Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Імуномодулятори для собак: список препаратів


Опубликованно 10.10.2018 06:42

Імуномодулятори для собак: список препаратів

Наші домашні улюбленці, як і люди, іноді хворіють і потребують терапії. Так як повідомити вони нам про це не можуть, то тихо сидять у куті і страждають на самоті. Приймаючи заходи, необхідно швидко усунути захворювання.

У такій ситуації кожна людина прагне знайти метод, щоб допомогти своїй собаці. Одними з поширених препаратів вважаються імуномодулятори для собак, але давайте розберемо переваги і негативні сторони такого способу лікування.

Захисна система організму здійснює головну роль у функціонуванні. Імунітет — це його захист від шкідливих зовнішніх факторів і мікробів.

Імунна система є так званим бар'єром для організму, який захищає його і підтримує функціонування внутрішніх органів. Які імуномодулятори для собак при шкірних захворюваннях існують? Як вони можуть допомогти в боротьбі з недугою?

Що необхідно знати?

Щоб вибрати правильні імуномодулятори для вашого улюбленця, потрібно для початку дізнатися, що таке імунітет тварин, його функції та завдання. Робота імунної системи також залежить від роботи ендокринної і нервової систем, які підтримують основні біологічні процеси і зміни усередині організму: Фагоцити – це група клітин, які перебарывают бактерії, і тим самим захищають організм від негативного впливу. Т-лимцофиты теж здійснюють важливу роль, вони усувають проникли всередину організму мікроби, інфекції та гриби. В-лімфоцити з'єднують імуноглобуліни. Самі імуноглобуліни відповідають за вироблення потрібних антитіл. Антитіла «повідомляють» клітин організму, які відповідають за імунну систему, що в організмі виникли які-небудь сторонні тіла.

Крім цього, названі системи також спостерігають і за репродуктивною системою. З усього сказаного можна дійти висновку, що захисна функція організму – це один з основних механізмів, який включає в себе: захист; усунення вірусів і різних шкідливих бактерій; здійснює контроль за важливими процесами в організмі.

Що таке імуномодулятори для собак?

Коли імунітет працює без порушень, вихованець буде сповнений сил і життєрадісний. Якщо ж стали помітні хворобливі ознаки або погіршення стану собаки, то необхідно звернутися до ветеринара для ліквідації проблеми. Якщо лікар прописав курс терапії з імуномодуляторами, то слід знати певні правила прийому: Важливо використовувати не більше двох імуномодулюючих препаратів. Якщо потрібно застосовувати два ліки, їх необхідно чергувати, але ні в якому ситуації не використовувати разом. Якщо хвороба прийняла серйозний оборот, то необхідно застосовувати в терапії такі імуномодулятори: «Иммунофан», «Фоспреніл», «Трансфер Фактор» та інші. Склад імуномодуляторів

В їх структуру входять рослинні речовини біологічного походження – натуральна сировина, препарати з органів тварин. Такі ліки добре діють на імунітет, і регенерують його роботу. Необхідно приймати медикаменти дозовано, щоб не завдати шкоди вашому улюбленцю.

У ветеринарних клініках імуномодулятори з'явилися приблизно двадцять років тому і з кожним днем набирають все більше популярності, за рахунок ефективності та легкого застосування. Практично у всіх інструкціях по застосуванню до таких препаратів зазначено, що використання імуномодулятора провокує посилення захисних сил організму, а також підвищує його функціональність.

Крім цього, ліки можуть знижувати ймовірність виникнення ускладнень, що виникають після вакцинації. Імуномодулятори не використовують з вакцинами, так як останні спочатку вже мають всі необхідні речовини.

Щоб підвищити імунітет тварини необхідно застосовувати спеціальні ліки, які впливають на функціонування імунної системи. Існують різні варіанти введення імуномодулятора для собак: таблетки, уколи і капсули.

У торговельній мережі представлений величезний вибір імуномодуляторів. Не варто купувати першу-ліпшу, перед придбанням ліків, слід проконсультуватися з ветеринаром. Імуномодулятори продаються у ветаптеках і ветеринарних клініках. Вони широко поширені і застосовуються в лікуванні повсюдно.

Список імуномодуляторів для собак включає в себе такі препарати: «Сальмозан». «Кинорон». «Гамавіт». «Мастим». «Нуклеопептид». «Иммунофан». «Максидин». «Катозал». «Гала-вет». «Глобфел».

Далі будуть більш детально розглянуті ці лікарські засоби.

«Сальмозан»

Входить в список імуномодуляторів для собак. Препарат «Сальмозан» створений на основі бактерій. Такий медикамент посилює роботу захисної системи тварини. Допомагає усунути різні інфекції, віруси і бактерії. Дозволяється застосовувати ліки з іншими антибактеріальними препаратами, прописаними лікарем. Крім цього, комплексне застосування ліків допомагає зменшити терміни терапії та знизити необхідне дозування.

