Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Осло-фіорд в Норвегії: опис, екскурсії


Опубликованно 11.10.2018 09:33

Осло-фіорд в Норвегії: опис, екскурсії

Норвегія - красива країна на Скандинавському півострові, в яку щороку приїжджають мільйони туристів помилуватися горами і льодовиками, просторими долинами і високими водоспадами. Найвідомішими пам'ятками країни вважаються прибережні фіорди. Це вузькі і звивисті затоки, які далеко заходять на територію суші. Береги фіордів представлені високими скелями з безліччю стікають по них потоків.

У статті познайомимо читачів з невеликим Осло-фіордом, на екскурсії в який можна потрапити прямо з столиці Норвегії. Приємна прогулянка займе пару годин, протягом яких ви зустрінете багато невеликих острівців, норвезьких будиночків з порослою травою дахом і пофарбованих в яскравий червоний колір. Береги Осло-фіорду не такі високі, як у решти заток Норвегії, більше нагадують схили, тому так густо заселені. Походження

Більшість фіордів Норвегії мають тектонічне походження. В результаті різких зрушень підземних плит утворилися тріщини в земній корі і глибокі розломи, які відразу ж наповнювались морською водою з Норвезького і Північного морів.

Зазвичай норвезькі фіорди сягають у глибину 800 і більше метрів. Деякі ущелини мають льодовикове походження, коли танення льодовиків розширює річкові долини і сліди тектонічних руйнувань.

Найбільш величним і красивим в Норвегії вважається Согне-фіорд. Це найбільш глибока затока Норвегії. Величезні круїзні судна можуть безперешкодно заходить у фіорд, щоб туристи з далеких країн змогли насолодитися прекрасними видами.

Взяти тур по норвезьких фіордах в Осло можна в будь-якому туристичному бюро. Щоб потрапити на судно, отправляющееся на екскурсію по затоці, потрібно приїхати в Берген або Восс. Фьорд Осло

Столиця Норвегії на чолі красивого фіорду і оточена з усіх боків пологими горбами, зарослими лісами. Перед міською ратушею Осло розташований морський порт з прогулянковими катерами, на яких можна здійснити пізнавальні поїздки на Музейний острів і прогулятися по Осло-фіорду. Екскурсія триває близько двох годин. Її вартість складе мінімум 32-34 євро. Вартість залежить від виду екскурсії. Є варіанти з вечерею на судні, а також з зупинкою на прогулянку по лісі.

Для любителів риболовлі є тури в даний фіорд з зупинками для лову риби. Можна взяти індивідуальні тури або поїздку на старовинному дерев'яному кораблі. Всі екскурсії відрізняються за ціною, яку можна дізнатися в квитковій касі.

У будь-якому випадку відгуки туристів про екскурсію на фьорд Осло захоплені, люди не пошкодували, що вибрали такий вид відпочинку. Опис фіорду

Протяжність Осло-фіорду становить 102 км. Він простягнувся з півдня Данії до столиці Норвегії на півночі. Навколишні гори мають в деяких місцях висоту до 1700 метрів. Вершини високих гір покриті снігом, у багатьох місцях можна побачити вузькі, але красиві водоспади.

Протоку Дребак ділить його на дві частини - внутрішню і зовнішню. Вихід з нього позначений двома маяками - Торнбьорнскьер і Фердер. По ходу екскурсії туристи мають можливість помилуватися безліччю невеликих острівців. Уздовж затоки розташувалися невеликі містечка і села, в яких проживає близько 2 мільйонів людей.

Уздовж берега розкинулось багато рибальських будиночків, що виходять прямо на воду фіорду. По ходу поїздки можна зустріти безліч катерів, старовинних шхун під вітрилами, невеликих човнів або каное, сучасних катерів і яхт. При бажанні можна і самому проїхатися на байдарці по водній гладі фіорду з Осло. Види з судна

З екскурсійного судна відкривається самий мальовничий вид на Осло. Чудово видно ратуша з двома високими цегляними вежами, в якій кожен рік проходить знаменита церемонія вручення Нобелівської премії миру. Прибуває на це важлива подія королівська родина.

Вирушаючи з порту, туристи можуть побачити замок-фортеця Акерсхус, перебудований в стилі епохи Відродження в 17-му столітті. Він збережений в прекрасному стані і оточений кріпак стіною. Побродити по його території можна абсолютно безкоштовно. Далі ви проїжджаєте повз Музейного острова, де збережені старовинні кораблі та історичні цінності країни, а також пліт Кон-Тікі і Ра, на яких Тур Хейєрдал подорожував по водах океану.

За територією столиці відкриваються види на місто Дребак і форт Оскарсборг. На протилежному березі розкинувся Драммен і Халден, а також місто-фортеця Фредрікстад.

Цікаво спостерігати за появою по ходу руху все нових і нових острівців, яких в Осло-фіорді Норвегії більше 1000 штук. Оточують пагорби з полями ріпаку, на яких стоять невеликі будиночки і фермерські будівлі. Якщо пощастить, то можна побачити овець або кіз. Іноді зустрічають гріються на сонці тюленів.

Подорож по Осло-фіорду ідеально для тривалої прогулянки і знайомства з природою країни, особливо якщо часу на відвідування великих фіордів зовсім мало. Екскурсії з Осло на фіорд

На пристані в центральній частині Осло можна придбати квитки на тури в найближчий Осло-фіорд. В залежності від ваших фінансових можливостей і наявності часу можна здійснити поїздку за 2-4 години.

Є коротка оглядова екскурсія, а є тривалі, з зупинками, риболовлею з досвідченими гідами і повною комплектацією необхідного обладнання для лову риби, включаючи наживку. Однак вартість такого туру становить майже 800 євро.

Одне можна сказати точно, що, навіть обравши мінімальну і саму недорогу екскурсію, ви залишитеся задоволені. Автор: Наталія Пенчковская 28 Вересня, 2018


banner14

Категория: Путешествия

Осло-фіорд в Норвегії: опис, екскурсії


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.