Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Цуренко розгромно поступилася у першому колі турніру в Римі

Опубликованно 31.08.2018 03:34

Леся Цуренко / Photo by Clive Brunskill/Getty Images

37-я ракетка світу Леся Цуренконе змогла пробитися у друге коло грунтового турніру серії WTA Premier 5 в Римі, в першому раунді розгромно поступившись хорватці Петра Мартіч, що займає 36-е місце в світовому рейтингу, з рахунком 6:1, 6:2.

Українка по ходу матчу мала проблеми з коліном, брала медичний тайм-аут і, в підсумку, не змогла нав'язати боротьбу суперниці. Гра тривала 1 годину 38 хвилин. За цей час Мартич зробила 2 ейси, 4 брейки і не допустила жодної подвійної помилки. На рахунку Цуренко 2 подачі навиліт, жодного реалізованого брейк-поїнта з 6-і спроб і 2 помилки при введенні м'яча в гру.

У другому колі турніру в Римі Мартич зіграє проти ще однієї українки – Еліни Світоліної, - отримала четвертий номер посіву, який дозволив їй стартувати відразу з другого раунду.Читайте також:

Категория: Спорт и Фитнес