Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

4 день затримки, тягне низ живота. Причини, можливі захворювання, лікування, відгуки


Опубликованно 10.10.2018 21:33

4 день затримки, тягне низ живота. Причини, можливі захворювання, лікування, відгуки

Виникають затримки - не рідкість для менструального циклу представниць прекрасної статі. В ідеалі вони присутні не частіше пари раз у рік, безболісні і короткострокові. Не більше 7 днів. Такі затримки є варіантом норми.

Але що робити, якщо вже 4-й день затримки, і тягне низ живота і поперек у жінки? Причин може бути багато. Відгуки це підтверджують.

Які причини могли посприяти такому положенню справ?

Відразу варто відзначити, що така затримка місячних не є симптомом патології. Тяжкість внизу живота може бути обумовлена проблемами з ШКТ (шлунково-кишковим трактом). Одним із симптомів може бути виражений запор, а також здуття. Діагностувати дану проблему варто після того, як всі можливі причини з боку гінекології відкинуті.

Важливо! При перших нездужаннях і скарги на самопочуття потрібна консультація спеціаліста.

По-перше, якщо жінка веде активне статеве (сексуальне) життя, необхідно спростувати або, навпаки, підтвердити наявність вагітності.

Відсутність менструації – перший ознака

Можна провести тест для домашньої діагностики або звернутися за допомогою в медичний центр, де візьмуть кров на наявність ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини). Аналіз допоможе з точністю визначити цікаве положення навіть на дуже маленькому терміні в 1-2 ембріональні тижні (3-4 акушерські).

Якщо результат позитивний, то болі, що тягнуть на 4-й день можуть говорити про наступне.

Зростаюча матка

Матка стає більше через припливу крові до неї. Гінекологи можуть визначити практично точний термін при огляді жінки в положенні, саме за розмірами збільшеної матки. Починають розтягуватися зв'язки, викликаючи дискомфортні тягнучі відчуття внизу живота, але не сильно больові! Лікування в даному випадку не потрібно.

Робота жовтого тіла

Після овуляції в одному з яєчників, а буває і з обох сторін, утворюється жовте тіло. Його можна виявити при діагностиці на УЗД (ультразвукове дослідження). ЖТ має властивість давати неприємні відчуття при своєму зростанні і роботі. Починається вироблення гормону прогестерону, який підтримує нормальний розвиток плода до утворення плаценти. В лікуванні немає потреби, якщо відчуття заважають нормальної життєвої активності, то можна прийняти спазмолітик в невеликій кількості. ("Но-шпа", "Дротаверин" і т. д.)

Нестача прогестерону

Нестача прогестерону (недостатність жовтого тіла) трапляється нерідко. Щоб визначити дану патологію, здається кров на аналіз гормону. Результати будуть вказані значення норми на різних термінах і ваші особисті значення. Якщо показник низький, слід проводити підтримку, а саме приймати синтетичний або природний прогестерон. Такі препарати, як "Дюфастон" і "Утрожестан". "Дюфастон", приймається виключно перорально, а ось "Утрожестан" ще вставляється вагінально, ніж зручний для людей, що мають захворювання ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Дозування варіюються від ступеня дефіциту. Гінеколог може призначити як одноразовий прийом одного з ліків, так і декілька прийомів на добу. У крайніх випадках проводиться ряд уколів для гарантії.

Тонус

Тонус виникає по безлічі причин: спайки черевної порожнини, фізичні навантаження, нервові розлади, запалення, неповнота вироблення прогестерону і т. д. Матка – це м'яз, а при скороченні (коли низ живота кам'яніє, тягне), виникає тонус. У цьому стані плід не отримує достатню кількість кисню, що може порушитися гемодинаміка (перехід корисних речовин від матері до дитини). У загальних випадках жінці достатньо приймати спазмолітики, наприклад вставляти свічки "Папаверин", забезпечивши спокій і позитивні емоції. Прописують "Магній В6" або "Магнелис". У важких випадках потрібна госпіталізація, денний стаціонар. Будуть проведені крапельниці з магнієм, уколи "Дротаверину" і постільний режим.

Трапляється, що тонус супроводжує вагітну весь термін, в таких випадках потрібно бути особливо акуратними і уважно слухати рекомендації лікуючого лікаря!

Загроза переривання

Якщо тягнучі болі супроводжуються невеликим кількість кров'яних виділень, при позитивному тесті, варто відразу викликати швидку! Це може бути загроза переривання. Причин маса: гематома, кровотеча, ушкодження, недостатність, запалення, патологія плода. Своєчасно проведений ультразвук допоможе виявити підставу до появи загрози.

Важливо! Самостійно поставити цю патологію і грамотно пролікувати неможливо! У медичних центрах є все необхідне для допомоги жінці в подібній ситуації.

Затягувати з обстеженнями організму вагітної не варто. Можливо, що на 4-й день затримки тягне поперек. Це також може говорити про загрозу. Позаматкова вагітність

Мазанина на ранніх термінах може бути дуже небезпечна для життя. Позаматкова вагітність – це відсутність плодового яйця у належному місці (матці) та наявність його в трубі, яєчнику або навіть навколишнього очеревині. Ворсини хоріона впроваджуються в орган і пошкоджують його, так як відсутні нормальні умови для розвитку. Може статися розрив труби, залежно від розташування по ходу труби терміни змінюються, може виникнути внутрішня кровотеча. Вчасно поставлений діагноз може не тільки врятувати життя, але і зберегти дітородну функцію в повному обсязі. Зараз проводяться лапароскопічні операції (з допомогою проколів) в результаті яких можна не видаляти пошкоджені труби. Відновлення після такої операції значно швидше, ніж після порожнинної. Чи є вагітність?

