Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Надія Кіченок успішно стартувала в міксті на US Open


Опубликованно 10.10.2018 20:57

Надія Кіченок успішно стартувала в міксті на US Open

Надія Кіченок / ФТУ

Українська тенісистка Надія Кіченок і голландець Веслі Коольхоф вийшли у друге коло турніру серії «Великого Шолома» US Open у змішаному розряді.

Кіченок і Коольхоф обіграли у двох сетах американський дует Тейлор Таунсенді Дональда Янгаз рахунком 6:1, 7:5. Матч тривав 1 годину 5 хвилин. За цей час українсько-голландський дует двічі подав навиліт, один раз помилився при введенні м'яча в гру і реалізував 4 брейк-поїнта з 8-ми. Американці ж виконали 2 ейси, допустили 3 подвійні помилки і взяли 1 гейм на прийомі.

У наступному раунді Надія ризикує зустрітися зі своєю сестрою Людмилою, яка виступає в парі з Артемом Ситаком з Нової Зеландії. Людмила та Артем будуть боротися за вихід у наступне коло з четвертими сіяними Латишей Чжань та Іваном Додигом.

Раніше Людмила вийшла у друге коло жіночого парного турніру.

Читайте також:


banner14

Категория: Спорт и Фитнес

Надія Кіченок успішно стартувала в міксті на US Open


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.