Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Ястремська: «Вважаю, що можу здобути перемогу на турнірі в Илкли»


Опубликованно 09.10.2018 12:21

Ястремська: «Вважаю, що можу здобути перемогу на турнірі в Илкли»

Даяна Ястремська / Фото - btu.org.ua

151-я ракетка світу Даяна Ястремськаоптимістично налаштована перед фіналом турніру категорії ITF у британському Илкли, в якому їй доведеться зіграти проти чешки Терези Смитковой, що займає, 235-е місце в світовому рейтингу. Слова українки наводить прес-служба турніру.

«Я очікувала того, що вийду у фінал. Я була дуже сконцентрованою, боролася за кожне очко, і самим головним було те, щоб залишатися емоційно стабільною. Це півфінал, значить ти можеш вийти у фінал, тому треба весь час бути спокійною.

У фінальному матчі я постараюся зробити все можливе для перемоги. Мені подобається тут грати, я відчуваю, що люди надають мені енергію. Я буду намагатися показати свій кращий теніс у фіналі, і вважаю, що я можу здобути перемогу».

У півфіналі турніру в Илкли Ястремська обіграла росіянку Катерину Александрову.Читайте також:


banner14

Категория: Спорт и Фитнес

Ястремська: «Вважаю, що можу здобути перемогу на турнірі в Илкли»


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.