Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Олександр Звєрєв: «Не дуже добре знайомий з манерою гри Міші»


Опубликованно 10.10.2018 20:58

Олександр Звєрєв: «Не дуже добре знайомий з манерою гри Міші»

Олександр Звєрєв і Міша Звєрєв

Третя ракетка світу Олександр Звєрєвпрокоментував той факт, що в третьому колі турніру АТР-500 у Вашингтоні йому належить зіграти проти брата Михайла. Слова 21-річного тенісиста наводить прес-службатуру:

«Не дуже добре знайомий з його манерою гри, адже це буде тільки перший наш поєдинок (посміхається). Зрозуміло, для нас обох ця зустріч має особливе значення. Це важливий момент для усієї нашої родини. Мало кому вдавалося виховати братів, які б потім грали на такому високому рівні. Ми обидва будемо прагнути до перемоги і не збираємося дарувати один одному окуляри.

Двічі ми зустрічалися у кваліфікації змагань. Перший раз мені було 14 років, другий раз — 15 з половиною. Ось той матч я добре пам'ятаю. Він був дуже затяжним, і мені в підсумку довелося знятися з-за судом».

Нагадаємо, Олександр Звєрєвє чинним чемпіоном турніру у Вашингтоні.Читайте також:


banner14

Категория: Спорт и Фитнес

Олександр Звєрєв: «Не дуже добре знайомий з манерою гри Міші»


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.