Якщо вагітність відсутня, виною затримки можуть бути різні причини. Не всі вони вимагають спостереження спеціаліста. Досить просто стежити за своїм станом здоров'я. Багато дівчат підтверджують, що у них періодично трапляються короткострокові затримки. А от якщо є білі виділення, тест негативний, на 4 день затримки тягне низ живота і поперек, причини можуть бути наступні. Пізня овуляція

У середньому цикл жінки - 28 днів, але насправді він може коливатися в досить великому діапазоні. Від 21 до 35 днів. Овуляція може відбутися за нормою на 14-й день циклу, а може і на 21-й, приміром. В залежності від цього і відбуваються затримки. Пізня овуляція може бути болючою для особливо чутливих. При цьому виділення мають звичайний характер, без різних домішок. В медикаментах необхідності не виникає. Упевнитися в правильності висновків допоможе УЗД. Ановуляторний цикл

Ановуляторний цикл трапляється 1-2 рази в рік у середньостатистичної представниці жіночої статі. Овуляція відсутня, фолікули або не розвиваються, або переростають у фолікулярну кісту. Фолікулярна кіста доставляє неприємні відчуття, але як правило після приходу критичних днів зникає сама собою. Часто доводиться вдаватися до «викликом місячних» за допомогою препаратів прогестерону, так як затримка може тривати дуже довгий період. Після 7-10 днів при відповідному дозуванні, на скасування або останніх днях прийняття, починаються менструальні кровотечі. Якщо такі цикли повторюються регулярно, слід шукати причину. Болючий ПМС

Якщо немає місячних, затримка 4 дні, тягне низ живота і білі виділення стають насиченими, це може бути ПМС. За відгуками, передменструальний синдром триває в середньому близько тижня перед місячними. Дратівливість, своєрідні смакові пристрасті, підвищений апетит, сонливість, перепади тиску і т. д. При затримці і наближення критичних днях ці симптоми можна легко сплутати з першими ознаками життя, що зароджується. ПМС буває вельми хворобливий, мати тягнучі болі в животі і попереку. Можна використовувати спазмолітики для запобігання больового синдрому, заздалегідь почати споживати продукти, що сприяють підняттю гемоглобіну (гранат, печінка, червона ікра). Гормональний збій

Гормональний збій сприяє розладу звичного ритму. Здача аналізу підтвердить дану проблему, лікування якої слід проводити під наглядом фахівців.

Важливо! При збої не виникає больових відчуттів, якщо немає супутніх діагнозів. Тому, якщо на 4-й день затримки тягне низ живота, то варто перевіриться у фахівця. Запалення придатків

На четвертому дні затримки варто прислухатися до своїх відчуттів. Віддають болю в інші частини тіла? Може, в ногу? Болить з обох або тільки з однієї сторони? При запаленні придатків часто біль локалізується не в одному місці, а розходиться. Наприклад, в ногу, низ спини, посередині живота і збоку. Виділення стають рідкими, можливо присутній запах, своєрідні кольорові домішки (при наявності інфекційного запалення). Природа інфекцій може бути різна, потрібно в обов'язковому порядку здати мазки і провести обстеження. У деяких випадках можна обійтися протизапальними свічками і таблетками, за умови відсутності інфекції. Найчастіше застосовують антибіотики широкого спектру 1-го або 2-го покоління, що більш ефективно в уколах. Перебування в стаціонарі лікарі рекомендують у рідкісних випадках, якщо є серйозні свідчення. Ерозія шийки матки

Порушення цілісності шийки матки – ерозія. Вона може бути вродженою або механічно придбаної. При народженні дитини велика кількість жінок набувають ерозію шийки. Ерозія характеризується мажучі кров'янисті виділення, неприємними відчуттями внизу живота, придбанням інфекцій. Дана патологія може призвести до раку шийки матки. Необхідно здати всі аналізи і, в ідеалі, видалити. Застосовується припікання, хірургічні методи, лазер. Доброякісні та злоякісні утворення

На жаль, не завжди вдається обійтися без ускладнень. Пухлини по гінекології мають багато видів і різну природу. При виявленні навіть доброякісних утворень їх найчастіше видаляють, постійно моніторять. Наприклад, міома. Здача аналізу на онкомаркери допоможе переконатися в природі опухали. Новоутворення викликають неприємні відчуття, тяжкість. Їх легко переплутати. Лікування та діагностика таких новоутворень проводиться найбільш ретельно, при позитивному аналізі направляють в онкоцентри.

Звернення до хорошого фахівця, коли вже четвертий день відсутня менструація і спостерігається тяжкість внизу живота, неодмінно допоможе розпізнати причину і пролікувати її. Автор: Калугін Андрій 18 Серпня, 2018


banner14

Категория: Здоровье

4 день затримки, тягне низ живота. Причини, можливі захворювання, лікування, відгуки


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.