Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Як правильно вибрати зубну щітку? Огляд зубних щіток та поради з вибору


Опубликованно 21.08.2018 01:00

Як правильно вибрати зубну щітку? Огляд зубних щіток та поради з вибору

Красива посмішка завжди розташовує людей до спілкування з вами і створює тільки позитивні враження. Крім того, здорові і чисті зуби є показником охайності їх володаря. Років двадцять тому запитання «Яку вибрати зубну щітку?» не стояло так гостро, як зараз.

Прогрес не стоїть на місці, і класичні варіанти змінили більш сучасні – електричні та ультразвукові моделі. Завдяки їм чистити зуби стало не тільки комфортніше, але і помітно ефективніше. Сьогоднішній ринок засобів особистої гігієни пропонує шикарний асортимент виробів на будь-який смак і колір. А разом з тим породжує чимало питань: «Яку вибрати зубну щітку – електричну або ультразвукову, а може бути, взагалі зупинитися на більш звичних механічних моделях?»

Вибір ускладнюється ще й тим, що наглядові інстанції пред'являють жорсткі вимоги до засобів гігієни і намагаються підігнати Гости під європейські стандарти якості. У зв'язку з цим виникає і інше питання: «А які існують вимоги до вибору зубної щітки?» Відповісти на нього досить складно, і тут набагато легше позначити виробників або конкретні моделі, які їм відповідають. Але про це трохи пізніше.

Ми ж спробуємо розібратися, яку зубну щітку вибрати в тому чи іншому випадку і як зробити це правильно. Розглянемо основні критерії вибору та узагальнимо поради експертів. Після чого позначимо кілька найбільш тямущих моделей зубних щіток, які відзначилися своєю якісної складової, а також великою кількістю позитивних відгуків від користувачів і стоматологів. Ступінь жорсткості

Тут ми визначимо, яка зубна щітка м'якше, а яка жорсткіше, і що буде краще в конкретних випадках. Існує чотири загальноприйнятих показника даної характеристики: sensitive, soft, medium, hard і extra-hard. Від самої м'якої до жорсткої відповідно.

Сумно, що багато ігнорують поради щодо вибору зубних щіток і не беруть до уваги ступінь жорсткості, а дивляться лише на інші характеристики. Від цього безпосередньо залежить якість і ефективність чищення. Наприклад, найбільш жорсткі моделі – extra-hard - призначені для людей з серйозними проблемами в порожнині рота начебто підвищеного утворення зубного нальоту.

Рекомендувати щітки такого плану до застосування можуть тільки фахівці. Ну і, як часто у нас буває, простий обиватель купує наджорсткі моделі і кров роздирає собі ясна, а потім скаржиться на виробника, спамя негативними відгуками.

Багато також запитують, яка дитяча зубна щітка краще в тому чи іншому випадку. Тут також важливий слушну пораду стоматолога, але для тендітних зубів малюка потрібно вибирати тільки з категорій sensitive або soft. Так що обов'язково зверніть на цей момент особливу увагу. Щетина

Розберемося, яка щетина зубної щітки краща і чому. Незважаючи на дорожнечу і, здавалося б, очевидні переваги натуральних матеріалів, синтетика в цьому випадку виглядає в більш вигідному світлі.

Справа в тому, що щетинки з натуральних волокон вбирають воду і створюють тим самим сприятливий мікроклімат для розвитку шкідливих мікроорганізмів. Звичайно, якщо як слід доглядати за щіткою і ретельно мити її, а потім сушити після кожного використання, то проблем не буде. Але це знову-таки зайвий час, а зранку його, як правило, не буває.

Так що якщо хочете правильно вибрати зубну щітку, то доглядайте моделі з штучною щетиною. В іншому випадку ви будете витрачати чимало часу не тільки на особисту гігієну, але і на обслуговування виробу. Тип щітки

Для того щоб правильно вибрати зубну щітку, обов'язково визначтеся з таким важливим моментом, як тип виробу. Він може бути звичайним фізичним або електричним, а останній, в свою чергу, ділиться на механічні, звукові та ультразвукові моделі.

