є власна система лабораторної діагностики, яка дозволяє проводити клінічні, імунологічні, біохімічні, мікробіологічні та серологічні дослідження. Якщо фахівці виявляють у відпочиваючого яке-небудь захворювання, йому видають направлення з здравниці на проходження діагностики в одній з клінік Москви. У будинку відпочинку «Ершово» за призначенням лікаря можна пройти наступні види лікування: фізіотерапевтичні процедури, в тому числі магнітотерапія, вплив лазером, курс кисневої барокамери і т. д.; лікувально-фізкультурний комплекс; дієтотерапію під наглядом профессиональнов; інгаляції; масаж.

На території комплексу працює стоматологічний кабінет. Крім того, гостям будинку відпочинку в селищі Ершово можуть запропонувати пройти індивідуальну оздоровчу програму, спрямовану на зняття стресу, зміцнення імунітету або на боротьбу із симптомами цукрового діабету, гіпертонічної хвороби і т. д. Ціни на відпочинок

Вартість путівки в парк-готель «Ершово» залежить від обраного номера і числа відпочиваючих. Так, наприклад, за добу проживання в одномісному номері класу економ постояльцеві доведеться заплатити 2050 руб., а в двомісному – 2750 руб. Якщо відпочиваючих буде двоє, доба перебування у готелі, включаючи харчування, складуть 3700 руб. Номери класу стандарт обійдуться дорожче: одномісний номер коштує 3500 руб., двомісний – 5600 руб., тримісний – 8400 руб.

Більш дорогими вважаються номери класу стандарт покращений. Зняти двомісний номер на добу можна за 4500 руб., а двомісний – за 6150 руб. Люкс – це найдорожчі номери в будинку відпочинку «Ершово». Добове перебування на двох обійдеться в 7900 руб. Варто зазначити, що на літній сезон і період новорічних свят встановлюються інші тарифи.

Знижки до 50 % діють для дітей віком від 4 до 12 років. Для малюків, які не досягли 4 років, проживання безкоштовне, але при цьому на дитину не надається додаткове спальне місце та гостьова карта. Якщо в номері планується проживання чотирьох, п'яти і більше осіб, надається диван або розкладне крісло-ліжко, а номери економ – еврораскладушка. Проживати з тваринами в будинку відпочинку «Ершово» не можна. Вакансії

Для тих, кому близька сфера обслуговування, можливо, парк-готель припаде до душі не тільки як місце для відпочинку. Періодично пансіонат потребує прийомі на роботу працівників одразу кількох категорій. Мова йде про наступні вакансії будинку відпочинку «Ершово»: покоївка (заробітна плата від 25 тис. руб. в місяць); вантажник (від 21500 руб.); конференц-менеджер (оклад договірної); котломойщик (21 тис. руб.); менеджер з продажу (від 35 тис. руб.); посудомийниця (21500 руб.); офіціант (від 21 тис. руб.); кухар (30 тис. руб.); прибиральниця виробничих приміщень (до 20 тис. руб.).

По всіх із зазначених вакантних місць потрібні працівники на повний робочий день. При цьому графік роботи може бути змінним, але гарантується мінімум один вихідний в тиждень. Серед переваг працевлаштування можливість підробітку, компенсації проїзду та корпоративне харчування. Роботодавець надає гуртожиток, а це також великий плюс для іногородніх. Відгуки відпочиваючих

Виходячи з реальних відгуків гостей будинку відпочинку «Ершово» в Одинцовському районі, складно прийти до однозначного висновку про рівень сервісу. Одні мешканці пишуть, що задоволені абсолютно всім: їм сподобалося і розташування пансіонату, і харчування, і навколишня природа, і цінова політика, і екскурсії. Багато схвальних відгуків присвячено мальовничим краєвидам на безмежній території комплексу. В цілому, люди описують своє перебування у готелі з позитивними емоціями.

Щоб вдосталь насолодитися атмосферою старовинної садиби і відпочити від московської суєти, їхати сюди потрібно не менше ніж на тиждень. Тільки це дозволить повністю перезавантажитися. Відпочиваючі віддають перевагу прогулянки по лісопарковій зоні, плавання в басейні, а також розваги на будь-який смак – від квадроциклів до пейнтболу. В пансіонаті достатньо простору для дітей – в їх розпорядженні численні дитячі майданчики.

Зустрічаються й інші коментарі. Найбільше обурення у постояльців готелю в Ершово викликають два основних моменти: По-перше, це незадовільний стан номерного фонду. Якщо вірити відгукам людей, то ті фото будинку відпочинку «Ершово», що представлені на офіційному сайті, мають мало спільного з дійсністю. Так, наприклад, у номерах рівня стандарт та економ гості скаржаться на відсутність обробки, дірки в підлозі, прогнутые матраци, з яких стирчать пружини, стару сантехніку і сильну чутність в номерах. По-друге, це проблеми з організацією харчування. Порядку в їдальні немає, незважаючи на діючу тут систему «шведський стіл». Прибирання посуду, гості відзначають, під час сніданку, обіду і вечері не проводиться. Голодним, звичайно, тут ніхто не залишається, але при цьому розраховувати на різноманітне меню не варто.

Незважаючи на наявні недоліки, будинок відпочинку «Ершово» залишається вельми популярним місцем для москвичів і жителів довколишніх районів Підмосков'я. Безсумнівно, тут потрібно побувати тим, хто мріє вирватися зі звичної суєти мегаполісу, подихати чистим повітрям і відчути себе справжнім графом. Автор: Сіра мишка 18 Серпня, 2018


banner14

Категория: Путешествия

Будинок відпочинку "Ершово": відгуки, адреса, як і чим доїхати, опис, історія заснування, фото


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.