Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Джокович втретє в кар'єрі виграв US Open

Опубликованно 08.10.2018 04:51

Новак Джокович / US Open Twitter

Сербський тенісист Новак Джокович став переможцем турніру серії «Великого Шолома» US Open у Нью-Йорку.

Джокович за три партії обіграв Хуана Мартіна дель Потроз Аргентини, завершивши фінальний матч з рахунком 6:3, 7:6(4), 6:3 у свою користь. Поєдинок тривав 3 години 15 хвилин. За цей час серб виконав 1 подачу навиліт, двічі помилився при введенні м'яча в гру і реалізував 4 брейк-поїнта з 7-ми. Аргентинець зробив 6 ейсів, один раз допустив подвійну помилку і взяв 2 гейми на прийомі.

Для Джоковича цей титул на американському «мэйджоре» став третім у кар'єрі і 14-м на турнірах категорії «Великого Шолома». При цьому в липні сербський тенісист переміг на іншому «мэйджоре» – Wimbledon в Лондоні.

Після перемоги на US Open Джокович піднявся на третє місце в світовому рейтингу, змістивши з цієї позиції свого суперника по фіналу дель Потро.

Нагадаємо, що в жіночому турнірі перемогла 20-річна японка Наомі Осака. У фіналі вона виявилася сильнішою 23-кратної чемпіонки турнірів «Великого Шолома» Серени Вільямс.

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.