Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Новопушкінський сквер: улюблене місце відпочинку москвичів


Опубликованно 11.10.2018 14:36

Новопушкінський сквер: улюблене місце відпочинку москвичів

Новопушкінський сквер добре знайомий не тільки жителям Москви, але і її гостям. Це місце регулярно відвідує безліч людей. Тут можна відпочити від суєти, погодувати птахів і помилуватися на фонтан. Поруч зі сквером багато цікавих місць і пам'яток.

Загальна інформація

Відкриття зеленої зони прийнято відносити до 70-м рокам минулого століття. Новопушкінський сквер з'явився замість будинків, які вже не підходили для проживання і були зруйновані. Місце швидко перетворилося в зону відпочинку, яка дуже подобається мешканцям та туристам. Сквер має досить вдале розташування, так як добиратися до нього дуже зручно. Поруч з місцем відпочинку знаходяться і інші пам'ятки, які жителі та гості міста також часто включають в план своєї прогулянки. Поруч розташований не тільки Кремль, але ще й Тверській бульвар, безліч театрів, музеї, кафе.

На території скверу висадили дерева, розбиті газони. У 2013 році місцем відпочинку було приділено чимало уваги при проведенні реконструкції. Фахівці впритул зайнялися освітленням скверу, також була покладена нова плитка. Фонтан є ключовим об'єктом, який приваблює людей з усього міста. У холодну пору року не працює, але все одно має презентабельний вигляд.

У Новопушкінському сквері регулярно проводяться ярмарки і виставки, різні гуляння, фестивалі. Як доїхати

Новопушкінський сквер знаходиться на Тверському бульварі. Дістатися до місця можна багатьма маршрутами на метро і автобусі. Зовсім поруч зі сквером знаходяться станції метрополітену "Пушкінська" і "Тверська". Також доїхати сюди можна і на автобусах, вони зупиняються на зупинці "Тверська вулиця". Знайти місце відпочинку зовсім нескладно. Багато городян одразу зможуть підказати його розташування. Крім цього, на картці Новопушкінський сквер відразу чітко видно серед інших об'єктів.

Режим роботи

Відвідати улюблене місце москвичів можна в будь-який день. Сквер функціонує без вихідних. Іноді тут проходять різні акції або пікети, тоді городяни переносять свої прогулянки. Новопушкінський сквер у Москві добре відомий ще й завдяки наявності фонтану. Він працює в будні дні з 9 ранку і до 22:00. А у вихідні та свята відвідувачі можуть милуватися фонтаном до 12 годин ночі. Чому так популярний сквер

Зона відпочинку стала справжнім оазисом для городян. На території встановлено достатню кількість лавок для відпочинку. Люди прагнуть приїхати сюди по можливості, щоб відпочити в тіні дерев і помилуватися фонтаном, відкриття якого відбулося в 1980 році. Новопушкінський сквер часто асоціюється саме з цим фонтаном, так як ця пам'ятка є в ньому однією з ключових. Об'єкт оточений оригінальними клумбами з квітами, сторони від нього розходяться алеї. Весь сквер виглядає дуже гармонійно і дозволяє людині насолодитися красою природи. Крім вдало підібраного флористичного оформлення алей, варто звернути увагу і на ліхтарі. Вони мають вельми оригінальний дизайн і прекрасно вписуються в загальний вигляд.

Фонтан у центрі скверу завжди привертає до себе відвідувачів. Він був реконструйований і став більш досконалим. Коли об'єкт працює, то завдяки спеціальній подачі струменів створюється враження водяній чаші. Дизайн фонтану ретельно продумывался, щоб в результаті вийшла дійсно гідна пам'ятка. Струмені б'ють під нахилом, переливаючись тисячею крапель на світлі. Навколо висаджені різні сорти квітів, які ідеально його обрамляють. У жарку погоду він виглядає особливо ефектно. Водяні струмені в польоті розбиваються на великі краплі, які не тільки притягують погляд, але і дарують довгоочікувану прохолоду. Автор: Катерина Соколова 5 Жовтня, 2018


banner14

Категория: Путешествия

Новопушкінський сквер: улюблене місце відпочинку москвичів


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.