Класичні щітки без моторчика, якими ми раніше користувалися, прості, так само як і їх вибір. Тут потрібно враховувати не тільки ступінь жорсткості, щетину та зручність виробу в цілому. В інших же випадках треба все ретельно зважувати, перед тим як правильно вибрати зубну щітку. Механічні моделі

Вони працюють за тим же принципом, що і звичайні класичні щітки, тільки рушійною силою в цьому випадку виступає моторчик. Таким чином, кількість рухів і їх оптимальна спрямованість значною мірою збільшені. Одним словом, вона більш ефективна, ніж прості моделі, і на виході дає набагато більші результати. Звукові

Головна особливість подібних моделей – це наявність спеціального генератора, який перетворює звичайні електричні імпульси в звукові. В результаті цього щетинки рухаються більш інтенсивно і помітно краще видаляють наліт, не чіпаючи при цьому зубну емаль.

Крім того, звукові щітки забезпечують делікатний масаж ясен, що вкрай позитивно позначається на загальному стані порожнини рота. Коштують вони дорожче механічних моделей плюс більш вибагливі в обслуговуванні. Ультразвукові

Це більш просунутий варіант звукових виробів, де головною ударною силою є ультразвук в діапазоні від 1,6 до 1,8 МГц. Такі щітки проникають у важкодоступні місця і легко справляються навіть з самим жорстким нальотом.

Більш того, ультразвукові моделі мають ще й бактерицидні властивості. А останнє дуже важливо для алергіків та інших груп користувачів в небезпечній зоні. Цінники у таких щіток найдорожчі, але і віддача тут на дуже високому рівні. Джерело живлення

Ще один важливий фактор, на який потрібно звернути увагу, щоб правильно вибрати зубну щітку. Від нього залежить, головним чином, зручність користування моделлю і її час автономної роботи.

Тут ми маємо акумуляторні вироби і пристрої на батарейках. У першому випадку основним елементом живлення є оригінальний акумулятор, який можна заряджати від звичайної мережі, ніби це той же смартфон. Це зручний і в той же час практичний варіант, але разом з тим і найдорожчий.

У другому випадку ми маємо девайс на звичайних батарейках, які після вичерпання заряду підлягають заміні. Працюють такі моделі від елементів типу АА або ААА (пальчикові/мізинчикові). Коштують вони помітно дешевше акумуляторних аналогів, але і час автономної роботи у них менше, та й клопоти з заміною батарей мають місце.

Далі розглянемо кращі зубні щітки за думками експертів та відгуками користувачів, які можна зустріти на вітчизняному ринку. Oral-B Vitality 3D White Luxe

Зубна щітка «Браун» серії Oral-B Vitality – це механічне і недорогий пристрій. Модель користується завидною популярністю у вітчизняного споживача і продається, що називається, на кожному розі. Зубна щітка «Орал Бі Віталіті» може похвалитися спритністю – 7600 рухів у хвилину, що робить догляд за порожниною рота досить ефективним.

Крім того, модель отримала індикацію зносу щетинок, таймер і зручну рукоятку. Відбілююча насадка у комплекті з однойменною режимом дозволяють досить швидко очистити зуби від жовтизни і нікотину.

З недоліків у зубної щітки «Орал Бі Віталіті» можна виділити відсутність маркерних позначок, індикації зарядки, а також хоч якого-небудь транспортувального чохли. Але дивлячись на цінник і наявні можливості, назвати ці недоліки критичними просто язик не повертається.

Орієнтовна вартість моделі – близько 1500 рублів. Oral-B Kids Mickey Mouse

Ще одна електрична зубна щітка «Браун» серії «Орал Бі», але вже для дітей від 3 років. Перше, що кидається в очі, – це привабливий зовнішній вигляд моделі, виконаний за однойменним діснеївського мультфільму. Маленькі користувачі просто в захваті від цієї щітки, і виснажлива процедура перетворюється в даний мульт-пригода.

Додатковою мотивацією для чищення виступає солідний набір з 16 тематичних мелодій. Музику можна включати як під час процедури, так і ставити її на таймери, що вказують на зміну напрямку головки або завершення чистки.

Щетинка біля щітки грамотно підібрана і повністю відповідає стоматологічним стандартами з урахуванням віку користувачів. Волокна м'яко і дбайливо не тільки очистять зуби, але промасажують десни. Якихось критичних недоліків у моделі немає, тому її можна рекомендувати всім бажаючим.

