Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Як злити бензин з «Лади»


Опубликованно 10.10.2018 19:54

Як злити бензин з «Лади»

Багато власників автомобілів «Лада» стикалися з тим, що доводилося зливати бензин з паливної системи. На різних поколіннях ВАЗ встановлена різна конструкція бензобака, а тому постає цілком логічне запитання: як злити бензин з машини? Причини зливу бензину

Щоб змусити водія злити паливо з автомобіля, необхідно мати вагомі причини. Розглянемо основні з них: Необхідність ремонту транспортного засобу. Це може бути через дорожньо-транспортної пригоди або планового відновлення елементів кузова. В цілях безпеки знімається паливний бак, а потім вже зливається пальне. Чищення паливної системи і бензобака. Щоб прочистити систему, найчастіше використовується автомобільна хімія, а тому варто видалити паливо з усієї системи. Заміна або ремонт бензобака - одна з причин, чому може знадобитися зливати пальне.

Зливаємо бензин з «класики»

Як злити бензин з ВАЗа «класики»? Це найпростіший і перевірений спосіб, яким користувалися ще наші діди. Для проведення операції потрібен шланг, який пролізе в заливну горловину. У початківців автолюбителів може постати питання про те, як зливати бензин шлангом. Операція досить проста: Викручуємо пробку заливної горловини. Просовуємо шланг через отвір так, щоб він дістав до днища паливного бака. Тепер необхідно трохи потягнути повітря із зворотного боку трубки на себе і різко вставити шланг в ємність. Таким чином, повинен политися бензин.

Варто бути вкрай уважним, оскільки можна втягнути занадто багато повітря разом з паливом, яке потрапить в організм. Це може призвести до найсумніших наслідків.

Після того як в паливному баку пальне залишиться на дні, можна виймати шланг і знімати ємність для проведення інших маніпуляцій. Цим способом часто користувалися злодії, які зливали паливо вночі з автомобіля. Як злити бензин з «Лади-Пріори»

На відміну від «класики» на сучасних автомобілях вже не вийде злити паливо через горловину паливного бака, оскільки стоять захисту. Просто не вийде протягнути шланг всередину бака і «висмоктати» паливо. Тоді як злити бензин? Для цього застосовуються інші способи.

Для цього типу автомобілів існує два способи вирішення проблеми. Перший варіант передбачає вклинювання в паливну магістраль в районі паливного фільтра. Другий – демонтаж бензонасоса. Розглянемо, кожен спосіб поетапно.

Зливаємо бензин через паливний фільтр: Знаходимо місце розташування паливного елемента. Зазвичай знаходиться бензофильтр під заднім правим колесом. Але місце може змінюватися залежно від року випуску чи моделлю. Отщелкиваем паз фільтра з боку форсунки. Надягаємо шланг, який занурюємо в ємність. Необхідно змусити паливний насос працювати. Якщо включити запалювання, то він пропрацює всього лише кілька секунд. Щоб обдурити електроніку, необхідно замкнути реле К12. Для цього автолюбителі використовують перемичку в вигляді дроту.

Другий спосіб передбачає демонтаж бензонасоса. Розташовується конструктивний елемент під заднім диваном, який необхідно зняти. Розглянемо послідовність операцій по зливу бензину через насос палива: Як вже говорилося, знімаємо задній диван. Під ним мається заглушка, що приховує паливний насос. Знімаємо захисну кришку і отримуємо повний доступ. Отщелкиваем клеми подачі живлення. Попередньо варто знеструмити бензонасос. Зробити це можна, видаливши відповідний запобіжник в монтажному блоці або знявши клему-мінус з акумулятора. Скидаємо тиск паливної системи. Після цього відкручуємо трубки подачі пального. Знімаємо фіксує коло. Тепер можна вийняти бензонасос. Отримуємо доступ до паливного баку. Далі проводимо операцію зі шлангом, як у випадку з «класикою».

Інші способи зливу бензину з транспортного засобу

На деяких автомобілях сімейства «Лада», де паливний бак розташований під багажним відділенням, є болт зливу палива. Це було перше покоління «Пріори» та «Гранти». Він служив саме для того, щоб при необхідності можна було злити пальне з паливної ємності. Процедура досить проста: підставляємо ємність і відкручуємо болт ключем на 17. Але в подальшому цей механізм прибрали.

Ще один варіант - провести злив через паливну рампу. Спочатку відкручується шланг подачі палива і подовжується для зливу горючої суміші. Далі, як і у випадку з паливним фільтром, реле замикається. Відбувається злив палива. У цьому варіанті рекомендується використовувати трубку довше, щоб бензин не потрапив на двигун і електричні елементи, розташовані в підкапотному просторі. Висновок

Як злити бензин з автомобіля? Досить просто, якщо знати всі тонкощі і нюанси, а також конструкцію паливної системи. Звичайно, будуть потрібні додаткові матеріали, такі як набір ключів або шланг, а також пізнання в пристрої автомобіля. Автор: Вісник 6 Жовтня, 2018


banner14

Категория: Автомобили

Як злити бензин з «Лади»


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.