Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Халеп сенсаційно вилетіла з Wimbledon, програвши тенісистці з Тайваню

Опубликованно 07.10.2018 07:52

Симона Халеп / Getty Images

Тайванська тенісистка Се Шувэйзробила справжню сенсацію, перемігши у третьому колі Wimbledon першу ракетку світу Сімону Халеп.

Матч тривав 2 години 20 хвилин і закінчився з рахунком 3:6, 6:4, 7:5 на користь 32-річної представниці Тайваню. За час, проведений на корті, Халеп виконала 1 ейс, допустила 4 подвійні шибки і реалізувала 7 брейк-поінтів з 23-х. Се Шувэй ж жодного разу не подала навиліт, тричі помилився при введенні м'яча в гру і взяла 7 геймів на прийомі.

Се Шувэй вперше в кар'єрі зіграє в четвертому колі трав'яного «мейджора».

В наступному турі тайванська тенісистка зіграє проти словачки Домінікою Цибулковою.

Зазначимо, що незважаючи на поразку, Халеп все одно залишиться першою ракеткою світу за підсумками турніру, втративши 300 очок. У минулому сезоні їй вдалося дійти до чвертьфіналу.

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.