Орієнтовна ціна моделі – близько 2300 рублів. Oral-B Pro 500 Cross Action

Експерти називають цю модель найкращим прикладом співвідношення якості до віддачі і вартості. Вона проста у використанні, порівняно недорога і володіє всім необхідним функціоналом для повноцінного догляду за ротовою порожниною.

Електрична модель може похвалитися ефективної фірмової головкою Cross Action змінного типу. Під час роботи вона забезпечує оптимальне покриття зуба за рахунок продуманого розташування щетинок. Грамотно запрограмовані зворотно-поступальні рухи дозволяють проникати глибоко в щілини і видаляти більше забруднень. Також є вбудований таймер, прив'язаний до режимів, і хороша акумуляторна батарея.

Окремо варто згадати про практичності моделі. Універсальний приймач дозволяє використовувати велику кількість як фірмових насадок «Браун», так і сторонніх виробників. В якості недоліків можна відзначити відсутність хоч якогось дорожнього чохла і надто довге підзарядку елемента живлення.

Орієнтовна вартість моделі – близько 2700 рублів. Donfeel HSD-008

Це вже серйозне ультразвукове виріб з відповідним цінником і ефективністю чищення. Базова станція має місткий відсік для чотирьох насадок, які при простої обробляються ультрафіолетовою лампою, що забезпечує їм хорошу дезінфекцію. Так що в цьому випадку можна не турбуватися про бактерії, віруси, спори та інших проблем, властивих подібним гігієнічних засобів.

Конструкція щітки модульна, тому при необхідності будь-яку деталь можна замінити на іншу, витративши при цьому значно менше коштів, ніж якщо б ви замінили її на нову або навіть віднесли в ремонт.

Модель підтримує три режими: класичний, відбілюючий і масажний з максимальною кількістю оборотів в 42 000 движ/хв. Усі необхідні для них насадки у комплекті, у тому числі і дуже рідкісна – міжзубна. Крім того, щітка оснащена розумної індикацією заряду батареї, а також чіпом пам'яті на обрані режими і обороти.

Є і приємні доповнення зразок дорожнього футляра з боксом на 2 насадки, а також запасний ультрафіолетової лампи. Заряджається пристрій за допомогою USB-порту і електромереж на 110 або 220 В, в залежності від обраного адаптера, що особливо зручно в поїздах і літаках.

Орієнтовна ціна моделі – близько 5000 рублів. Emmi-dent 6 Professional

Це, мабуть, найкраще, що може запропонувати сегмент ультразвукових зубних щіток. Модель від німецького бренду працює на 100 % м'якому і повністю безпечний ультразвук. Причому тут ми маємо не просто запевнення виробника і маркетингову «фішку», а реальну запатентовану технологію, яка пройшла ретельну перевірку у відповідних інстанціях.

Зубна щітка відмінно справляється з будь-яким зубним нальотом, забезпечуючи при цьому дбайливе чищення. Крім того, виріб запобігає утворенню зубного каменю і володіє лікувальним ефектом, особливо якщо мова йде про кровоточивих яснах або карієсі. Також модель посприяє білизною зубів і допоможе позбутися від неприємного запаху з рота.

Зубна щітка підійде як для людей з чутливими зубами і яснами, так і для володарів імплантів, коронок та брекетів. Завдяки ультразвуковій технології з нерухомою чищенням, емаль зубів не дряпається, а десни не травмуються.

Порадувало і час автономної роботи пристрою. Ємна нікель-металлогидридная акумуляторна батарея забезпечує до 10 днів стабільної роботи на одній зарядці, при дворазовому використанні зубної щітки на добу. Мабуть, єдина тут ложка дьогтю, на яку частенько нарікають користувачі, – це вередливість моделі до досить недешевого зубній пасті (фірмова, неабразивная).

Орієнтовна вартість моделі – близько 12 500 рублів. Автор: Дмитро Аверкін 31 Липня, 2018


banner14

Категория: Здоровье

Як правильно вибрати зубну щітку? Огляд зубних щіток та поради з вибору


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.