«Сальмозан» активізує клітинний і гуморальний імунітет, стимулює макрофаги, збільшує неспецифічну опірність організму до інфекцій, спровокованими патогенними мікроорганізмами, має адъювантным впливом.

Використання препарату разом з вакцинами активізує імунну відповідь і продовжує вироблений специфічний імунітет організму. Застосування препарату для терапії інфекційних хвороб спільно з антибактеріальними засобами пеніцилінового, тетрациклінового ряду і аміноглікозидами допомагає підвищити їх фармакологічну ефективність, а також скоротити дозу і строки прийому антибіотиків.

«Кинорон»

Препарат впливає на захисні функції організму. Крім цього, підвищує опірність організму до різних шкідливих факторів. Використовувати медикамент необхідно в профілактичних цілях після вакцинації, щоб підвищити ефективність такої процедури.

Медикамент являє собою лиофилизированную суміш білків лейкоцитарного інтерферону, а також цитокінів, що виробляються лейкоцитами периферичної крові. Є хорошим імуномодулятором для собак при демодекозі.

«Кинорон» являє собою однорідний порошок або пористу масу білого кольору, добре розчинні у рідинах. Водні розчини безбарвні.

Препарат може активізувати імунні процеси та активність імунокомпетентних клітин, а також збільшувати неспецифічну опірність організму собак. Медикамент забезпечує профілактику поствакцинальних ускладнень, підвищує дію вакцин.

«Гамавіт»

Препарат містить білки та мінерали, які допомагають відновити метаболічні процеси, поліпшити роботу не тільки імунітету, але і функціонування внутрішніх органів. Впливає на сироватку крові, збільшує захисні сили організму, приводить в норму формулу крові. «Гамавіт» –відмінний засіб для собак при стафилококке.

Активізує всі м'язи, підвищує енергію і стресостійкість, витривалість при навантаженнях. Ліки добре справляється з будь-якою проблемою.

«Нуклеопептид»

У структурі препарату є натуральні біологічні компоненти. «Нуклеопептид» спрямований на стимуляцію гормонів і метаболічних процесів. Ліки сприяє набору ваги тварини, а також допомагає імунній системі впоратися з факторами зовнішнього середовища, які можуть заподіяти шкоду здоров'ю вихованця. Медикамент використовується в профілактичних цілях, для ліквідації різних хронічних хвороб, показаний до вживання маленьким щенятам, при вагітності, застосовується для збільшення зростання і поліпшення вовни.

«Имунофан»

Лікарський засіб застосовують для усунення хронічних захворювань і підвищення захисних сил організму. Препарат служить бар'єром від можливих недуг в тілі собаки, які можуть виникнути у тварини у ранньому віці. Впливає на функціонування печінки, підвищуючи її функцію усунення токсинів. «Иммунофан» користується величезним попитом у ветеринарії, так як вважається абсолютно нешкідливим для собак. Не викликає алергічних реакцій і інших негативних побічних реакцій. Є хорошим імуномодулятором для собак при лишаї. «Гала-вет»

Медикамент володіє схожими характеристиками з аналогами. Препарат впливає на працездатність імунної системи, нормалізує її функціонування. Добре діє, якщо вживати його при імунодефіциті. Дозволяється застосовувати «Гала-вет» в профілактичних цілях, а також в лікувальних заходах, якщо є інфекційні, хронічні або онкологічні хвороби. Препарат позитивно впливає на репродуктивні органи. Висновок

В даний час імуномодулятори для собак широко використовуються у ветеринарії і користуються величезним попитом. Цьому сприяють позитивну дію лікарських засобів, їх ефективність і надійність. Але слід пам'ятати, що всі ці препарати не вважаються основним медикаментом. Їх можна вживати спільно з іншими антибактеріальними засобами. Серйозні хвороби можна ліквідувати, якщо застосовувати в терапії тільки імуномодулятори. Вони не вважаються ліками від усіх захворювань, ці препарати лише допомагають організму впоратися з виниклими проблемами.

Господарям собак і кішок не можна пропускати заплановане вакцинування, це дуже важливо для повноцінного здоров'я і розвитку тварини. Приділяйте увагу харчування вашого улюбленця.

При правильному догляді і турботі собака завжди буде здорова й повна сил. Необхідно періодично провітрювати приміщення, в якому знаходиться собака, частіше бувати з ним на вулиці, грати, пестити і любити. Слід пам'ятати, що здоровий спосіб життя вашої тварини – в руках господаря. Автор: Інна Фіш 3 Вересня, 2018


banner14

Категория: Здоровье

Імуномодулятори для собак: список препаратів


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.